For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 4:34:16 AM
Group Stage Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:3 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Group Stage Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 2:0 Real Madrid Real Madrid
Group Stage
Liverpool Liverpool FC 1:0 Ajax Amsterdam Ajax
Group Stage Atalanta Atalanta BC 1:1 FC Midtjylland FC Midtjylland
Group Stage
Atlético Madrid Atlético Madrid 1:1 Bayern Munich Bayern Munich
Group Stage
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 2:3 Inter Milan Inter
Group Stage FC Porto FC Porto 0:0 Manchester City Man City
Group Stage Marseille Olympique Marseille 2:1 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 8
SC Verl SC Verl moved FSV Zwickau FSV Zwickau
73'
Hallescher FC Hallescher FC 2:0 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Quarter-Finals Arcahaie FC Arcahaie FC 4:2 on pens Forge FC Forge FC
Quarter-Finals Marathón CD Marathón 0:2 Deportivo Saprissa Saprissa
Matchday 12 Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 3:0 FK Ufa II Ufa II
Matchday 12 Master-Saturn Master-Saturn Egorjevsk 0:5 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 12 Khimki II FK Khimki II 1:0 Y. Konoplev Football Akademia Ak. Y. Konoplev
Matchday 12 Strogino II Strogino Moskau II 1:1 Rubin Kazan II Rubin Kazan II
Matchday 12 Akhmat II Akhmat Grozny II 3:0 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
Matchday 12 FK Sochi II FK Sochi II 2:1 FK Tambov II FK Tambov II
Matchday 12 CSKA Moscow II CSKA Moscow II 4:1 Ural Ekaterinburg II Ural II
Matchday 12 Dynamo M II Dynamo Moscow II 3:3 Rotor Volgograd II Rotor Vg. II
last 16 River Plate Club Atlético River Plate 1:0 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
last 16 Santos FC Santos FC 0:1 LDU Quito LDU Quito
last 16 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 4:6 on pens Racing Club Racing Club
Matchday 25 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 1:0 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 25 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 0:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) CSA
Matchday 25 Náutico Clube Náutico Capibaribe 2:0 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 25 Confiança-SE Associação Desportiva Confiança (SE) 1:1 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 25 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 1:1 Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) Sampaio Corrêa
Matchday 25 Paraná Paraná Clube 1:4 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Matchday 11 Mouscron Royal Excel Mouscron 3:2 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Matchday 14 FK Etar Etar Veliko Tarnovo 1:0 Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo
Matchday 8 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 3:15 AM PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 11 Slavia Sofia Slavia Sofia 0:0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 15 ND Gorica ND Gorica 0:2 NK Domzale NK Domzale
Matchday 15 NS Mura NS Mura 0:0 NK Bravo NK Bravo
Matchday 6 Dep. Coopsol Deportivo Coopsol 0:0 Comerciantes Unidos Comerciantes
Matchday 6 Juan Aurich Club Juan Aurich 2:0 CD Unión Comercio Unión Comercio
Matchday 14 Always Ready Club Always Ready 2:0 Club Deportivo Guabirá Guabira
Matchday 14 Real Potosí Real Potosí 2:1 Club Aurora Aurora
Matchday 14 Oriente P. Club Deportivo Oriente Petrolero 2:2 Royal Pari Fútbol Club Royal Pari
Matchday 38 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 3:2 Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 38 Mito HollyHock Mito HollyHock 2:1 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Matchday 38 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 1:0 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 38 Omiya Ardija Omiya Ardija 3:3 Ehime FC Ehime FC
Matchday 38 Albirex Niigata Albirex Niigata 2:2 Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 38 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 2:1 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 38 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 0:2 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 38 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 4:1 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
Matchday 38 FC Ryukyu FC Ryukyu 0:2 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 38 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 1:1 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 38 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 1:1 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Round of 16 Veres Rivne NK Veres Rivne 1:0 FK Mariupol FK Mariupol
Round of 16 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 5:0 VPK-Agro Magdalynivka VPK-Agro
Round of 16 Nyva Vinnytsya FK Nyva Vinnytsya 0:4 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Round of 16 Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk 1:0 Vorskla Poltava Vorskla
Round of 16 FK Oleksandriya FK Oleksandriya 3:0 FK Minaj FK Minaj
Matchday 17 Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 3:0 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Matchday 17 FK Olimpik FK Olimpik Sarajevo 0:2 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 17 FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 1:3 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
Matchday 17 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 1:2 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 8 FC Baniyas FC Baniyas 4:1 Al-Ain FC Al-Ain FC
Matchday 19 Zr. Mostar U17 HSK Zrinjski Mostar U17 5:0 NK Siroki Brijeg U17 S. Brijeg U17
Matchday 19 Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 0:1 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
Matchday 19 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 7:1 FK Krupa na Vrbasu U17 Krupa U17
Matchday 19 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 2:2 FK Olimpik Sarajevo U17 Olimpik U17
Matchday 19 Banja Luka U17 FK Borac Banja Luka U17 2:0 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
Semi-Finals Zamalek Zamalek SC 1:3 AET Tala'ea El Gaish Gaish
Semi-Finals El Ahly El Ahly Cairo 2:1 Ittihad Alexandria El Ittihad
Matchday 19 Caernarfon Town Caernarfon Town 1:1 Bala Town FC Bala Town
Matchday 19 Cardiff Metro Cardiff Metropolitan University FC 2:1 Newtown AFC Newtown
Matchday 19 Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 2:0 Flint Town United Flint Town United
Matchday 19 Haverfordwest Haverfordwest County 2:0 Aberystwyth Town FC Aberystwyth
Matchday 15 Cardiff Cardiff City 3:0 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 15 Bournemouth AFC Bournemouth 2:3 Preston North End Preston
Matchday 15 Birmingham Birmingham City 1:2 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 15 Derby Derby County 1:1 Coventry City Coventry
Matchday 15
QPR Queens Park Rangers 1:2 Bristol City Bristol City
Matchday 15 Rotherham Rotherham United 0:2 Brentford FC Brentford
last 16 CA Unión Club Atlético Unión 0:0 Esporte Clube Bahia EC Bahia
last 16 Deportivo Cali Deportivo Cali 1:5 Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Matchday 8 Port FC Port FC 2:0 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Matchday 11 Young Lions Garena Young Lions 1:2 Geylang International Geylang
Matchday 13 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 3:0 Tanjong Pagar United Tanjong Pagar
Matchday 13 Hougang Utd. Hougang United FC 1:2 Balestier Khalsa Balestier Khals
Matchday 13 LC Sailors Lion City Sailors 1:1 Tampines Rovers Tampines Rovers
Matchday 15 Blackpool Blackpool FC 1:0 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 15 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 4:2 Swindon Town Swindon Town
Matchday 15 Lincoln City Lincoln City 2:1 Wigan Athletic Wigan
Matchday 15 Oxford United Oxford United 0:0 Ipswich Town Ipswich
Matchday 15 Sunderland Sunderland AFC 1:1 Burton Albion Burton Albion
Matchday 15 Northampton Northampton Town 1:0 Fleetwood Town Fleetwood
Matchday 15 Plymouth Plymouth Argyle 0:4 Rochdale AFC Rochdale
Matchday 15 Morecambe FC Morecambe FC 1:0 Barrow AFC Barrow
Matchday 15 Bradford Bradford City 1:2 Cheltenham Town Cheltenham
Matchday 15 Colchester Utd. Colchester United 1:1 Crawley Town Crawley Town
Matchday 15 Forest Green Forest Green Rovers 1:1 Newport County Newport County
Matchday 15 Grimsby Town Grimsby Town 1:4 Exeter City Exeter City
Matchday 15 Harrogate Town Harrogate Town 2:5 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 15 Oldham Athletic Oldham Athletic 0:1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 12 Chesterfield FC Chesterfield FC 0:0 Aldershot Town Aldershot Town
Matchday 12 Wealdstone FC Wealdstone FC 1:2 Torquay United FC Torquay United
Matchday 12 Woking FC Woking FC 0:1 Sutton United Sutton Utd
Matchday 12 Wrexham Wrexham AFC 0:1 Altrincham FC Altrincham
Matchday 12 Yeovil Town Yeovil Town 1:3 Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 12 King's Lynn Tow King's Lynn Town 1:4 Bromley FC Bromley
Matchday 12 Solihull Moors Solihull Moors 2:0 Hartlepool United Hartlepool Utd.
Matchday 8 Ballymena Ballymena United 2:0 Carrick Rangers Carrick Rangers
Matchday 10 Pontedera US Città di Pontedera 0:1 Lucchese 1905 Lucchese
Matchday 11 Pergolettese US Pergolettese 1932 1:3 Juventus U23 Juventus U23
Matchday 10 Arezzo SS Arezzo 2:3 US Sambenedettese Sambenedettese
Matchday 8 Palermo Palermo FC moved US Viterbese 1908 Viterbese
Matchday 10 Casertana Casertana FC 0:2 US Vibonese Vibonese
Matchday 12 Potenza Potenza Calcio moved US Avellino 1912 Avellino
Matchday 21 Antofagasta Club de Deportes Antofagasta 1:1 CD Palestino CD Palestino
Matchday 16 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 0:2 Málaga CF Málaga CF
Matchday 16 Girona Girona FC 1:0 CD Mirandés CD Mirandés
Matchday 13 Amiens SC Amiens SC 1:0 USL Dunkerque USL Dunkerque
Matchday 13 FC Chambly FC Chambly 1:0 Rodez AF Rodez AF
Matchday 13 LB Châteauroux LB Châteauroux 0:1 Grenoble Foot 38 Grenoble
Matchday 13 Guingamp EA Guingamp 1:2 ES Troyes AC Troyes
Matchday 13 AC Le Havre AC Le Havre 1:1 AJ Auxerre AJ Auxerre
Matchday 13 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 1:3 FC Toulouse Toulouse
Matchday 13 Chamois Niort Chamois Niortais FC 1:0 Clermont Foot 63 Clermont Foot
Matchday 13 Paris FC Paris FC 0:0 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
Matchday 13 Pau FC Pau FC 1:0 SM Caen SM Caen
Matchday 13 Valenciennes FC Valenciennes FC 1:1 AC Ajaccio AC Ajaccio
Matchday 14 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 0:1 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
Matchday 10 Chaves GD Chaves 1:2 Casa Pia AC Casa Pia
Matchday 7 Moreirense Moreirense FC 0:1 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
Matchday 7 Altay SK Altay SK 1:1 Giresunspor Giresunspor
Matchday 9 NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 0:1 FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
Matchday 11 Dukla Prague FK Dukla Prag 1:1 FC Hradec Králové Hradec Králové
Matchday 11 FK Varnsdorf FK Varnsdorf 1:0 FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj
Matchday 11 Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 2:2 MFK Chrudim Chrudim
Matchday 11 Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 3:0 FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
Matchday 11 SK Lisen SK Lisen 2:2 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
Matchday 11 FC Vysocina FC Vysocina Jihlava 2:1 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
Matchday 11 Blansko FK Blansko 0:1 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
Matchday 13 Din. Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II 5:2 NK Medjimurje Cakovec Medjimurje
Matchday 15 LKS Lodz LKS Lodz 3:4 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 15 Sandecja Sandecja Nowy Sacz moved GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
Matchday 15 Odra Opole Odra Opole moved Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
Matchday 5 Everton U18 Everton FC U18 3:0 Leeds United U18 Leeds U18
Matchday 10 Liverpool U18 Liverpool FC U18 4:1 Burnley FC U18 Burnley U18
Matchday 12 H. Petah Tikva Hapoel Petah Tikva 0:3 Hapoel Nof HaGalil H. Nof HaGalil
Matchday 12 M. Ahi Nazareth Maccabi Ahi Nazareth 2:0 Hapoel Ramat haSharon Ramat haSharon
Matchday 12 Ness Ziona Sektzia Ness Ziona 1:0 Hapoel Afula Hapoel Afula
Matchday 12 Hap Kfar Shalem Hapoel Kfar Shalem 2:3 Hapoel Raanana Hapoel Raanana
Matchday 12 Hapoel Ikhsal Hapoel Ikhsal 1:1 Beitar Tel Aviv Bat Yam B TLV Bat Yam
Matchday 12 Hapoel Acre Hapoel Acre 0:5 Hapoel Jerusalem Hap. Jerusalem
Matchday 12 Arnavutköy Bld Arnavutköy Belediyesi Genclik Ve Spor 1:1 Edirne Belediyesi Pas Edirnespor Edirne Bld
Matchday 12 Bucaspor 1928 Bucaspor 1928 1:1 Cankaya FK Cankaya FK
Matchday 12 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 1:1 Ofspor Ofspor
Matchday 12 Bld Derince Belediye Derince Spor 4:1 Antalya Kemerspor Antalya Kemer
Matchday 12 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 1:2 Kizilcabölükspor Kizilcabölük
Matchday 12 1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 1:3 Malatya Yesilyurt Belediyespor M.Yesilyurt Bld
Matchday 12 Payasspor Payasspor 1:0 Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
Matchday 12 Manisaspor Manisaspor 1:1 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
Matchday 12 Darica GB Darica Genclerbirligi 2:1 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
Matchday 12 Yomra Spor Yomra Spor 1:2 Belediye Kütahyaspor Bld Kütahya
Matchday 12 Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 2:2 Halide Edip Adivarspor Adivar SK
Matchday 12 Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 2:0 Cengelköy SK Cengelköy
Matchday 12 Fethiyespor Fethiyespor 5:0 Iskenderun FK Iskenderun FK
Matchday 12 Ceyhan Spor Ceyhan Spor 1:3 Mardin Fosfat Spor Mardin Fosfat
Matchday 12 Tekirdagspor Tekirdagspor 2:1 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
Matchday 12 Karaman Bld Karaman Belediyespor 0:3 Tokatspor Tokatspor
Matchday 12 Icel Idmanyurdu Icel Idmanyurdu SK 1:0 Somaspor Somaspor
Matchday 12 Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor 1:2 Yalovaspor Yalovaspor
Matchday 12 Batman Petrol Batman Petrolspor 0:0 Karsiyaka Karsiyaka
Matchday 12 Sile Yildizspor Sile Yildizspor 0:1 Carsambaspor Carsambaspor
Matchday 12 Altindag Spor Altindag Spor 1:0 Arhavi Spor Arhavi Spor
Matchday 12 Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK 1:2 Catalcaspor Catalcaspor
Matchday 12 Erbaaspor Erbaaspor 0:1 Cizre Spor Cizre Spor
Matchday 12 Erokspor Esenler Erokspor 1:0 Elazig Karakocan FK Karakocan FK
Matchday 14 Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov 5:1 Slovan Bratislava B Slovan B
Matchday 14 Dubnica FK Dubnica nad Vahom 0:0 FC Petrzalka FC Petrzalka
Matchday 14 Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica 5:1 KFC Komarno Komarno
Matchday 14 MFK Skalica MFK Skalica 3:1 STK 1914 Samorin STK Samorin
Matchday 14 Liptovsky Mik. Tatran Liptovsky Mikulas 1:2 MSK Puchov Puchov
Matchday 14 Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova 1:1 Partizan Bardejov Bardejov
Matchday 14 Zilina B MSK Zilina B 2:1 FC Kosice FC Kosice
Quarter-Finals BJ Sinobo Guoan Beijing Sinobo Guoan 0:3 Wuhan Zall WH Zall
Quarter-Finals GZ R&F Guangzhou R&F 6:7 on pens Shandong Luneng Taishan SD Luneng
Matchday 14 Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 0:0 FC Ararat Yerevan Ararat Yerevan
Matchday 14 Pyunik Yerevan FC Pyunik Yerevan 1:1 FC Lori Vanadzor Lori Vanadzor
Matchday 15 Shirak II FC Shirak Gyumri II 0:3 FC Sevan FC Sevan
Matchday 11 AC Horsens U19 AC Horsens U19 0:1 Silkeborg IF U19 Silkeborg U19
Matchday 2 Persija Jakarta Persija Jakarta moved Persebaya Surabaya Persebaya
Matchday 14 Akad. Pandev Akademija Pandev 0:1 Renova Dzepciste Renova
Matchday 14 Shkendija Shkendija Tetovo 5:0 Makedonija Gjorce Petrov Makedonija
Matchday 14 Rabotnicki Rabotnicki Skopje 1:0 Pelister Bitola Pelister Bitola
Matchday 14 Borec Veles Borec Veles 2:1 Struga Trim & Lum Struga
Matchday 14 Sileks Sileks Kratovo 1:0 Vardar Skopje Vardar
Matchday 14 FC Shkupi FC Shkupi 3:1 Belasica Strumica Belasica
Matchday 5 Pro Sorgenti Pro Livorno Sorgenti 4:0 USD Real Forte Querceta Real Forte
Matchday 4 Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan 0:1 Tractor FC Tractor
Quarter-Finals Sounders FC Seattle Sounders FC 1:0 FC Dallas FC Dallas
Matchday 3 Hyderabad Hyderabad FC 1:1 Jamshedpur FC Jamshedpur FC