To use this site, please enable Javascript.

Matches Jun 12, 2021

Group A Turkey Turkey 0:3 Italy Italy
  Wales Wales 1:1 Switzerland Switzerland
  China China 5:0 Maldives Maldives
Group B Nepal Nepal 0:3 Australia Australia
  Kuwait Kuwait 0:0 Jordan Jordan
Group C Hong Kong Hong Kong 0:1 Iraq Iraq
Group D Yemen Yemen 0:1 Uzbekistan Uzbekistan
  Singapore Singapore 0:3 Saudi Arabia Saudi Arabia
Group E Afghanistan Afghanistan 1:2 Oman Oman
Group G Malaysia Malaysia 1:2 Vietnam Vietnam
  Indonesia Indonesia 0:5 United Arab Emirates U. A. E.
Tunisia Tunisia 0:2 Algeria Algeria
  DR Congo Democratic Republic of the Congo 1:1 Mali Mali
  Guinea-Bissau Guinea-Bissau 4:00 AM Cape Verde Cape Verde
  Bosnia U21 Bosnia-Herzegovina U21 1:0 Qatar U23 Qatar U23
  South Korea U23 South Korea U23 3:1 Ghana U23 Ghana U23
  Mauritania Mauritania 1:0 Liberia Liberia
matchday 3 Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) 1:0 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
  Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 1:3 Clube Náutico Capibaribe Náutico
matchday 16 Olymp. Volou Olympiakos Volou 4:2 Thesprotos Igoumenitsas Thesprotos
matchday 11 Panetolikos U19 Panetolikos GFS U19 3:1 AE Larisa U19 AE Larisa U19
  OFI Crete U19 OFI Crete U19 2:1 Apollon Smyrnis U19 Apollon U19
  PAOK U19 PAOK Thessaloniki U19 4:0 Asteras Tripolis U19 Ast.Tripoli U19
  AEK Athens U19 AEK Athens U19 0:3 Panathinaikos Athens U19 PAO U19
  Olympiacos U19 Olympiacos Piraeus U19 1:0 Volos NPS U19 Volos NPS U19
  PAS U19 PAS Giannina U19 1:0 PAS Lamia 1964 U19 PAS Lamia U19
matchday 6 AC Oulu AC Oulu 0:2 FC Honka FC Honka
matchday 7 Ekenäs IF Ekenäs IF 1:2 HJK Klubi 04 Helsinki Klubi 04
matchday 3 SC Kufu-98 SC Kufu-98 7:0 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
matchday 15 Kissat Mikkelin Kissat postponed Myllykosken Pallo -47 MYPA
matchday 3 HJS Hämeenlinnan Jalkapalloseura 4:2 Tampereen Pallo-Veikot TPV
  Pargas IF Pargas IF 0:3 Kaarinan Pojat KaaPo
  Vantaan Vantaan Jalkapalloseura 0:0 Espoon Palloseura Espoon Pallos.
matchday 6 JS Hercules JS Hercules 3:0 Jakobstads Bollklubb Jakobstads BK
  RoPS II Rovaniemen Palloseura II 3:0 Närpes Kraft Närpes Kraft
matchday 0 FCJ Blackbird FC Jyväskylä Blackbird 2:2 Savon Pallo Savon Pallo
  LehPa Lehmon Pallo-77 0:0 Pallo-Kerho 37 Pallo-Kerho 37
  Ruokolahden Ruokolahden Palloseura 1:0 Kymin Palloilijat Kymin
  SC Riverball SC Riverball 0:1 AC Barca AC Barca
matchday 1 Kultsu FC Kultsu FC 4:2 Haminan Pallo-Kissat Haminan PK
matchday 2 TPS U19 Turun Palloseura U19 2:3 FC Inter Turku U19 FC Inter U19
  Kaarinan U19 Kaarinan Pojat U19 5:2 Pallokerho-35 U19 PK-35 U19
  HJS U19 Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 3:1 FC Haka U19 FC Haka U19
  Reipas U19 FC Reipas Lahti U19 9:1 FC Kontu U19 FC Kontu U19
  Atlantis FC U19 Atlantis FC U19 2:0 IF Gnistan U19 IF Gnistan U19
matchday 1 SAPA III SAPA Helsinki III 0:3 MPS/Atletico Malmi Atletico Malmi
  LPS Laajasalon Palloseura 4:4 Tikkurilan Palloseura Tikkurilan Palloseura
  Puistolan Puistolan Urheilijat 2:1 FC Viikingit FC Viikingit
  HIFK II Helsinki IFK II 1:0 FC Espoo II FC Espoo II
  HPS Helsingin Palloseura 1:0 PPJ Helsinki PPJ Helsinki
matchday 34 Kehler FV Kehler FV 07 10:30 PM FC 08 Villingen II FC 08 Villingen II
  SV Bühlertal SV Bühlertal 10:30 PM SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
  DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 10:30 PM Offenburger FV Offenburger FV
  SV Endingen SV Endingen 10:30 PM SC Lahr SC Lahr
  FC Radolfzell FC Radolfzell 10:30 PM FC Waldkirch FC Waldkirch
  FC Denzlingen FC Denzlingen 10:30 PM SC Durbachtal SC Durbachtal
  SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach 10:30 PM SV Weil 1910 SV Weil
  FC Auggen FC Auggen 10:30 PM SC Pfullendorf SC Pfullendorf
First Round Dep. Binacional Deportivo Binacional 4:6 on pens Cusco FC Cusco FC
  Unión Huaral Unión Huaral 1:2 Universidad César Vallejo César Vallejo
  Santos FC Santos FC Nazca 1:3 Sport Boys Association Sport Boys
  Santa Rosa Cultural Santa Rosa 5:4 on pens Club Alianza Lima Alianza Lima
matchday 11 Ferro Club Ferro Carril Oeste 1:0 Brown de Adrogue Brown Adrogue
  Almagro Club Almagro 1:0 Club Atlético San Telmo CA San Telmo
  All Boys CA All Boys Buenos Aires 0:0 Club Atlético Barracas Central Barracas C.
  CA Temperley Club Atlético Temperley 1:0 Nueva Chicago Nueva Chicago
matchday 7 New Amsterdam New Amsterdam FC 0:0 Maryland Bobcats FC Bobcats
matchday 11 FC Gifu FC Gifu 3:1 Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
matchday 12 Musashino Utd. Tokyo Musashino United 1:1 Nara Club Nara Club
  FC Kariya FC Kariya 1:4 Tiamo Hirakata Tiamo Hirakata
matchday 8 Breidablik Breidablik Kópavogur 2:0 Fylkir Reykjavík Fylkir
matchday 6 Kansai Uni '08 Kansai University FC 2008 1:1 Lagend Shiga Lagend Shiga
  Vestri Vestri Ísafjördur 2:1 UMF Afturelding Afturelding
matchday 9 Atl. Venezuela Atlético Venezuela 1:0 Mineros de Guayana Mineros
  Zamora Zamora FC 6:0 Trujillanos FC Trujillanos
  Gran Valencia Gran Valencia FC 2:2 Aragua FC Aragua FC
matchday 17 Suduva Suduva Marijampole 0:2 Zalgiris Vilnius Zalgiris
  Banga Gargzdai FK Banga Gargzdai 0:2 FC Hegelmann Litauen FC Hegelmann
  Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 1:0 Dainava Alytus Dainava
  FK Nevezis FK Nevezis 0:1 FK Panevezys FK Panevezys
matchday 12 Slavia Slavia Mozyr 1:2 FK Minsk FK Minsk
  Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 3:2 FK Gomel Gomel
  FK Smorgon FK Smorgon 1:1 FK Slutsk FK Slutsk
  Sputnik Sputnik Rechitsa 0:5 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
matchday 14 FC Mokpo FC Mokpo 2:0 Yangju Citizen Yangju Citizen
  Changwon Cit. Changwon Citizen 1:1 Paju Citizen Paju Citizen
  Ulsan Citizen Ulsan Citizen 0:1 Gimpo FC Gimpo FC
matchday 15 Chuncheon FC Chuncheon Citizen 3:1 Goyang Citizen Goyang Citizen
  Dangjin Citizen Dangjin Citizen 3:3 Yangpyeong FC Yangpyeong FC
  Jinju Citizen Jinju Citizen 2:2 FC Namdong FC Namdong
  Geoje Citizen Geoje Citizen 2:1 Jeonju Citizen Jeonju Citizen
matchday 8 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 2:1 Loudoun United FC Loudoun United
  Las Vegas Las Vegas Lights FC 1:1 San Antonio FC San Antonio FC
matchday 16 FC Anyang FC Anyang 0:0 Seoul E-Land Seoul E-Land
  Chungnam Asan Chungnam Asan 3:1 Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana C.
matchday 5 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 5:0 IA Sud America Montevideo Sud America
  Mvd City Torque Montevideo City Torque 2:1 Montevideo Wanderers Wanderers
matchday 1 Maardu LM Maardu Linnameeskond 2:2 Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
  Läänemaa JK Läänemaa JK Haapsalu 6:2 Tallinn JK Legion U21 JK Legion U21
  Kalev U21 Kalev Tallinn U21 5:2 JK Tabasalu JK Tabasalu
  Vändra Vaprus JK Vändra Vaprus 2:6 Viimsi JK Viimsi JK
matchday 11 Waterside Karori AFC Waterside Karori AFC 1:4 Miramar Rangers AFC Miramar Rangers
  Petone FC Petone FC 0:1 Wairarapa United Wairarapa United
  Lower Hutt City Lower Hutt City AFC 4:1 Western Suburbs FC Western Suburbs
  Wellington Ol. Wellington Olympic AFC 2:3 North Wellington FC N. Wellington
matchday 12 Auckland City Auckland City FC 7:0 Bay Olympic SC Bay Olympic SC
  Melville United Melville United 1:0 Manukau United FC Manukau United
  Birkenhead Utd. Birkenhead United 1:1 Northern Rovers Northern Rovers
  Eastern Sub. Eastern Suburbs AFC 2:0 Auckland United FC Auckland United
  North Shore United North Shore United 1:1 Hamilton Wanderers Hamilton W.
matchday 15 Derry City Derry City 1:1 Bohemian Football Club Dublin Bohemians
  Dundalk FC Dundalk FC 1:3 Waterford FC Waterford FC
  Shamrock Rovers Shamrock Rovers 1:1 Finn Harps Finn Harps
matchday 11 Bray Wanderers Bray Wanderers 1:4 Shelbourne FC Shelbourne
  Cork City Cork City FC 0:2 Cabinteely FC Cabinteely
  UCD University College Dublin 1:2 Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
  Wexford FC Wexford FC 1:2 Treaty United Treaty United
  Galway United Galway United FC 2:1 Athlone Town AFC Athlone Town
Semi-Finals Torquay United Torquay United FC 4:2 AET Notts County Notts County
matchday 29 Novosibirsk FK Novosibirsk 1:0 Nosta Novotroitsk Nosta
  Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul 2:0 FK Orenburg 2 FK Orenburg 2
  Chita FK Chita 0:3 FC Tver FC Tver
  Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk 0:3 FK Olimp-Dolgoprudnyi Dolgoprudnyi
matchday 30 Alyans Alyans Lypova Dolyna 1:1 Kremin Kremenchuk Kremin
  FK Polissya FK Polissya Zhytomyr 1:2 FK Obolon Kyiv FK Obolon
  Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk 1:1 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
  Volyn Lutsk Volyn Lutsk 1:2 Chornomorets Odessa Chornomorets
  Krystal Kherson Krystal Kherson 1:1 Nyva Ternopil Nyva Ternopil
  Avangard K. Avangard Kramatorsk 3:1 PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk Prykarpattya
  Metalist 1925 Metalist 1925 Kharkiv 1:2 VPK-Agro VPK-Agro
  Girnyk-Sport Girnyk-Sport Gorishni Plavni 1:2 NK Veres Rivne Veres Rivne
matchday 7 Sandefjord Sandefjord Fotball 1:3 Molde FK Molde
  Kristiansund Kristiansund BK 2:0 Odds BK Odds BK
matchday 34 Pogon Grodzisk Pogon Grodzisk Mazowiecki 6:0 Jagiellonia Bialystok II Jagiellonia II
  Legia II Legia Warsaw II 2:3 Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
  Legionovia Legionovia Legionowo 4:2 Unia Skierniewice Unia Skierniewice
matchday 33 Pogon II Pogon Szczecin II 0:3 Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
  Nielba Nielba Wagrowiec 8:1 Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
  Unia Swarzedz Unia Swarzedz 1:1 Unia Janikowo Unia Janikowo
  Radunia Stezyca Radunia Stezyca 0:1 KP Starogard Gdanski KP Starogard
  B. Koszalin Baltyk Koszalin 2:4 Flota Swinoujscie F. Swinoujscie
  Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 3:0 Kotwica Kolobrzeg Kotwica
matchday 10 Västerås SK Västerås SK 0:0 Östers IF Östers IF
  AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 1:1 Falkenbergs FF Falkenberg
  Örgryte Örgryte IS 0:0 Jönköpings Södra IF Jönköping
  Landskrona Landskrona BoIS 2:1 IK Brage Brage
  Akropolis Akropolis IF 3:2 Vasalunds IF Vasalund
matchday 15 Zhetysu Zhetysu Taldykorgan 0:1 Kaspiy Aktau Kaspiy Aktau
  Aktobe FK Aktobe 1:0 FK Atyrau Atyrau
  Akzhayik Akzhayik Uralsk 0:1 Ordabasy Shymkent Ordabasy
matchday 11 FK Oqtepa FK Oqtepa 0:2 FK Olimpik FK Olimpik
  Buxoro FK Buxoro 3:0 Shurtan Guzar Shurtan
matchday 38 Sokol Ostroda Sokol Ostroda 3:2 GKS Katowice GKS Katowice
  Motor Lublin Motor Lublin 5:2 Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
  Garbarnia Garbarnia Krakow 4:4 Skra Czestochowa Skra Czesto.
  Stal Rzeszow Stal Rzeszow 0:2 Lech Poznan II Lech Poznan II
  Wigry Suwalki Wigry Suwalki 0:0 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
  Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 1:1 Gornik Polkowice Gornik Polk.
  KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz 1:1 Olimpia Elblag Olimpia Elblag
  Bytovia Bytow Bytovia Bytow 4:3 Pogon Siedlce Pogon Siedlce
  Sl. Wroclaw II Slask Wroclaw II 5:1 Blekitni Stargard Blekitni
Final Formentera SD Formentera 0:0 AET RCD Mallorca B RCD Mallorca B
matchday 42 TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 3:3 FSV Frankfurt FSV Frankfurt
  K. Offenbach Kickers Offenbach 1:0 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
  SC Freiburg II SC Freiburg II 2:0 TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
  Stuttgart II VfB Stuttgart II 7:1 Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
  Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 0:3 SV 07 Elversberg SV Elversberg
  FK Pirmasens FK Pirmasens 3:0 TSV Schott Mainz Schott Mainz
 
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 1:3 Bahlinger SC Bahlinger SC
  SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 0:2 FC 08 Homburg FC 08 Homburg
  Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 2:4 VfR Aalen VfR Aalen
  FC Gießen FC Gießen 3:1 KSV Hessen Kassel Hessen Kassel
matchday 7 SC Cham SC Cham 6:0 SC Brühl SG SC Brühl SG
  FC Bavois FC Bavois 3:0 Etoile Carouge FC Etoile Carouge
  Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 1:2 FC Basel 1893 U21 FC Basel U21
  FC Münsingen FC Münsingen 0:3 FC Zürich U21 FC Zürich U21
  SC YF Juventus SC YF Juventus Zürich 2:2 FC Köniz FC Köniz
  FC Black Stars FC Black Stars Basel 6:1 FC Sion U21 FC Sion U21
matchday 6 Schwaz SC Schwaz 3:0 SV Hall Hall
matchday 8 SV Wörgl SV Wörgl 2:1 FC Kufstein FC Kufstein
matchday 11 Team Vaud U21 Team Vaud U21 1:0 Lancy FC Lancy FC
  FC Schötz FC Schötz 2:1 FC Luzern U21 Luzern U21
  SV Muttenz SV Muttenz 2:0 FC Bassecourt FC Bassecourt
  FC Gossau FC Gossau 0:2 FC Wettswil-Bonstetten FC Wettswil
  Eschen-Mauren USV Eschen-Mauren 0:0 FC Paradiso FC Paradiso
  SV Höngg SV Höngg 0:2 FC Red Star Zürich Red Star ZH
  FC Kosova FC Kosova 2:0 FC Dietikon FC Dietikon
  Winterthur U21 FC Winterthur U21 2:1 FC Balzers FC Balzers
matchday 42 SV Oberachern SV Oberachern 10:30 PM Freiburger FC Freiburger FC
  TSG Backnang TSG Backnang 10:30 PM TSV Ilshofen TSV Ilshofen
  FCA Walldorf II FC-Astoria Walldorf II 10:30 PM 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal
  Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen 10:30 PM Stuttgarter Kickers Stuttg. Kickers
  1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim 10:30 PM SV Sandhausen II Sandhausen II
  Neckarsulmer SU Neckarsulmer Sport-Union 10:30 PM SV Linx SV Linx
  FV Ravensburg FV Ravensburg 10:30 PM FV Lörrach-Brombach FV Lörrach-Br.
  FC 08 Villingen FC 08 Villingen 10:30 PM SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
  Rielasingen 1.FC Rielasingen-Arlen 10:30 PM SGV Freiberg SGV Freiberg
  FSV Bissingen FSV 08 Bissingen 10:30 PM FC Nöttingen FC Nöttingen
matchday 38 SG Barockstadt SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 10:00 PM SC Viktoria 06 Griesheim Vikt. Griesheim
  FC Eddersheim FC Eddersheim 10:00 PM Türk Gücü Friedberg Türk. Friedbg.
  1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 10:00 PM Hünfelder SV Hünfelder SV
  Buch. Flieden SV Buchonia Flieden 10:00 PM SV Zeilsheim SV Zeilsheim
  SC Waldgirmes SC Waldgirmes 10:00 PM SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
  KSV Baunatal KSV Baunatal 10:00 PM FC Hanau 93 FC Hanau 93
  SV Steinbach SV Steinbach 10:00 PM SV Rot-Weiß Hadamar RW Hadamar
  TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen 10:00 PM FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel
  Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich 10:00 PM FSV Fernwald FSV Fernwald
  VfB Ginsheim VfB Ginsheim 10:00 PM SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
matchday 9 Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel 1:1 Naftan Novopolotsk Naftan
  Shakhter Shakhter Petrikov 1:3 Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
matchday 12 Mannswörth SC Mannswörth 1:1 Post SV Wien Post SV Wien
  Gerasdorf SV Gerasdorf/Stammersdorf 1:2 FV Austria XIII Austria XIII
  SR Donaufeld SR Donaufeld 3:0 Union Mauer Union Mauer
  SV Schwechat SV Schwechat 2:0 SK Slovan HAC Slovan HAC
 
Vienna First Vienna FC 4:0 ASK Elektra ASK Elektra
  ASV 13 ASV 13 0:2 Favoritner AC FavAC
  Wienerberg SV Wienerberg 0:0 SV Donau SV Donau
matchday 4 FC Volders FC Volders 2:1 FC Natters Natters
matchday 5 Kundl SC Kundl 0:1 FC Söll FC Söll
matchday 7 SK St. Johann SK St. Johann 3:1 Union Innsbruck Union Innsbruck
matchday 9 SV Innsbruck SV Innsbruck 2:0 SK Ebbs Ebbs
matchday 13 SV Zams SV Zams 1:2 SV Fügen Fügen
matchday 30 Völs Völser SV - SV Kematen Kematen
  Union Innsbruck Union Innsbruck - SK Ebbs Ebbs
  Mils SC Mils - FC Zirl Zirl
  SK St. Johann SK St. Johann - FC Volders FC Volders
  Silz/Mötz SPG Silz/Mötz - SV Kirchbichl Kirchbichl
  Natters FC Natters - SV Fügen Fügen
  SV Zams SV Zams - SV Innsbruck SV Innsbruck
  FC Söll FC Söll - SC Kundl Kundl
  Andelsbuch FC Andelsbuch - SV Lochau SV Lochau
  SC Göfis SC Göfis - FC Blau-Weiß Feldkirch Feldkirch
  Nenzing FC Nenzing - SC Admira Dornbirn Admira Dornbirn
  Bezau VfB Bezau - SV Ludesch Ludesch
  FC Lustenau FC Lustenau - FC Egg FC Egg
  Schruns FC Schruns - FC Bizau Bizau
  Alberschwende FC Alberschwende - SC Fussach Fussach
  FC Hard FC Hard - FC Höchst Höchst
matchday 22 Vorarlberg U18 AKA Vorarlberg U18 5:4 AKA Tirol U18 AKA Tirol U18
matchday 11 FC Forward FC Forward-Morges 1:1 FC Amical Saint-Prex FC Saint-Prex
  Xamax FCS U21 Neuchâtel Xamax FCS U21 1:0 Le Locle Sports Le Locle Sports
  FC Colombier FC Colombier 1:2 FC Fribourg FC Fribourg
  SC Düdingen SC Düdingen 3:0 FC Farvagny/Ogoz FC Farvagny
  SC Binningen SC Binningen 0:3 FC Konolfingen FC Konolfingen
  BSC Old Boys BSC Old Boys 2:2 SC Dornach SC Dornach
  FC Thun U21 FC Thun U21 0:0 FC Spiez FC Spiez
  FC Tavannes FC Tavannes/Tramelan 4:1 FC Lerchenfeld FC Lerchenfeld
  FC Sursee FC Sursee 3:2 AS Novazzano AS Novazzano
  AS Calcio AS Calcio Kreuzlingen 0:6 FC Weesen FC Weesen
matchday 22 AKA WAC U16 AKA Wolfsberger AC U16 9:00 PM AKA Steiermark - Sturm Graz U16 Stmk.-Sturm U16
matchday 25 St. Gallen U17 FCO St. Gallen/Wil U17 3:5 Team Südostschweiz U18 Südostschweiz
  Concordia U17 FC Concordia BS/FC Solothurn U17 0:5 Team FC Luzern-SC Kriens U17 Luzern U17
  FC Basel U17 FC Basel 1893 U17 4:4 BSC Young Boys U17 BSC YB U17
  FC Zürich U17 FC Zürich U17 2:4 Servette FC M-17 Servette M-17
  AFF/FFV U17 Team AFF/FFV Fribourg U17 4:2 Team Vaud U17 Team Vaud U17
  Rappi/GC U17 FC Rapperswil-Jona/GC U17 4:0 FC Vaduz U18 FC Vaduz U18
  Aargau U18 Team Aargau U18 1:1 Team BEJUNE U18 BEJUNE U18
  BSC YB U18 BSC Young Boys U18 2:0 Team Vaud U18 Team Vaud U18
  Servette U18 Servette FC U18 1:4 FC Basel 1893 U18 FC Basel U18
  FC Sion U18 FC Sion U18 4:2 Grasshopper Club Zürich U18 GC Zürich U18
  St. Gallen U18 FCO St. Gallen/Wil U18 4:5 FC Thun U18 FC Thun U18
matchday 29 Hutnik U19 Hutnik Cracow U19 postponed Gornik Zabrze U19 Gornik U19
  Gwarek U19 Gwarek Zabrze U19 postponed Jagiellonia Bialystok U19 Jagiellonia U19
  Cracovia U19 Cracovia Krakow U19 1:2 Slask Wroclaw U19 Slask U19
Qualifying Round 1st leg Schweinfurt 05 1.FC Schweinfurt 05 0:1 TSV Havelse TSV Havelse
matchday 1 Abdysh-Ata Kant FK Abdysh-Ata Kant 9:00 PM FK Kara-Balta Kara-Balta
matchday 11 Assyriska FF Assyriska FF 0:1 IFK Haninge IFK Haninge
  Hudiksvall Hudiksvalls FF 1:1 Dalkurd FF Dalkurd
  Gefle Gefle IF 4:1 Täby FK Täby FK
  IF Karlstad IF Karlstad Fotboll 2:0 Sollentuna FK Sollentuna FK
  Ljungskile Ljungskile SK 0:0 Utsiktens BK Utsikten
  IFK Malmö IFK Malmö 1:1 Österlen FF Österlen FF
  Linköping City FC Linköping City 2:4 Tvååkers IF Tvååkers IF
  Atvidaberg Atvidabergs FF 0:1 Vänersborgs IF Vänersborgs IF
  Torns IF Torns IF 3:2 Skövde AIK Skövde AIK
  Assyriska IK Assyriska Turabdin IK 2:0 Lindome GIF Lindome GIF
  Oskarshamn Oskarshamns AIK 4:1 Lunds BK Lunds BK
matchday 12 Simmering 1. Simmeringer SC 6:1 Hellas Kagran Hellas Kagran
  NAC Nußdorfer AC 2:2 SC Red Star Penzing Red Star
  FAC II Floridsdorfer AC II 5:2 FC 1980 Wien 1980 Wien
matchday 16 Silkeborg U19 Silkeborg IF U19 0:4 FC Nordsjaelland U19 Nordsjaell. U19
  Copenhagen U19 FC Copenhagen U19 4:0 Bröndby IF U19 Bröndby IF U19
  Odense BK U19 Odense Boldklub U19 0:6 FC Midtjylland U19 Midtjylland U19
  Randers FC U19 Randers FC U19 3:0 Lyngby BK U19 Lyngby BK U19
  Aalborg BK U19 Aalborg BK U19 1:1 Vejle Boldklub U19 Vejle BK U19
  SönderjyskE U19 SönderjyskE U19 0:3 Esbjerg fB U19 Esbjerg fB U19
  Aarhus GF U19 Aarhus GF U19 1:1 AC Horsens U19 AC Horsens U19
matchday 29 Naesby BK U19 Naesby Boldklub U19 3:4 Hellerup IK U19 Hellerup IK U19
  Viborg FF U19 Viborg FF U19 0:0 Boldklubben af 1893 U19 B.93 U19
  Roskilde U19 Roskilde B.1906 U19 1:2 Akademisk Boldklub U19 Akademisk U19
  Helsingör U19 FC Helsingör U19 8:0 Slagelse B&I U19 Slagelse U19
  Hvidovre IF U19 Hvidovre IF U19 3:3 Kolding IF U19 Kolding IF U19
matchday 13 EB/S II EB/Streymur II 1:3 B36 Tórshavn II B36 II
  HB Tórshavn II HB Tórshavn II postponed AB Argir AB Argir
  NSÍ II NSÍ Runavík II 5:2 KÍ Klaksvík II KÍ II
  B71 Sandoy B71 Sandoy 4:2 FC Suduroy FC Suduroy
matchday 10 AB Argir II AB Argir II postponed ÍF Fuglafjördur II ÍF II
  TB Tvöroyri II TB Tvöroyri II 1:4 Undrid FF Undrid FF
  Royn Bóltfelagið Royn 3:0 NSÍ Runavík III NSÍ III
  FC Hoyvík FC Hoyvík 3:3 B68 Toftir II B68 Toftir II
matchday 30 Strobl SK Strobl - Union Henndorf Henndorf
  ASV Salzburg ASV ASKÖ Salzburg - USV 1960 Berndorf Berndorf
  Grödig II SV Grödig II - SV Schwarzach Schwarzach
  St. Michael USK St. Michael - SC Mühlbach/Pzg. Mühlbach/Pzg.
  Piesendorf USC Piesendorf - SC Tamsweg Tamsweg
  Pfarrwerfen SC Pfarrwerfen - SC Bad Hofgastein Bad Hofgastein
  Anthering SV Anthering - USV Plainfeld Plainfeld
matchday 24 Petro Luanda CA Petróleos Luanda 3:0 CD 1º de Agosto 1º de Agosto
  Santa Rita CFC Santa Rita de Cássia FC 1:0 Desportivo da Huíla Desp. Huíla
  Wiliete SC Wiliete Sport Clube de Benguela 0:0 CD Ferrovia Huambo Ferrovia Huambo
  Bravos do Maqui FC Onze Bravos do Maquis postponed Recreativo do Libolo C.R.D. Libolo
  SC Cabinda Sporting Clube Petróleos de Cabinda 0:1 Clube Recreativo da Caála Caála
  GD Interclube GD Interclube Luanda 1:1 Cuando Cubango FC Cuando Cubango
  Progresso Progresso do Sambizanga 0:0 Académica Petróleos do Lobito Aca. Lobito
  Baixa Kassanje GD Heróis da Baixa de Kassanje 1:3 Grupo Desportivo Sagrada Esperança Sagrada
quarter-finals deciders Central Coast Central Coast Mariners 0:2 AET Macarthur FC Macarthur
matchday 29 Elmina Sharks Elmina Sharks FC 2:1 Eleven Wonders FC Eleven Wonders
matchday 9 Black Bulls Associação Black Bulls 4:0 GD Textáfrica GD Textáfrica
matchday 29 Ascoli U19 Ascoli Picchio Primavera 0:5 Atalanta Primavera Atalanta U19
  Cagliari U19 Cagliari Primavera 5:1 Empoli Primavera Empoli U19
  Fiorentina U19 Fiorentina Primavera 1:1 Sampdoria Primavera Sampdoria U19
relegation final Lecce U19 Lecce Primavera 1:0 Cremonese Primavera Cremonese U19
  Parma U19 Parma Primavera 5:6 on pens Napoli Primavera Napoli U19
matchday 36 Chieri ASD Chieri Calcio 0:1 HSL Derthona Derthona
matchday 38 Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane 2:2 AC Belluno 1905 Belluno
matchday 34 Latte Dolce Sassari Latte Dolce 5:4 FC Giugliano 1928 Giugliano
  Monterosi Monterosi FC 3:3 ASD Carbonia Carbonia

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

  • Thiago
    Date of birth: Jun 12, 1978  Brazil
    Function: Manager
    Unknown
    Age: 43 years

Transfers

  • Alie Sesay
    Age: 26 Years  Sierra Leone
    Position: Centre-Back
    Market value: 250 k €
    Fee: free transfer
    FK Sabail
     
    Persebaya Surabaya
  • Shota Fujio
    Age: 20 Years  Japan
    Position: Centre-Forward
    Market value: 250 k €
    Fee: loan transfer
    Cerezo Osaka
     
    Mito HollyHock
  • Abanda Rahman
    Age: 30 Years  Indonesia
    Position: Centre-Back
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    PSIS Semarang
     
    Bhayangkara FC
  • Sam McKee
    Age: 18 Years  Scotland
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Ayr United FC U18
     
    Glenafton Athletic FC
  • Himanshu Jangra
    Age: 16 Years  India
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Minerva Academy FC
     
    Delhi FC
  • Abdi Maliq Akbar
    Age: - Years  Indonesia
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Without Club
     
    Persekat Tegal
  • Wai Loon Ho
    Age: 27 Years  Singapore
    Position: Left-Back
    Market value: 10 k €
    Fee: loan transfer
    Lion City Sailors
     
    Balestier Khalsa
  • Sebastián Abreu
    Age: 44 Years  Uruguay
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: -
    IA Sud America Montevideo
     
    Retired
  • Kristo Strickler
    Age: 22 Years  Philippines
    Position: Attacking Midfield
    Market value: -
    Fee: -
    Without Club
     
    South Georgia Tormenta FC