To use this site, please enable Javascript.

Matches Jun 13, 2021

Group B Denmark Denmark 0:1 Finland Finland
  Belgium Belgium 3:0 Russia Russia
Group D England England 1:0 Croatia Croatia
Group H South Korea South Korea 2:1 Lebanon Lebanon
Ghana Ghana 0:0 Ivory Coast Ivory Coast
  Australia U23 Australia U23 2:3 Mexico U23 Mexico U23
  Morocco Morocco 1:0 Burkina Faso Burkina Faso
  Mexico Mexico 0:0 Honduras Honduras
  Tanzania Tanzania 2:0 Malawi Malawi
  MNE U20 Montenegro U20 2:0 Albania U20 Albania U20
matchday 3 Santos FC Santos FC 0:0 Esporte Clube Juventude Juventude
  Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 1:1 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
  CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 3:2 Associação Desportiva Confiança (SE) Confiança-SE
  Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 1:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) CSA
  Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 1:2 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
  Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 1:1 Goiás Esporte Clube Goiás EC
Group A Manaus FC Manaus Futebol Clube 2:1 Floresta Esporte Clube (CE) Floresta-CE
  Jacuipense-BA Esporte Clube Jacuipense (BA) 0:2 Paysandu Sport Club (PA) Paysandu SC
  Tombense Tombense Futebol Clube (MG) 2:2 Associacao Atlética de Altos (PI) AA Altos
Group B Novorizontino Grêmio Novorizontino (SP) 0:0 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste FC-SP
  EC São José Esporte Clube São José (RS) 0:0 Ituano Futebol Clube (SP) Ituano
  Botafogo-SP Botafogo Futebol Clube (SP) 1:3 Mirassol Futebol Clube (SP) Mirassol-SP
  Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 2:1 Ypiranga Futebol Clube (RS) Ypiranga-RS
Group 1 São Raimundo São Raimundo Esporte Clube (RR) 1:1 Nacional Fast Clube (AM) Fast Clube-AM
Group 2 Moto Club MA Moto Club de São Luís (MA) 0:2 Guarany Sporting Club (CE) Guarany-CE
  Palmas Palmas Futebol e Regatas 1:2 Sociedade Esportiva Juventude (MA) Sociedade Esportiva Juventude (MA)
  4 de Julho-PI 4 de Julho Esporte Clube (PI) 2:0 Sociedade Imperatriz de Desportos (MA) Imperatriz-MA
Group 3 Atlético-CE FC Atlético Cearense 2:2 Treze Futebol Clube (PB) Treze FC
Group 4 Alagoinhas-BA Alagoinhas Atlético Clube (BA) 0:0 Associação Olímpica de Itabaiana (SE) Itabaiana-SE
  Murici Murici Futebol Clube (AL) 2:0 AD Bahia de Feira (BA) AD Bahia-BA
Group 5 SE Gama Sociedade Esportiva do Gama (DF) 0:0 AA Aparecidense (GO) Aparecidense-GO
Group 6 Uberlândia EC Uberlândia Esporte Clube (MG) 3:2 Rio Branco Atlético Clube (ES) Rio Branco AC
Group 7 São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 1:1 Bangu Atlético Clube (RJ) Bangu-RJ
Group 8 Joinville-SC Joinville Esporte Clube (SC) 1:0 Clube Esportivo Aimoré (RS) Aimoré-RS
  Bento Gonçalves Clube Esportivo de Bento Gonçalves (RS) 2:1 Grêmio Esportivo Juventus (SC) GE Juventus-SC
matchday 19 Denizlispor U19 Denizlispor U19 1:2 Besiktas JK U19 Besiktas U19
  Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 4:2 Hatayspor U19 Hatayspor U19
  BB Erzurum U19 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 0:0 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
  Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 4:3 Fatih Karagümrük U19 Karagümrük U19
  Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 0:3 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
  Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 5:2 Göztepe U19 Göztepe U19
  Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 3:1 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
  G.Antep FK U19 Gaziantep FK U19 0:0 Konyaspor U19 Konyaspor U19
  Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 0:0 Genclerbirligi Ankara U19 G.Birligi U19
  Sivasspor U19 Sivasspor U19 2:1 Caykur Rizespor U19 C. Rizespor U19
matchday 16 Veria NPS Veria NPS 2:0 AO Kavala AO Kavala
  AS Rodos AS Rodos 1:2 GAS Ialysos 1948 GAS Ialysos
  Apollon Pontou Apollon Pontou postponed PO Triglias PO Triglias
  Niki Volou Niki Volou 6:1 Enosi Aspropyrgou Aspropyrgos
  Almopos Almopos Arideas 1:0 Panserraikos Panserraikos
  PS Kalamata PS Kalamata 1:0 GS Kallithea GS Kallithea
  Pierikos Pierikos Katerini 1:1 AEP Kozanis AEP Kozanis
  Ast. Vlachioti Asteras Vlachioti 1:0 AO Egaleo AO Egaleo
  AS Santorinis AS Santorinis 2020 2:2 AO Episkopi Rethymnou AO Episkopi
matchday 11 Atromitos U19 Atromitos Athens U19 4:3 Aris Thessaloniki U19 Aris U19
matchday 1 Anag. Karditsas Anagennisi Karditsas 2:0 Orfeas Xanthis Orfeas Xanthis
  Acheron Kanal. PAS Acheron Kanalakiou 2:0 Poseidon Neas Michanionas Poseidon Mich.
matchday 7 PK-35 Pallokerho-35 3:0 Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
matchday 3 Pallokerho Pallokerho Keski-Uusimaa 0:2 PEPO Lappeenranta PEPO
matchday 6 OLS Oulun Luistinseura 2:0 Kemi City FC Kemi City
matchday 2 Käpylän U19 Käpylän Pallo U19 0:3 Ilves Tampere U19 Ilves U19
  TPV U19 Tampereen Pallo-Veikot U19 1:3 Grankulla IFK U19 GrIFK U19
  FC Honka U19 FC Honka U19 4:1 Jyväskylän Komeetat U19 Komeetat U19
  HJK U19 HJK Helsinki U19 5:1 Vantaan Jalkapalloseura U19 Vantaan U19
  KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 4:1 PPJ Helsinki U19 PPJ U19
First Round Halkian Alku Halkian Alku 0:2 Helsingin Ponnistus FC Ponnistus
matchday 1 Koivukylän Koivukylän Palloseura 2:4 FC Finnkurd FC Finnkurd
matchday 30 TuS Mondorf TuS Mondorf 10:00 PM 1.FC Spich 1.FC Spich
  FV Bad Honnef FV Bad Honnef 10:00 PM Eintracht Hohkeppel E. Hohkeppel
  SpVg Porz SpVg Porz 10:00 PM FV Bonn-Endenich 08 FV Endenich
  Homburg-Nü. SSV Homburg-Nümbrecht 10:15 PM SC Rheinbach SC Rheinbach
  FV Wiehl FV Wiehl 10:15 PM SV Wachtberg SV Wachtberg
  SSV Merten SSV Merten 1925 10:15 PM TuS 05 Oberpleis Oberpleis
  L.-Hohenlind SC Borussia Lindenthal-Hohenlind 10:30 PM TSV Germania Windeck G. Windeck
matchday 38 Schwanheim Germania Schwanheim postponed RSV Weyer RSV Weyer
  FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 postponed TSV Michelbach TSV Michelbach
  VfB Marburg VfB Marburg postponed FC Gießen II FC Gießen II
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim postponed SF/BG Marburg SF/BG Marburg
  FV Breidenbach FV Breidenbach postponed Spvgg Eltville Spvgg Eltville
  Steinbach II TSV Steinbach II postponed SC Waldgirmes II Waldgirmes II
  SG Kinzenbach SG Kinzenbach postponed SV 1913 Niedernhausen Niedernhausen
  SV Bauerbach SV Bauerbach postponed SSV Langenaubach Langenaubach
  Walluf SG Walluf postponed FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  FC Cleeberg FC Cleeberg postponed FC Ederbergland FC Ederbergland
matchday 33 Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 10:00 PM TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 10:00 PM SC Peckeloh SC Peckeloh
  Rödinghausen II SV Rödinghausen II 10:00 PM VfL Theesen VfL Theesen
  Lüner SV Lüner SV 10:00 PM Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  GW Nottuln SV Grün-Weiß Nottuln 10:00 PM Westfalia Kinderhaus W. Kinderhaus
  TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 10:00 PM SV Mesum SV Mesum
  1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 10:00 PM SC Herford SC Herford
  Delbrücker SC Delbrücker SC 10:00 PM TuS Tengern TuS Tengern
  VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld 10:00 PM Preußen Espelkamp Pr. Espelkamp
  YEG Hassel YEG Hassel 10:00 PM SV Wacker Obercastrop Wacker Castrop
  SV Hohenlimburg SV Hohenlimburg 10 10:00 PM BSV Schüren BSV Schüren
  FSV Gerlingen FSV Gerlingen 10:00 PM FC Lennestadt Lennestadt
  SV Sodingen SV Sodingen 10:00 PM SC Neheim SC Neheim
  DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 10:00 PM FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
  C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 10:00 PM TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen
  Bor. Dröschede Borussia Dröschede 10:30 PM DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
  Brünninghausen FC Brünninghausen 11:00 PM SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 11:00 PM SV Rot-Weiß Deuten RW Deuten
First Round Comerciantes Comerciantes Unidos 0:1 Universidad Técnica de Cajamarca UTC
  Pirata FC Pirata FC 4:2 on pens Club Cienciano Cienciano
  Dep. Coopsol Deportivo Coopsol 1:0 Universitario de Deportes Universitario
matchday 8 Sporting KC Sporting Kansas City 1:1 Austin FC Austin FC
matchday 11 Sporting KC Sporting Kansas City 1:1 Austin FC Austin FC
matchday 7 1904 FC San Diego 1904 FC 1:1 Chattanooga FC Chattanooga FC
matchday 18 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 0:1 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
  Albirex Niigata Albirex Niigata 0:1 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 2:0 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga 2:2 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
  Mito HollyHock Mito HollyHock 2:0 SC Sagamihara SC Sagamihara
  V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 1:0 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 1:0 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  Machida Zelvia Machida Zelvia 0:2 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  Ehime FC Ehime FC 1:3 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  Omiya Ardija Omiya Ardija 1:1 Tochigi SC Tochigi SC
  FC Ryukyu FC Ryukyu 3:0 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
matchday 11 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 1:1 FC Imabari FC Imabari
  a. cl. Numazu azul claro Numazu 0:2 Kagoshima United Kagoshima Utd.
  Gainare Tottori Gainare Tottori 1:8 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
  Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 3:0 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
  Kataller Toyama Kataller Toyama 1:1 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
  Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 1:2 Fukushima United Fukushima Utd.
intermediate stage 2nd leg Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 1:3 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Shonan Bellmare Shonan Bellmare 1:4 FC Tokyo FC Tokyo
  Urawa Reds Urawa Red Diamonds 2:2 Vissel Kobe Vissel Kobe
matchday 12 Iwaki FC Iwaki FC 3:1 Matsue City Matsue City
  Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 0:0 Honda FC Honda FC
  MIO B. Shiga MIO Biwako Shiga 1:0 Kochi United Kochi Utd.
  Honda Lock Honda Lock 1:1 Veertien Mie Veertien Mie
  ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 1:1 Sony Sendai Sony Sendai
  Suzuka PG Suzuka Point Getters 0:2 Verspah Oita Verspah Oita
matchday 3 Sapporo Uni. GP Sapporo Univ. Goal Plunderers postponed Shintoku FC Shintoku FC
  Hoku. Iwamizawa Hokushukai Iwamizawa postponed Norbritz Hokkaido Norbr. Hokkaido
  B. Kyokushukai Ballers Kyokushukai postponed Sapporo FC Sapporo FC
  R.S. Kushiro R.Supelbe Kushiro postponed Nippon Steel Muroran Ni.St. Muroran
  Nippon Express Nippon Express FC postponed Hokkaido Tokachi Sky Earth H. Tokachi SE
matchday 4 Akita Cambiare Akita FC Cambiare 3:2 TDK Shinwakai SC TDK Shinwakai
  Gonohe FC Gonohe FC postponed Tono Club Tono Club
  NP Hira.-Mae. New Pearl Hiraizumi-Maezawa 0:0 Lascivo Aomori Las. Aomori
  Merry Merry (Fukushima) 2:2 Sendai Sasuke FC Sendai Sasuke
  Iwaki Furuk. Iwaki Furukawa FC postponed Mikawa SC Mikawa SC
  Nagai Club Nagai Club 1:2 Ardore Kuwabara Ard. Kuwabara
  Soma SC Soma SC 0:4 Ricoh Industry Tohoku SC Ricoh Tohoku
matchday 2 Morioka Zebra Morioka Zebra 2:2 Dogizaka FC Dogizaka FC
  Cob. Onagawa Cobaltore Onagawa 1:0 Ganju Iwate Ganju Iwate
  Omiya SC Omiya SC (Morioka) 1:8 Shichigahama SC Shichigahama SC
  Saruta FC Saruta Industries FC postponed Fuji Univ. Club 2003 Fuji Club 2003
  Blanc. Hirosaki Blancdieu Hirosaki 11:0 Primeiro Fukushima Prim. Fukushima
matchday 8 Víkingur Víkingur Reykjavík 2:0 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
  Stjarnan Stjarnan Gardabaer 2:1 Valur Reykjavík Valur
matchday 6 Kobe FC Kobe FC 1970 0:4 Moriyama Samurai 2000 Moriyama Sam.
  Takasago Min. Takasago Mineiro postponed Kyoto Shiko SC (1994) Kyoto Shiko SC
  FC Awaji-shima FC Awaji-shima postponed Kyoto Fire Department FC Kyoto FD FC
  Easy Akashi Easy Akashi 1:8 St.Andrews FC St.Andrews FC
  Arte. Wakayama Arterivo Wakayama 0:1 Porvenir Asuka Porv. Asuka
  KanDai Club '10 Kansai Univ. Club 2010 0:3 Cento Cuore Harima Cen.Cuo. Harima
  Ococias Kyoto Ococias Kyoto 6:3 Laranja Kyoto Laran. Kyoto
matchday 7 Mits. Mizushima Mitsubishi Motors Mizushima postponed Fujifilm BIJ Hiroshima SC FBIJ Hiroshima
  B. Shimonoseki Baleine Shimonoseki postponed SRC Hiroshima SRC Hiroshima
  Bel.Ros. Hamada Beluga Rosso Hamada 1:2 Yonago Genki Yonago Genki
  IPU FC International Pacific University FC postponed ENEOS Mizushima ENEOS Mizushima
matchday 6 R.Ve. Takamatsu R.Velho Takamatsu 0:7 Tadotsu FC Tadotsu FC
  FC Yanagimachi FC Yanagimachi 0:4 llamas Kochi llamas Kochi
  FC Tokushima FC Tokushima 3:2 Lvenirosso Niihama Club Lven. Niihama
  Nakamura Club Nakamura Club (Shimanto) 0:5 Kochi Univ. FC Nankoku KUFC Nankoku
matchday 9 NIFS Kanoya FC NIFS Kanoya FC 0:1 J-Lease FC J-Lease FC
  Okinawa SV Okinawa SV 4:0 Kumamoto Teachers SC K'moto Teachers
  Veroskr. Tsuno Veroskronos Tsuno 2:1 Saga LIXIL FC Saga LIXIL
  Kaiho Bank Kaiho Bank SC 1:3 Kyushu Mitsubishi SC Kyushu Mits. SC
  Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 0:1 Academia Puerto Cabello Puerto Cabello
  Táchira Deportivo Táchira 4:1 Zulia FC Zulia FC
matchday 17 Riteriai FK Riteriai 1:1 FC Džiugas Telsiai FC Džiugas
matchday 12 BATE Borisov BATE Borisov 3:0 Neman Grodno Neman Grodno
  Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 2:0 FK Vitebsk Vitebsk
  Isloch Isloch Minsk Region 1:1 Dynamo Brest Dynamo Brest
matchday 17 FC Samtredia FC Samtredia 0:2 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
  Shukura Shukura Kobuleti 0:0 FC Saburtalo Saburtalo
matchday 14 Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 1:2 Cheongju FC Cheongju FC
  Gimhae FC Gimhae FC 3:1 Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek C.
  Busan Trans. C. Busan Transportation Corp. 2:2 Cheonan City Cheonan City
  Daejeon KoRail Daejeon KoRail 1:0 Gangneung Citizen Gangneung Cit.
matchday 15 Pyeongchang Utd Pyeongchang United 2:1 Gangwon FC Reserves Gangwon Res.
  Seoul Jungnang Seoul Jungnang 0:3 Chungju Citizen Chungju Citizen
  Pocheon Citizen Pocheon Citizen 4:0 Yeoju FC Yeoju FC
matchday 8 Charleston Charleston Battery postponed New York Red Bulls II NY Red Bulls II
  Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 1:1 Miami FC Miami FC
  Louisville City Louisville City FC 3:0 Memphis 901 FC Memphis 901
  RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 1:0 Real Monarchs SLC Real Monarchs
  Oklahoma City Oklahoma City Energy FC 1:2 Birmingham Legion FC Legion FC
  El Paso El Paso Locomotive FC 1:1 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
  New Mexico Utd. New Mexico United 0:0 Austin Bold FC Bold FC
  Orange County Orange County SC 1:0 Oakland Roots SC Oakland Roots
  Phoenix Rising Phoenix Rising FC 3:0 Tacoma Defiance Tacoma Defiance
  San Diego Loyal San Diego Loyal SC 2:1 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
matchday 16 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 0:2 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
  Ansan Greeners Ansan Greeners 2:3 Busan IPark Busan IPark
  Gyeongnam FC Gyeongnam FC 1:2 Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu
matchday 10 Forward Madison Forward Madison FC 0:0 Richmond Kickers Richmond Kicker
  Union Omaha Union Omaha 4:2 New England Revolution II Revolution II
  FC Tucson FC Tucson 2:3 Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
matchday 5 River Plate Atletico River Plate Montevideo 4:0 Club Atlético Progreso Progreso
  Cerrito CS Cerrito 1:2 Club Plaza Colonia Plaza Colonia
  Peñarol CA Peñarol 1:1 CA Rentistas Rentistas
matchday 4 FC Flora U17 FC Flora Tallinn U17 5:00 PM JK Tabasalu U17 Tabasalu U17
  Viimsi JK U17 Viimsi JK U17 5:00 PM FC Nomme United U17 FC Nomme U17
  Kalju FC U17 Kalju FC U17 6:00 PM Maardu Linnameeskond U17 Maardu U17
  Ida-Virumaa U17 Ida-Virumaa U17 6:00 PM Harju JK Laagri U17 Harju JK U17
  TJK Legion U17 Tallinn JK Legion U17 6:00 PM Kalev Tallinn U17 Kalev U17
matchday 1 FC Flora FC Flora Tallinn 2:0 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
matchday 11 Napier City R. Napier City Rovers 5:0 Wainuiomata AFC Wainuiomata
matchday 15 Longford Town Longford Town FC 1:3 St. Patricks Athletic St. Patricks
  Sligo Rovers Sligo Rovers 1:2 Drogheda United FC Drogheda United
Semi-Finals Stockport Stockport County 0:1 Hartlepool United Hartlepool Utd.
matchday 5 FK Jerv FK Jerv 2:1 Bryne FK Bryne FK
  Asane Fotball Asane Fotball 2:0 IK Start Start
  Ranheim IL Ranheim IL 0:4 Sogndal IL Sogndal IL
  Grorud IL Grorud IL 2:2 KFUM-Kameratene Oslo KFUM Oslo
  Sandnes Ulf Sandnes Ulf 1:1 Raufoss IL Raufoss
  HamKam Hamarkameratene 2:0 Strømmen IF Strømmen IF
  Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa IL 4:1 Stjördals Blink IL Stjördals B.
  Aalesund Aalesunds FK 2:2 Fredrikstad FK Fredrikstad
matchday 34 Miedz Legnica Miedz Legnica 1:1 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
  Chrobry Glogow Chrobry Glogow 0:3 Arka Gdynia Arka Gdynia
  Widzew Lodz Widzew Lodz 2:1 Odra Opole Odra Opole
  Gornik Leczna Gornik Leczna 3:0 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
  Radomiak Radomiak Radom 2:0 Korona Kielce Korona Kielce
  GKS Tychy GKS Tychy 1:1 LKS Lodz LKS Lodz
  P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 2:0 GKS Belchatow GKS Belchatow
  Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:0 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
  GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 2:1 Resovia Rzeszów Resovia
  Ursus Warszawa Ursus Warszawa 3:3 KS Kutno KS Kutno
  Aleksandrow L. Sokol Aleksandrow Lodzki 9:1 KS Wasilków KS Wasilków
  C. Elblag Concordia Elblag 0:3 Blonianka Blonie Blonianka
  Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz 3:1 Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
  GKS Wikielec GKS Wikielec 0:1 Lechia Tomaszow Mazowiecki Lechia Tomaszow
  O. Zambrow Olimpia Zambrow 2:1 Huragan Morag Huragan Morag
  Pol. Warsaw Polonia Warsaw 4:0 Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
matchday 33 Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin 2:6 Sokol Kleczew Sokol Kleczew
  Górnik Konin Górnik Konin 2:2 Chemik Police Chemik Police
  Swit Szczecin Swit Szczecin 1:0 Elana Torun Elana Torun
  Pomorzanin Pomorzanin Torun 1:3 Jarota Jarocin Jarota Jarocin
  Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia 2:1 GKS Przodkowo GKS Przodkowo
matchday 37 Lubin II Zaglebie Lubin II 1:0 Stal Brzeg Stal Brzeg
  Ruch Chorzow Ruch Chorzow 1:2 LKS Goczalkowice-Zdroj Goczalkowice
  Piast Zmigrod Piast Zmigrod 0:0 Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek T.G.
  Polonia-Stal Polonia-Stal Swidnica 1:0 Gornik Zabrze II Gornik II
  Rekord B-B Rekord Bielsko-Biala 5:1 Foto-Higiena Gac Foto-Higiena
  MKS Kluczbork MKS Kluczbork 1:2 Miedz Legnica II M. Legnica II
  Polonia Bytom Polonia Bytom 3:1 ROW 1964 Rybnik ROW Rybnik
  Warta Gorzow Warta Gorzow Wielkopolski 0:0 Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek P.S.
  Zielona Gora Lechia Zielona Góra 2:2 Polonia Nysa Polonia Nysa
matchday 41 Hetman Zamosc Hetman Zamosc 0:3 Siarka Tarnobrzeg Siarka T.
  KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 1:1 LKS Lagów LKS Lagów
  Korona Kielce II Korona Kielce II 2:0 Wisla Sandomierz Wisla Sand.
  Podlasie B.P. Podlasie Biala Podlaska 0:2 Wisla Pulawy Wisla Pulawy
  Wisloka Debica Wisloka Debica 3:1 Podhale Nowy Targ NKP Podhale
  Jutrzenka Jutrzenka Giebultow 0:1 KS Wiazownica KS Wiazownica
  Avia Swidnik Avia Swidnik 1:1 Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa
  Chelmianka Chelmianka Chelm 2:1 Lewart Lubartów Lewart Lubartów
  Wólczanka Wólczanka Wólka Pelkinska 3:2 Stal Krasnik Stal Krasnik
  Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 2:2 Cracovia II Cracovia II
matchday 10 Värnamo IFK Värnamo 0:1 Trelleborgs FF Trelleborg
matchday 15 Shakhter K. Shakhter Karaganda 0:1 Qyzyljar SK Petropavlovsk Qyzyljar
  Taraz FK Taraz 0:2 Kairat Almaty Kairat Almaty
  FC Astana FC Astana 1:1 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
matchday 8 Kyzylzhar II Kyzylzhar SK Petropavlovsk II 2:1 Akademia Ontustik Shymkent Akad. Ontustik
  Kyran Kyran Turkestan 6:0 Igilik Qaratau Igilik
  Kairat-Zhas Kairat-Zhas 1:4 Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes
  Shakhter-Bulat Shakhter-Bulat 1:2 FK Ekibastuz FK Ekibastuz
  Maktaaral FK Maktaaral 0:1 FK Aksu FK Aksu
matchday 11 Neftchi Neftchi Fergana 2:0 FC Yangier FC Yangier
  Xorazm FС Xorazm Urganch 1:1 Aral Samali Aral Samali
Quarter-Finals CD Atl. Paso CD Atlético Paso 1:1 CD Santa Úrsula Santa Úrsula
Semi-Finals Beti Kozkor Beti Kozkor KE 1:1 AET CD Huarte CD Huarte
  Ardoi CF Ardoi FE 2:1 AET CD Pamplona CD Pamplona
  Arosa SC Arosa SC 0:0 AET CD Estradense Estradense
matchday 7 Yverdon-Sport Yverdon-Sport FC 3:3 FC Stade Nyonnais Stade Nyonnais
  AC Bellinzona AC Bellinzona 2:1 FC Breitenrain FC Breitenrain
matchday 11 Meyrin FC Meyrin FC 1:5 BSC Young Boys U21 BSC YB U21
  US Terre Sainte US Terre Sainte 1:2 FC Echallens Région FC Echallens
  Chaux-de-Fonds FC La Chaux-de-Fonds 4:1 FC Martigny-Sports Martigny-Sports
  CS Chênois CS Chênois 2:2 FC Bulle FC Bulle
  FC Naters FC Naters Oberwallis 1:0 Olympique de Genève FC Olymp. Genève
  Azzurri LS FC Azzurri LS 90 2:3 FC Vevey United Vevey United
  SC Buochs SC Buochs 3:1 SC Goldau SC Goldau
  FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne 2:2 FC Solothurn FC Solothurn
  SR Delémont SR Delémont 1:2 FC Baden FC Baden
  FC Langenthal FC Langenthal 2:0 FC Wohlen FC Wohlen
  Zug 94 Zug 94 2:1 Grasshopper Club Zürich U21 GC Zürich U21
  FC Thalwil FC Thalwil 2:2 FC Tuggen FC Tuggen
  FC Linth 04 FC Linth 04 3:2 FC St. Gallen 1879 U21 St. Gallen U21
matchday 34 Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler 10:00 PM SV Breinig SV Breinig
  Hürth FC Hürth 10:00 PM Spvg Wesseling-Urfeld Spvg Wesseling
  VfL Alfter VfL Alfter 10:00 PM SC Fortuna Köln U23 Fortuna Köln II
  Freialdenhoven SC Borussia Freialdenhoven 10:00 PM SV Eilendorf SV Eilendorf
  Hennef 05 FC Hennef 05 10:00 PM BC Viktoria Glesch-Paffendorf Glesch-Paffend.
  Frechen 20 SpVg Frechen 20 10:30 PM Siegburger SV 04 Siegburger SV
  FC Pesch FC Pesch 10:30 PM FC BW Friesdorf BW Friesdorf
  VfL Vichttal VfL Vichttal 10:30 PM 1.FC Düren 1.FC Düren
matchday 41 Pr. Münster II Preußen Münster II 10:00 PM SpVgg Vreden SpVgg Vreden
  SC Paderborn II SC Paderborn 07 II 10:00 PM RSV Meinerzhagen Meinerzhagen
  TuS Haltern TuS Haltern 10:00 PM SC Westfalia Herne Westfalia Herne
  Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 10:00 PM TuS Ennepetal TuS Ennepetal
  SV Schermbeck SV Schermbeck 10:00 PM TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
  FC Gütersloh FC Gütersloh 10:00 PM 1.FC Kaan-Marienborn 1.FC Kaan-M.
  Eintr. Rheine FC Eintracht Rheine 10:00 PM TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
  Spfr. Siegen Sportfreunde Siegen 10:00 PM Victoria Clarholz Vict. Clarholz
  Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 10:00 PM SV Westfalia Rhynern Westf. Rhynern
  ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund 10:00 PM Holzwickeder SC Holzwickeder SC
matchday 23 Sardar Bukan Sardar Bukan FC 2:0 Naft Omidiyeh FC Naft Omidiyeh
  Shahrdari Bam Shahrdari Bam 2:1 Miladmehr Tehran FC Miladmehr FC
Final Csikszereda U19 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc U19 2:1 FC Viitorul U19 FC Viitorul U19
Third Place Play-Off FCSB U19 FCSB U19 3:1 Gaz Metan U19 Gaz Metan U19
matchday 9 Orsha FK Orsha 0:1 Belshina Bobruisk Belshina
  Krumkachi Krumkachi Minsk 4:0 Volna Pinsk Volna Pinsk
  FK Lida FK Lida 1:2 FK Baranovichi FK Baranovichi
matchday 12 WAF Brigittenau WAF Brigittenau 1:3 FC Stadlau FC Stadlau
matchday 30 Friedburg SV Friedburg 12:00 AM ASKÖ Oedt ASKÖ Oedt
  Donau Linz ASKÖ Donau Linz 12:00 AM SV Grieskirchen Grieskirchen
  St. Martin/M. Sportunion St. Martin im Mühlkreis 12:00 AM Union St. Florian St. Florian
  Mondsee Union Mondsee 12:00 AM Union Weißkirchen Weißkirchen
  Schallerbach SV Bad Schallerbach 12:00 AM SV Wallern SV Wallern
  Micheldorf SV Grün-Weiß Micheldorf 12:00 AM SPG Pregarten SPG Pregarten
  St. Valentin ASK St. Valentin 12:00 AM Union Edelweiß Linz Edelweiß
  SV Bad Ischl SV Bad Ischl 12:00 AM Union Perg Union Perg
matchday 8 Völs Völser SV 3:0 FC Zirl Zirl
matchday 11 FC Monthey FC Monthey 2:1 FC Veyrier Sports Veyrier Sports
  Italien GE CS Italien GE 1:1 Signal FC Bernex-Confignon Signal FC
  FC Renens FC Renens 2:3 FC Collex-Bossy FC Collex-Bossy
  Servette U21 Servette FC U21 6:0 FC Sierre FC Sierre
  FC La Tour FC La Tour/Le Pâquier 1:2 CS Romontois CS Romontois
  FC Portalban FC Portalban/Gletterens 2:3 FC Echichens FC Echichens
  Sarraz-Eclépens FC La Sarraz-Eclépens 2:1 FC Stade-Payerne Stade-Payerne
  FC Liestal FC Liestal 1:1 FC Ajoie-Monterri Ajoie-Monterri
  FC Bubendorf FC Bubendorf 0:1 FC Moutier FC Moutier
  FC Köniz II FC Köniz II 1:0 FC Allschwil FC Allschwil
  Perlen-Buchr. FC Perlen-Buchrain 7:2 FC Sarnen FC Sarnen
  AC Taverne AC Taverne 2:0 FC Mendrisio FC Mendrisio
  FC Ibach FC Ibach 2:0 FC Willisau FC Willisau
  FC Brunnen FC Brunnen 0:2 FC Lugano U21 FC Lugano U21
  Kickers Luzern FC Kickers Luzern 3:2 FC Hergiswil FC Hergiswil
  FC Gambarogno FC Gambarogno-Contone 2:2 FC Emmenbrücke FC Emmenbrücke
  FC Grenchen FC Grenchen 15 4:0 FC Lachen/Altendorf FC Lachen
  FC Adliswil FC Adliswil 0:0 NK Pajde Möhlin NK Pajde
  FC Muri FC Muri 4:2 FC Blue Stars Zürich Blue Stars ZH
  SC Schöftland SC Schöftland 1:3 FC Freienbach FC Freienbach
  FC Rotkreuz FC Rotkreuz 4:1 FC Einsiedeln FC Einsiedeln
  FC Aegeri FC Aegeri 0:2 SC Zofingen SC Zofingen
  FC Seuzach FC Seuzach 4:2 FC United Zürich United Zürich
  FC Widnau FC Widnau 2:2 FC Uzwil FC Uzwil
  FC Bassersdorf FC Bassersdorf 1:2 FC Kreuzlingen FC Kreuzlingen
  FC Rüti FC Rüti 0:1 FC Bazenheid FC Bazenheid
  FC Wil II FC Wil 1900 II 1:3 FC Amriswil FC Amriswil
matchday 25 Winterthur U18 FC Winterthur U18 3:1 Team Ticino U18 Team Ticino U18
matchday 29 Korona U19 Korona Kielce U19 1:2 Pogon Szczecin U19 Pogon U19
  Lubin U19 Zaglebie Lubin U19 4:0 FCB Escola Varsovia U19 Escola U19
  Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19 6:2 Lechia Gdansk U19 Lechia U19
Second Round 1st leg St. Kitts/Nevis Saint Kitts and Nevis 0:4 El Salvador El Salvador
  Haiti Haiti 0:1 Canada Canada
  Panama Panama 2:1 Curaçao Curaçao
matchday 16 Daugavpils BFC Daugavpils 1:2 Valmiera FC Valmiera
  Riga Riga FC 1:0 FC Noah Jurmala Noah Jurmala
  Spartaks Spartaks Jurmala 1:2 FK Liepaja Liepaja
matchday 12 Metro Gallery Metro Gallery 2:2 Eastern District Eastern Dist.
  Central Western Central & Western District 2:2 Wong Tai Sin Wong Tai Sin
  Wing Yee Wing Yee 1:3 North District North District
  Yuen Long Yuen Long 3:3 South China South China
  Citizen Citizen 3:1 Tai Po Tai Po
  Hoi King Hoi King 1:1 Sham Shui Po Sham Shui Po
  HKFC Hong Kong FC 3:0 Shatin Shatin
matchday 11 Örebro Syr. Örebro Syrianska IF 1:2 Umeå FC Umeå FC
  Brommapojkarna IF Brommapojkarna 2:0 Piteå IF Piteå IF
  Hammarby TFF Hammarby TFF 3:2 Sandvikens IF Sandviken
  IFK Luleå IFK Luleå 3:1 IF Sylvia Sylvia
matchday 12 Columbia SC Columbia Floridsdorf 2:1 KSV Siemens/Großfeld Siemens/Großfeld
  A11 - R.Oberlaa FC Austria 11 - Rapid Oberlaa 0:5 SV Dinamo Helfort 15 Young Stars Helfort
  1210 Wien FV 1210 Wien 1:6 SC Ostbahn XI Ostbahn XI
  Gersthof Gersthofer SV 2:2 L.A. Riverside L.A. Riverside
  Fortuna 05 DSV Fortuna 05 Wien 4:4 Landstraßer AC-Inter LAC-Inter
matchday 29 SfB-Oure FA U19 Svendborg fB -Oure FA U19 2:1 Nyköbing FC U19 NFC U19
matchday 13 Skála Skála IF 2:1 Víkingur Göta II Víkingur II
matchday 10 07 Vestur II 07 Vestur II 2:1 Skála IF II Skála IF II
matchday 13 HB Tórshavn HB Tórshavn 1:2 Víkingur Gøta Víkingur
  EB/Streymur EB/Streymur 2:1 NSÍ Runavík NSÍ Runavík
  KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 4:0 TB Tvøroyri TB Tvøroyri
quarter-finals deciders Brisbane Roar Brisbane Roar 1:2 Adelaide United Adelaide United
matchday 9 Maputo GD Maputo 0:2 Clube Ferroviário de Lichinga CF Lichinga
  CDM Mocuba CD Matchedje de Mocuba 0:1 Clube Ferroviário de Nampula Nampula
  F. Nacala Ferroviário de Nacala 1:3 CD Costa do Sol CD Costa do Sol
  UD Songo UD Songo 0:0 Clube Ferroviário de Beira Ferroviário
  Ferroviário Clube Ferroviário de Maputo 2:0 Incomáti de Xinavane Incomáti
  LD Maputo Liga Desportiva de Maputo 2:2 ENH de Vilankulos Vilankulos
matchday 29 Genoa U19 Genoa Primavera 5:0 Lazio U19 Lazio U19
  Torino U19 Torino Primavera 0:1 Juventus Primavera Juventus U19
  Roma U19 Roma Primavera 2:0 Milan Primavera Milan U19
matchday 21 Inter U18 Inter Under 18 2:0 Milan Under 18 Milan U18
  Torino U18 Torino Under 18 3:3 Sassuolo Under 18 Sassuolo U18
  Fiorentina U18 Fiorentina Under 18 2:2 Lazio Under 18 Lazio U18
matchday 10 Cittadella U17 Cittadella Under 17 4:1 Pordenone Under 17 Pordenone U17
  Fiorentina U17 Fiorentina Under 17 1:2 Empoli Under 17 Empoli U17
  Chievo U17 Chievo Under 17 6:2 Brescia Under 17 Brescia U17
  Spezia U17 Spezia Under 17 1:0 Sassuolo Under 17 Sassuolo U17
  Hellas U17 Hellas Under 17 1:4 Vicenza Under 17 Vicenza U17
  Pisa U17 Pisa Under 17 4:1 Roma Under 17 Roma U17
  Sampdoria U17 Sampdoria Under 17 0:3 Torino Under 17 Torino U17
  Venezia U17 Venezia Under 17 4:5 Udinese Under 17 Udinese U17
  Ascoli U17 Ascoli Under 17 3:5 Frosinone Under 17 Frosinone U17
  Entella U17 Virtus Entella Under 17 1:1 Juventus Under 17 Juventus U17
  Bologna U17 Bologna Under 17 1:2 Reggiana Under 17 Reggiana U17
  Pescara U17 Pescara Under 17 5:0 Benevento Under 17 Benevento U17
  Inter U17 Inter Under 17 0:2 Cagliari Under 17 Cagliari U17
matchday 36 Caronnese SC Caronnese 0:2 USD Castellanzese 1921 Castellanzese
  Fossano Fossano Calcio 1:0 GS Arconatese Arconatese
  Vado FC Vado 0:5 Legnano AC Legnano
  Casale FBC Casale 1:2 Sanremese Calcio Sanremese
  Imperia ASD Imperia 1923 1:1 AC Gozzano Gozzano
  Città Varese ASD Città Di Varese 0:1 AC Bra Bra
  PDHA Pont Donnaz Hone Arnad 2:1 Borgosesia Calcio Borgosesia
  Caratese US Folgore Caratese 1:1 USD Lavagnese 1919 Lavagnese
  Sestri Levante USD Sestri Levante 1919 2:0 AC Saluzzo Saluzzo
matchday 34 Caravaggio USD Caravaggio 3:1 USD Scanzorosciate Scanzorosciate
  Villa Valle Villa Valle 2:4 A.S.D. Brusaporto Brusaporto
  Crema AC Crema 1908 2:2 ASD Sona Calcio Sona Calcio
  Vis Nova ASD Vis Nova Giussano 2:0 AC Ponte San Pietro Ponte S. Pietro
  USD Breno USD Breno 1:1 Virtus Ciserano Bergamo 1909 Virtus Bergamo
  Real Calepina SSD Real Calepina FC 2020 2:2 Casatese Casatese
  Seregno USD 1913 Seregno Calcio 4:4 Franciacorta FC Franciacorta
  Calvina Desenzano Calvina 2:3 ASD NibionnOggiono NibionnOggiono
  Tritium Tritium Calcio 1908 2:3 ASD Fanfulla Fanfulla
matchday 38 Campodarsego AC Campodarsego 1:1 Union Feltre Union Feltre
  Manzanese ASD Manzanese Calcio 1:0 Luparense FC Luparense
  Adriese 1906 US Adriese 1906 1:5 AC Mestre Mestre
  Cartigliano ASD Cartigliano 2:2 Clodiense SSD Clodiense
  Virtus Bolzano Virtus Bolzano 1:0 Union San Giorgio Sedico Union S.Giorgio
  Ambrosiana GSD Ambrosiana 3:3 FC Arzignano Valchiampo Arzignano
  Chions APC Chions 2:4 AC Trento Trento
  Caldiero Caldiero Terme 5:1 Calcio Montebelluna 1909 Montebelluna
  Delta PT AC Delta Porto Tolle 5:1 AC Este 1920 Este
matchday 32 Ghiviborgo Ghivizzano Borgo a Mozzano 0:0 SCD Progresso Calcio Progresso
  Pro Sorgenti Pro Livorno Sorgenti 4:2 Seravezza Pozzi Calcio Seravezza Pozzi
  Lentigione Lentigione Calcio 0:1 US Fiorenzuola 1922 Fiorenzuola
  Real Forte USD Real Forte Querceta 3:4 Sammaurese Calcio Sammaurese
  Mezzolara Mezzolara Calcio 0:1 Aglianese Calcio 1923 Aglianese
  Rimini Rimini FC 3:1 Correggese Calcio 1948 Correggese
  Bagnolese G.S. Bagnolese 2:1 SSDRL Marignanese Calcio Marignanese
  Prato AC Prato 1:3 Forlì FC Forlì
  Sasso Marconi Sasso Marconi Zola SSD 2:2 US Corticella US Corticella
matchday 33 Scandicci CS Scandicci 1908 0:2 Lornano Badesse Calcio Lornano Badesse
  Montespaccato Montespaccato Savoia 0:0 US Follonica Gavorrano Foll. Gavorrano
  Tiferno Tiferno 1919 4:2 Trastevere Calcio Trastevere
  Flaminia Calcio Flaminia 2:2 ASD Foligno Calcio Foligno Calcio
  Ostiamare AS Ostiamare Lido Calcio 2:2 US Pianese Pianese
  Cannara ASD Cannara 2:2 San Donato - Tavarnelle San Donato
  Sangiovannese Sangiovannese 1927 0:2 Aquila 1902 Montevarchi Montevarchi
  Grassina ASD Grassina 0:1 Sporting Club Trestina Trestina
  Siena ACN Siena 1904 5:0 UC Sinalunghese Sinalunghese
matchday 34 Foligno Calcio ASD Foligno Calcio 3:3 AS Ostiamare Lido Calcio Ostiamare
matchday 32 Agnonese Olympia Agnonese 2:4 FC Aprilia Racing Club Racing Aprilia
  Rieti FC Rieti 1:2 SSD Città di Campobasso Campobasso
  Porto S'Elpidio Porto Sant'Elpidio MP 3:2 ASD Castelnuovo Vomano Castelnuovo
  Pineto Pineto Calcio 1:2 Gsd Castelfidardo Calcio Castelfidardo
  Tolentino Tolentino Calcio 0:2 ASD Vastese Calcio 1902 Vastese
  Atletico Fiuggi Atletico Terme Fiuggi 2:1 Montegiorgio Calcio Montegiorgio
  Giulianova Real Giulianova SSD 3:3 FC Matese Matese
  Albalonga Cynthialbalonga Calcio 3:0 Polisportiva Vastogirardi Vastogirardi
  Recanatese US Recanatese 4:4 San Nicolò Notaresco SN Notaresco
matchday 34 Cassino Cassino Calcio 1924 0:3 Gladiator 1924 Gladiator
  Latina Calcio Latina Calcio 1932 3:2 SSD Insieme Formia Insieme Formia
  Vis Artena Vis Artena 0:0 Nocerina 1910 Nocerina
  Afragolese Afragolese 1944 3:1 Arzachena Costa Smeralda Arzachena
  Savoia US Savoia 1908 2:1 Team Nuova Florida TN Florida
  Lanusei ASD Lanusei Calcio 2:4 SS Nola 1925 Nola
  Muravera Muravera Calcio 0:1 SEF Torres 1903 Torres
  Puteolana Asd Puteolana 1902 0:1 Casarano Calcio Casarano
  Cerignola Audace Cerignola 4:1 AC Nardò Nardò
  Molfetta Molfetta Calcio 2:2 ASD Team Altamura Team Altamura
  Bitonto US Bitonto Calcio 5:4 US Città di Fasano Fasano
  Brindisi Brindisi FC 2:1 Portici 1906 Portici
  Francavilla FC Francavilla 1931 0:0 SSD Fidelis Andria Fidelis Andria
  Sorrento Sorrento 1945 3:3 Real Agro Aversa R. Aversa
  Picerno AZ Picerno 4:1 FBC Gravina Gravina
  Lavello USD Lavello 2:3 Taranto FC 1927 Taranto
matchday 32 Acireale Città di Acireale 1946 1:1 SSD Dattilo 1980 Dattilo
  Licata Licata Calcio 1:1 ACR Messina ACR Messina
  Città S.Agata Città di Sant'Agata 2:1 Rende Calcio 1968 Rende
  Marina Ragusa Marina di Ragusa 1:0 Troina Troina
  Biancavilla Calcio Biancavilla 1990 1:1 Santa Maria Cilento S.Maria Cilento
  FC Messina FC Messina 2:1 Castrovillari Calcio Castrovillari
  Rotonda Rotonda Calcio 1:0 Paternò Calcio Paternò
  Cittanovese Cittanova Calcio 1939 1:2 ASD San Luca San Luca
  Gelbison Gelbison Vallo della Lucania 4:0 Roccella Roccella

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Maxi Rodríguez
    Age: 30 Years  Uruguay
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 200 k €
    Fee: free transfer
    Paraná Clube
     
    Esporte Clube São José (RS)
  • Sinan Alija
    Age: 24 Years  Turkey
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: free transfer
    SV Türkspor Bremen-Nord
     
    KSV Vatan Sport
  • Javier Gayoso
    Age: 24 Years  Philippines
    Position: Left Winger
    Market value: -
    Fee: ?
    Azkals Development Team
     
    Kaya FC-Iloilo
  • Jahkeele Marshall-Rutty
    Age: 16 Years  Canada
    Position: Right Winger
    Market value: 500 k €
    Fee: loan transfer
    Toronto FC
     
    Toronto FC II
  • Edwin Cerrillo
    Age: 20 Years  United States
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 400 k €
    Fee: loan transfer
    FC Dallas
     
    North Texas Soccer Club
  • Calvin Miller
    Age: 23 Years  Scotland
    Position: Left Midfield
    Market value: 225 k €
    Fee: End of loan
    Notts County
     
    Harrogate Town
  • Mark Ellis
    Age: 32 Years  England
    Position: Centre-Back
    Market value: 100 k €
    Fee: End of loan
    Notts County
     
    Tranmere Rovers
  • Nkosi Tafari
    Age: 24 Years  United States
    Position: Centre-Back
    Market value: 100 k €
    Fee: loan transfer
    FC Dallas
     
    North Texas Soccer Club
  • William Jidayi
    Age: 36 Years  Italy
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: -
    Ravenna FC
     
    Retired
  • Jimmy Knowles
    Age: 20 Years  England
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Notts County
     
    Mansfield Town
  • Regan Griffiths
    Age: 21 Years  England
    Position: Central Midfield
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Notts County
     
    Crewe Alexandra
  • Caio Talarico
    Age: 23 Years  Brazil
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Comercial Futebol Clube (SP)
     
    Grêmio Esportivo Osasco (SP)
  • Gabriel Silva
    Age: 24 Years  Brazil
    Position: Attacking Midfield
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Bandeirante Esporte Clube (SP)
     
    Unknown