To use this site, please enable Javascript.

Matches May 1, 2021

matchday 33
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 0:2 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Semi-Finals
Werder Bremen SV Werder Bremen 1:2 AET RB Leipzig RB Leipzig
matchday 34
Southampton Southampton FC 1:1 Leicester City Leicester
 
Crystal Palace Crystal Palace 0:2 Manchester City Man City
  Brighton Brighton & Hove Albion 2:0 Leeds United Leeds
  Celta de Vigo Celta de Vigo 2:0 Levante UD Levante
  SD Eibar SD Eibar 3:0 Deportivo Alavés Alavés
  Elche CF Elche CF 0:1 Atlético Madrid Atlético Madrid
  Hellas Verona Hellas Verona 1:1 Spezia Calcio Spezia Calcio
matchday 35 Marseille Olympique Marseille 1:1 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
matchday 31 ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk 9:30 PM Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  Sportlust '46 Sportlust '46 9:30 PM Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  Harkemase Boys Harkemase Boys 9:30 PM VVOG Harderwijk VVOG
  Staphorst VV Staphorst 9:30 PM ACV Assen ACV Assen
  DOVO VV DOVO Veenendaal 9:30 PM VVSB Noordwijkerhout VVSB
  Barendrecht BVV Barendrecht 9:30 PM HSV Hoek HSV Hoek
  VV Goes VV Goes 9:30 PM VV Ter Leede Ter Leede
  FC Lisse FC Lisse 9:30 PM VV SteDoCo SteDoCo
  DVS '33 DVS '33 Ermelo 10:00 PM Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
matchday 28 Rubin Kazan Rubin Kazan 2:0 Dynamo Moscow Dynamo Moscow
  Rotor Volgograd Rotor Volgograd 1:0 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
  CSKA Moscow CSKA Moscow 1:1 FK Ufa Ufa
matchday 23 Konoplev U16 Y. Konoplev Football Akademia U16 4:1 Akademia Chertanovo Moskau U16 Ak.Cherta U16
  Ak. Rubin U16 Akademia Rubin Kazan U16 0:1 Akademia FK Krasnodar U16 Krasnodar U16
  SShOR Zenit U16 SShOR Zenit St. Petersburg U16 4:0 FShM Moskau U16 FShM U16
  Ak.ZSKA U16 Akademia ZSKA Moskau U16 5:2 Akademia FK Rostov U16 FK Rostov U16
  Strogino U16 DYuSSh Strogino Moskau U16 3:2 Akademia Dinamo Moskau U16 Ak. Dinamo U16
  Ak. Zenit U16 Akademia Zenit St. Petersburg U16 6:0 Akademia Lokomotiv Moskau U16 Ak.Loko U16
  Akademia CSKA Akademia CSKA Moscow 2:1 FK Rostov Academy Akademia Rostov
  DYuSSh Strogino DYuSSh Strogino Moskau 1:1 Akademia Dynamo Moscow Akademia Dynamo
  Ak.Konoplev U17 Y. Konoplev Football Academy U17 0:1 Akademia Chertanovo Moscow Akad Chertanovo
  SShOR Zenit SShOR Zenit St. Petersburg 3:2 FShM Moskau FShM Moskau
  Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg 2:2 Akademia Lokomotiv Moskau Akademia Loko
  Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 0:2 Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
matchday 19 FK Tambov II FK Tambov II 0:8 Master-Saturn Egorjevsk Master-Saturn
matchday 6 FC U Craiova FC U Craiova 1948 4:2 CS Mioveni CS Mioveni
matchday 31 Heracles Almelo Heracles Almelo 4:0 VVV-Venlo VVV-Venlo
matchday 5 FC Botosani FC Botosani 2:1 Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi OSK
  UTA Arad UTA Arad 0:1 AFC Chindia Targoviste Chindia
matchday 3 Dundee United Dundee United FC 0:2 Ross County FC Ross County
  Motherwell FC Motherwell FC 2:0 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
  St. Mirren St. Mirren FC 1:2 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
  Hibernian FC Hibernian FC 0:1 St. Johnstone FC St. Johnstone
  Livingston FC Livingston FC 1:2 Aberdeen FC Aberdeen FC
matchday 24 Desna Desna Chernigiv 2:2 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
  Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 2:1 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
matchday 30 SFC Opava Slezsky FC Opava 1:1 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
  1.FK Pribram 1.FK Pribram 0:1 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
matchday 28 Aalborg BK Aalborg BK 4:0 Lyngby BK Lyngby BK
matchday 33 Apolon 4 U17 FK Apolon 4 Kragujevac U17 1:2 FK Cukaricki U17 Cukaricki U17
  Vrsac U17 OFK Vrsac U17 3:1 FK Spartak Subotica U17 Spartak U17
  Napredak U17 FK Napredak Krusevac U17 1:2 FK Zemun U17 Zemun U17
  Kiker U17 FK Kiker Kraljevo U17 0:2 FK Partizan Belgrade U17 Partizan U17
  Teleoptik U17 FK Teleoptik Zemun U17 0:1 FK Macva Sabac U17 Macva U17
  Rad U17 FK Rad U17 2:1 FK Mladost Lucani U17 Lucani U17
  Brodarac U17 FK Brodarac Belgrad U17 0:4 FK Vojvodina Novi Sad U17 Vojvodina U17
  Real Nis U17 FK Real Nis U17 2:2 Graficar Belgrad U17 Graficar U17
  Internacional FK Internacional Beograd U17 0:3 Red Star Belgrade U17 Red Star U17
  FK TSC U17 FK TSC Backa Topola U17 0:2 FK Radnicki Nis U17 Radnicki N U17
  Rad U19 FK Rad U19 0:4 FK Mladost Lucani U19 Mladost U19
  Novi Sad U19 RFK Novi Sad 1921 U19 3:1 FK Cukaricki U19 Cukaricki U19
  Napredak U19 FK Napredak Krusevac U19 3:1 FK Radnicki 1923 Kragujevac U19 Kragujevac U19
  OFK Beograd U19 OFK Beograd U19 1:2 FK Partizan Belgrade U19 Partizan U19
  Brodarac U19 FK Brodarac Belgrad U19 2:3 FK Vojvodina Novi Sad U19 Vojvodina U19
  Trayal U19 FK Trayal Kruševac U19 2:3 Graficar Belgrad U19 Graficar U19
  Internacional FK Internacional Beograd U19 0:5 Red Star Belgrade U19 Red Star U19
  FK TSC U19 FK TSC Backa Topola U19 1:0 FK Radnicki Nis U19 Radn. Nis U19
  Vozdovac U19 FK Vozdovac U19 2:1 FK Spartak Subotica U19 Spartak U19
matchday 32 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 1:0 HNK Sibenik HNK Sibenik
matchday 28 Wisla Plock Wisla Plock 1:3 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
  Slask Wroclaw Slask Wroclaw 0:0 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
  Legia Warszawa Legia Warszawa 0:0 Wisla Kraków Wisla Kraków
matchday 30 FC Sozopol FC Sozopol 2:1 FC Sportist Svoge FC Sportist
  FC Pirin FC Pirin Blagoevgrad 3:0 Kariana Erden Kariana Erden
matchday 31 ND Gorica ND Gorica 1:5 NS Mura NS Mura
  Tabor Sezana NK Tabor Sezana 0:0 NK Domzale NK Domzale
  NK Celje NK Celje 2:1 NK Maribor NK Maribor
matchday 32 Paksi FC Paksi FC 4:2 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
matchday 7 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 2:1 MSK Zilina MSK Zilina
matchday 32 TSV Ampfing TSV Ampfing 2:00 AM FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
  VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 2:30 AM ASV Dachau ASV Dachau
  Kirchheimer SC Kirchheimer SC 9:00 PM TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
  SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 9:00 PM TSV Grünwald TSV Grünwald
  E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 10:00 PM SC Eintracht Freising SE Freising
  SpVgg Landshut SpVgg Landshut 10:00 PM FC Töging FC Töging
  TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 10:00 PM SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
  1.FC Passau 1.FC Passau 10:00 PM SV Erlbach SV Erlbach
  TSV Kastl TSV Kastl 11:00 PM FC Unterföhring FC Unterföhring
matchday 20 Henstedt-Ulz. SV Henstedt-Ulzburg 9:00 PM SV Eichede II SV Eichede II
  Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 11:00 PM Sereetzer SV Sereetzer SV
  Büdelsd. TSV Büdelsdorfer TSV 9:00 PM IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
  Nordmark Satrup TSV Nordmark Satrup 9:30 PM SG Geest 05 SG Geest 05
  BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel 11:00 PM TuS Rotenhof TuS Rotenhof
  MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt 11:00 PM TSV Friedrichsberg-Busdorf Friedrichsberg
Quarter-Finals Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig 0:1 FSV Zwickau FSV Zwickau
 
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 1:0 VfB Auerbach VfB Auerbach
matchday 28 FC Denzlingen FC Denzlingen 1:30 AM SV Endingen SV Endingen
  FC Auggen FC Auggen 9:00 PM SC Lahr SC Lahr
  SC Pfullendorf SC Pfullendorf 10:30 PM Offenburger FV Offenburger FV
  Kehler FV Kehler FV 07 10:30 PM SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach
  FC Teningen FC Teningen 10:30 PM SV Weil 1910 SV Weil
  SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 10:30 PM FC 08 Villingen II FC 08 Villingen II
  SV Bühlertal SV Bühlertal 11:30 PM FC Waldkirch FC Waldkirch
Quarter-Finals SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück 1:3 SC Verl SC Verl
matchday 8 Brown Adrogue Brown de Adrogue 2:0 Club Almagro Almagro
  Instituto AC Instituto AC Córdoba 1:2 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
  CA Estudiantes CA Estudiantes (Buenos Aires) 2:1 CD Maipu (Mendoza) CD Maipu
matchday 12 Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 1:0 Club Atlético Patronato CA Patronato
  CA Colón Club Atlético Colón 2:0 Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
matchday 17 Necaxa Club Necaxa 1:5 Atlas Guadalajara Atlas
  FC Juárez FC Juárez 1:0 Deportivo Toluca Toluca
matchday 6 Always Ready Club Always Ready postponed The Strongest La Paz The Strongest
  Royal Pari Royal Pari Fútbol Club 0:3 Club Deportivo Oriente Petrolero Oriente P.
matchday 12 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1:0 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
  FC Tokyo FC Tokyo 0:3 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
  Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 2:0 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Vissel Kobe Vissel Kobe 3:0 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
  Sagan Tosu Sagan Tosu 2:0 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  Yokohama FC Yokohama FC 0:3 Kashima Antlers Kashima Antlers
matchday 11 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 0:1 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 1:2 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga 3:2 Ehime FC Ehime FC
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 2:0 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 1:2 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Albirex Niigata Albirex Niigata 2:0 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 3:2 Tochigi SC Tochigi SC
  SC Sagamihara SC Sagamihara 1:5 FC Ryukyu FC Ryukyu
matchday 7 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 1:1 Kataller Toyama Kataller Toyama
  Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 1:0 azul claro Numazu a. cl. Numazu
  Kochi Utd. Kochi United - Nara Club Nara Club
  Verspah Oita Verspah Oita 3:1 Honda Lock Honda Lock
  Matsue City Matsue City 2:0 FC Kariya FC Kariya
  Sony Sendai Sony Sendai 1:2 Tiamo Hirakata Tiamo Hirakata
  ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori postponed MIO Biwako Shiga MIO B. Shiga
  Honda FC Honda FC 2:0 Tokyo Musashino United Musashino Utd.
  Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 1:3 FC Osaka FC Osaka
  Iwaki FC Iwaki FC 2:1 Suzuka Point Getters Suzuka PG
matchday 4 Av. Kawaguchi Aventura Kawaguchi 2:2 Identy Mirai Identy Mirai
  V.Ichihara Vert Vonds Ichihara Vert (Reserves) 1:3 Tokyo International University FC Tokyo Int'l Uni
  Toho Titanium Toho Titanium SC 1:0 tonan Maebashi tonan Maebashi
  Esperanza SC Esperanza SC (Yokohama) 2:1 Hitachi Building Systems FC Hitachi BuilSys
  RKU FC Ryutsu Keizai University FC 0:5 Tochigi City Tochigi City
  Vonds Ichihara Vonds Ichihara 2:0 Tokyo United Tokyo United
matchday 2 Chukyo Univ. I Chukyo University FC (I) postponed Toyota SC Toyota SC
matchday 1 Valur Valur Reykjavík 2:0 ÍA Akranes ÍA Akranes
matchday 10 Sutherland Sutherland Sharks 2:3 Sydney Olympic Sydney Olympic
  Marc. Stallions Marconi Stallions 2:4 Blacktown City Demons Blacktown City
  Mt Druitt Town Mt Druitt Town Rangers 1:1 Rockdale City Suns Rockdale City Suns
  Northbridge FC Northbridge FC Bulls 0:1 APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt
matchday 19 Perth Glory Perth Glory 0:0 Macarthur FC Macarthur
  Brisbane Roar Brisbane Roar 0:0 Wellington Phoenix Wellington P.
  Western Sydney Western Sydney Wanderers 3:2 Sydney FC Sydney FC
matchday 29 Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 4:0 NK Siroki Brijeg U17 S. Brijeg U17
  Zr. Mostar U17 HSK Zrinjski Mostar U17 7:1  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 Zeljeznicar U17
matchday 22 V. Mostar U19 FK Velez Mostar U19 2:0 FK Rudar Prijedor U19 Prijedor U19
  Zeljeznicar U19 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 2:0 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
  FK Olimpik U19 FK Olimpik Sarajevo U19 2:0 FK Zeljeznicar Banja Luka U19 Z.BL U19
matchday 28 Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 1:2 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
  Velez Mostar FK Velez Mostar 1:1 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
  FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 3:0 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
  FK Sarajevo FK Sarajevo 3:1 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
matchday 3 Atl. Venezuela Atlético Venezuela 1:1 Universidad Central de Venezuela UCV FC
  Portuguesa FC Portuguesa FC 0:3 Deportivo Táchira Táchira
matchday 24 Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 0:0 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
  HNK Orasje HNK Orasje 1:0 FK Radnik Hadzici Radnik Hadzici
  Simm-Bau NK Vis Simm-Bau Kosova 0:1 HSK Posusje HSK Posusje
matchday 7 Vitebsk FK Vitebsk 0:0 FK Gomel Gomel
  Neman Grodno Neman Grodno 1:2 Isloch Minsk Region Isloch
  Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 2:1 FK Minsk FK Minsk
matchday 18 CR Belouizdad CR Belouizdad 0:1 USM Alger USM Alger
  MC Algiers MC Algiers 5:1 NC Magra NC Magra
Round of 16 O Médéa Olympique de Médéa 1:0 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
matchday 26 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča 0:2 FK Tekstilac Derventa Tekstilac
  Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca 5:1 FK Borac Kozarska Dubica Kozarska Dubica
  Sloga Doboj FK Sloga Doboj 2:1 FK Kozara Gradiska Kozara Gradiska
  Zeljeznicar BL FK Zeljeznicar Banja Luka 3:2 FK Jedinstvo Brcko Jedinstvo Brcko
  Slavija S. FK Slavija Sarajevo 2:0 FK Drina Zvornik Drina Zvornik
  S. Novi Grad FK Sloboda Novi Grad 2:0 FK Ljubic Prnjavor Ljubic Prnjavor
  Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 3:1 FK Leotar Trebinje Leotar Trebinje
  Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 2:0 FK Po­dri­nje Janja Po­dri­nje
matchday 16 El Ahly El Ahly Cairo postponed El Gouna FC El Gouna
matchday 19 Bank El Ahly Bank El Ahly 1:1 Cleopatra FC Cleopatra FC
matchday 14 Hassania Hassania d'Agadir 1:0 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
matchday 22 Stade Tunisien Stade Tunisien postponed Esperance Tunis Esperance
matchday 7 Changwon Cit. Changwon Citizen 0:1 Yangju Citizen Yangju Citizen
  Gimpo Citizen Gimpo Citizen 0:0 Gangneung Citizen Gangneung Cit.
  Busan Trans. C. Busan Transportation Corp. 1:1 Cheongju FC Cheongju FC
  Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 4:2 Paju Citizen Paju Citizen
  Pyeongchang Utd Pyeongchang United 1:0 Seoul Jungnang Seoul Jungnang
  Chuncheon FC Chuncheon Citizen 0:2 Geoje Citizen Geoje Citizen
  Chungju Citizen Chungju Citizen 3:2 Pocheon Citizen Pocheon Citizen
  Siheung City Siheung City 3:2 Gangwon FC Reserves Gangwon Res.
  Jinju Citizen Jinju Citizen 0:1 Yeoju FC Yeoju FC
matchday 13 Suwon FC Suwon FC 2:4 Daegu FC Daegu FC
  Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 1:1 Pohang Steelers Pohang Steelers
  Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 2:0 Gwangju FC Gwangju FC
matchday 17 NK Brda NK Brda 0:3 NK Fuzinar NK Fuzinar
  NK Bilje Vitanest Bilje 5:0 NK Roltek Dob NK Dob
  NK Triglav NK Triglav Kranj 0:1 NK Radomlje NK Radomlje
matchday 2 NY Red Bulls II New York Red Bulls II 2:3 Hartford Athletic Hartford
  Phoenix Rising Phoenix Rising FC 4:1 San Diego Loyal SC San Diego Loyal
  LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 0:1 Sacramento Republic FC Sacramento FC
matchday 9 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 0:1 FC Anyang FC Anyang
  Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 1:1 Chungnam Asan Chungnam Asan
matchday 4 Clyde FC Clyde FC 2:0 Dumbarton FC Dumbarton
  Peterhead Peterhead FC 1:2 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
  Falkirk Falkirk FC 1:2 Montrose FC Montrose
  Cove Rangers Cove Rangers FC 0:2 Airdrieonians FC Airdrieonians
matchday 26 FC Liefering FC Liefering 3:2 FC Dornbirn FC Dornbirn
  SV Lafnitz SV Lafnitz 1:2 Young Violets Austria Wien Young Violets
  Juniors OÖ FC Juniors OÖ 1:3 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
  Blau Weiss Linz FC Blau-Weiss Linz 2:0 Floridsdorfer AC FAC
  SKU Amstetten SKU Amstetten 2:1 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
  Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 5:0 SV Horn SV Horn
  A. Lustenau SC Austria Lustenau 0:2 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
matchday 45 Sheff Wed Sheffield Wednesday 0:0 Nottingham Forest Nottm Forest
  Birmingham Birmingham City 0:4 Cardiff City Cardiff
  Millwall Millwall FC 4:1 Bristol City Bristol City
  Stoke City Stoke City 0:2 Queens Park Rangers QPR
  Brentford Brentford FC 2:0 Watford FC Watford
 
Norwich Norwich City 4:1 Reading FC Reading
 
Swansea Swansea City 2:1 Derby County Derby
  Huddersfield Huddersfield Town 1:1 Coventry City Coventry
  Preston Preston North End 2:0 Barnsley FC Barnsley FC
  Wycombe Wycombe Wanderers 1:0 AFC Bournemouth Bournemouth
  Luton Luton Town 1:1 Middlesbrough FC Middlesbrough
  Rotherham Rotherham United 1:1 Blackburn Rovers Blackburn
matchday 4 Annan Athletic Annan Athletic FC 1:1 Cowdenbeath FC Cowdenbeath
  Albion Rovers Albion Rovers FC 1:1 Brechin City FC Brechin City
  Edinburgh City Edinburgh City FC 2:0 Elgin City FC Elgin City
  Stirling Albion Stirling Albion FC 2:2 Stranraer FC Stranraer
Group A Hilal Al-Hilal Riyadh 0:2 FC Shabab Al-Ahli Dubai Shabab Dubai
  Istiqlol Istiqlol Dushanbe 1:2 FK AGMK Olmaliq AGMK Olmaliq
Group C Esteghlal FC Esteghlal FC 1:0 Al-Shorta SC Al-Shorta SC
  Al-Duhail SC Al-Duhail SC 1:1 Al-Ahli Jeddah Ahli
Quarter-Finals 2nd leg Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 3:1 Anápolis Futebol Clube (GO) Anápolis
matchday 5 Paraná Paraná Clube 0:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
matchday 14 Nacional Club Nacional Asunción 1:3 Guaireña FC Guaireña FC
  12 de Octubre Club 12 de Octubre de Itauguá 1:0 Sportivo Luqueño Luqueño
Second Round Augnablik Augnablik Kópavogur 4:0 KF Ægir Ægir
  Thór Thór Akureyri 3:0 ÍF Magni Grenivík Magni
  Afturelding UMF Afturelding 8:0 SR Reykjavík SR
  Fjölnir Fjölnir Reykjavík 7:1 KÁ Ásvellir KÁ Ásvellir
  ÍH ÍH Hafnarfjördur 0:3 Ulfarnir Ulfarnir
  Álftanes UMFÁ Álftanes 0:2 ÍR Reykjavík ÍR
  Vestri Vestri Ísafjördur 1:0 KF Rangaeinga KFR
  Thróttur Thróttur Reykjavík 1:3 UMF Víkingur Ólafsvík Víkingur Ó.
  Dalvík/Reynir Dalvík/Reynir 2:3 AET KF Fjallabyggd KF Fjallabyggd
  Vídir KF Vídir 0:2 Fram Reykjavík Fram Reykjavík
  Völsungur ÍF Völsungur ÍF 9:1 Hamrarnir Hamrarnir
  Thróttur Vogum Thróttur Vogum 1:3 ÍF Grótta Grótta
  Fjardabyggd KF Fjardabyggdar 0:2 UMF Sindri UMF Sindri
  Kári Kári Akranes 5:1 UMF Skallagrímur Skallagrímur
  Framherjar KF Framherjar-Smástund 4:0 KF Kría KF Kría
matchday 10 Kuressaare FC Kuressaare 0:4 FC Flora Tallinn FC Flora
  Paide Paide Linnameeskond 1:0 Tallinn JK Legion TJK Legion
matchday 6 Miramar Rangers Miramar Rangers AFC 8:1 Wairarapa United Wairarapa United
  Waterside Karori AFC Waterside Karori AFC 2:4 Wellington Olympic AFC Wellington Ol.
  Wainuiomata Wainuiomata AFC 1:2 North Wellington FC N. Wellington
  Lower Hutt City Lower Hutt City AFC 3:0 Napier City Rovers Napier City R.
matchday 7 Western Springs Western Springs AFC 0:2 Auckland United FC Auckland United
  Hamilton W. Hamilton Wanderers 2:1 Manukau United FC Manukau United
  Northern Rovers Northern Rovers 0:3 Eastern Suburbs AFC Eastern Sub.
  West Coast West Coast Rangers 3:3 Bay Olympic SC Bay Olympic SC
  North Shore United North Shore United 3:2 Auckland City FC Auckland City
  Birkenhead Utd. Birkenhead United 9:0 Melville United Melville United
matchday 6 UTC Club Universidad Técnica de Cajamarca 1:3 Ayacucho FC Ayacucho FC
  U. San Martín Universidad San Martín de Porres 1:0 Academia Deportiva Cantolao AD Cantolao
  Sport Boys Sport Boys Association 3:1 Deportivo Municipal Dep. Municipal
matchday 8 St. Patricks St. Patricks Athletic 3:0 Longford Town FC Longford Town
  Drogheda United Drogheda United FC 1:1 Sligo Rovers Sligo Rovers
  Finn Harps Finn Harps 0:2 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
  Bohemians Bohemian Football Club Dublin 1:2 Derry City Derry City
  Waterford FC Waterford FC 0:3 Dundalk FC Dundalk FC
matchday 6 Bray Wanderers Bray Wanderers 0:0 Cork City FC Cork City
  Shelbourne Shelbourne FC 2:2 Treaty United Treaty United
  Athlone Town Athlone Town AFC 1:2 Cabinteely FC Cabinteely
  Wexford FC Wexford FC 0:6 University College Dublin UCD
matchday 5 Young Elephants Young Elephants postponed FC Chanthabouly Chanthabouly
matchday 11 Terengganu FC Terengganu FC 1:4 Penang FC Penang
  Pahang Sri Pahang FC 5:0 UiTM FC UiTM FC
matchday 45 Accrington Accrington Stanley 1:1 Charlton Athletic Charlton
  Hull City Hull City 3:1 Wigan Athletic Wigan
  Rochdale Rochdale AFC 1:2 Doncaster Rovers Doncaster
  Bristol Rovers Bristol Rovers 0:1 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Northampton Northampton Town 0:3 Blackpool FC Blackpool
  Shrewsbury Shrewsbury Town 2:3 Oxford United Oxford United
  Burton Albion Burton Albion 1:1 Gillingham FC Gillingham FC
  Peterborough Peterborough United 3:3 Lincoln City Lincoln City
  Swindon Town Swindon Town 1:2 Ipswich Town Ipswich
  AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1:3 Portsmouth FC Portsmouth
  Fleetwood Fleetwood Town 1:1 Milton Keynes Dons MK Dons
  Plymouth Plymouth Argyle 1:3 Sunderland AFC Sunderland
  Harrogate Town Harrogate Town 5:4 Cambridge United Cambridge Utd.
  Bolton Bolton Wanderers 1:2 Exeter City Exeter City
  Grimsby Town Grimsby Town 1:0 Port Vale FC Port Vale
  Stevenage Stevenage FC 3:3 Crawley Town Crawley Town
  Bradford Bradford City 0:0 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Leyton Orient Leyton Orient 2:3 Carlisle United Carlisle United
  Walsall Walsall FC 0:2 Morecambe FC Morecambe FC
  Colchester Utd. Colchester United 1:0 Salford City Salford
  Mansfield Town Mansfield Town 4:1 Oldham Athletic Oldham Athletic
  Barrow Barrow AFC 1:2 Southend United Southend United
  Forest Green Forest Green Rovers 2:1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Newport County Newport County 1:0 Cheltenham Town Cheltenham
matchday 41 Woking FC Woking FC 2:4 Weymouth FC Weymouth FC
  King's Lynn King's Lynn Town 0:0 Maidenhead United Maidenhead Utd.
  Wrexham Wrexham AFC 2:1 Solihull Moors Solihull Moors
  Altrincham Altrincham FC 1:1 Notts County Notts County
  Sutton Utd Sutton United 3:1 Aldershot Town Aldershot Town
  Barnet Barnet FC 0:2 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
  Torquay United Torquay United FC 3:1 Eastleigh FC Eastleigh FC
  Wealdstone FC Wealdstone FC 0:2 Yeovil Town Yeovil Town
  Halifax Town FC Halifax Town 0:1 Stockport County Stockport
matchday 1 Coleraine Coleraine FC 2:0 Cliftonville FC Cliftonville
  Glentoran Glentoran FC 0:0 Linfield FC Linfield
  Crusaders Crusaders FC 1:3 Larne FC Larne FC
  Dungannon Dungannon Swifts 0:2 Carrick Rangers Carrick Rangers
  Portadown Portadown FC 1:2 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
  Ballymena Ballymena United 3:1 Glenavon FC Glenavon
matchday 35 Ascoli Ascoli Calcio 2:0 FC Empoli FC Empoli
  Frosinone Frosinone Calcio 3:1 AC Pisa 1909 AC Pisa
  Virtus Entella Virtus Entella 1:2 LR Vicenza LR Vicenza
  Reggiana AC Reggiana 1919 1:0 Pordenone Calcio Pordenone
  Venezia Venezia FC 3:1 Chievo Verona Chievo Verona
  Salernitana US Salernitana 1919 1:3 AC Monza Monza
  Cremonese US Cremonese 1:1 Reggina 1914 Reggina
  Lecce US Lecce 1:3 AS Cittadella Cittadella
  Cosenza Cosenza Calcio 3:0 Delfino Pescara 1936 Pescara
  Brescia Brescia Calcio 3:1 SPAL SPAL
Semi-Finals UR Trabalhadore União Recreativa dos Trabalhadores (MG) 4:3 on pens Athletic Club (MG) Athletic Club
matchday 6 CD Everton CD Everton 0:4 Deportes La Serena La Serena
matchday 37 CD Lugo CD Lugo 2:2 Real Zaragoza Real Zaragoza
  Girona Girona FC 1:0 CD Tenerife CD Tenerife
matchday 36 Paris FC Paris FC 3:1 FC Toulouse Toulouse
matchday 32 Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 1:0 Stade Briochin Stade Briochin
  SC Bastia SC Bastia 0:1 Annecy FC Annecy FC
  Stade Lavallois Stade Lavallois 2:1 FC Bastia-Borgo Bastia-Borgo
  Le Mans FC Le Mans FC 3:1 Sporting Club de Lyon SC Lyon
matchday 22 KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 5:0 Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul
matchday 36 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 1:1 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
  TOP Oss TOP Oss 0:4 FC Utrecht U21 Utrecht U21
  FC Eindhoven FC Eindhoven 1:0 FC Den Bosch FC Den Bosch
  Roda JC Roda JC Kerkrade 0:1 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
  Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 3:0 FC Dordrecht FC Dordrecht
  Telstar SC Telstar 2:2 PSV Eindhoven U21 PSV U21
  Almere City Almere City FC 1:0 Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
  MVV Maastricht MVV Maastricht 2:2 FC Volendam FC Volendam
matchday 30 Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 2:0 Moreirense FC Moreirense
  Tondela CD Tondela 0:2 SL Benfica Benfica
  FC Porto FC Porto 3:2 FC Famalicão Famalicão
  Gil Vicente Gil Vicente FC 0:0 SC Farense Farense
matchday 31 Chaves GD Chaves 1:1 CD Mafra Mafra
  FC Porto B FC Porto B 5:1 CD Cova Piedade Cova Piedade
Group A Farul 1920 FC Farul Constanta 1920 1:3 FC Universitatea Cluj U Cluj
matchday 27 Queen o. t. S. Queen of the South FC 0:2 Dundee FC Dundee FC
  Alloa Athletic Alloa Athletic FC 1:0 Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
  Raith Rovers Raith Rovers FC 0:4 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
  Arbroath Arbroath FC 0:0 Greenock Morton FC Morton
  Inverness CT Inverness Caledonian Thistle FC 2:2 Ayr United FC Ayr United
matchday 33 Eskisehirspor Eskisehirspor 1:5 Bursaspor Bursaspor
  A. Keciörengücü Ankara Keciörengücü 4:1 Menemen Spor Menemen Spor
  Istanbulspor Istanbulspor 1:1 Boluspor Boluspor
  Altinordu Altinordu FK 3:2 Tuzlaspor Tuzlaspor
  Adana Demirspor Adana Demirspor 3:0 Balikesirspor Balikesirspor
  Ümraniyespor Ümraniyespor 0:1 Altay SK Altay SK
  Samsunspor Samsunspor 3:1 Ankaraspor Ankaraspor
  Bandirmaspor Bandirmaspor 3:2 Adanaspor Adanaspor
  Giresunspor Giresunspor 3:0 Akhisarspor Akhisarspor
matchday 32 Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 1:2 SC Kriens SC Kriens
  FC Thun FC Thun 2:0 FC Chiasso FC Chiasso
  FC Aarau FC Aarau 2:1 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
  FC Winterthur FC Winterthur 0:1 Neuchâtel Xamax FCS Neuchâtel Xamax
matchday 21 Hradec Králové FC Hradec Králové 1:0 FK Blansko Blansko
  FC Vysocina FC Vysocina Jihlava 3:3 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
matchday 5 Viborg FF Viborg FF 0:3 FC Helsingör FC Helsingör
  Kolding IF Kolding IF 2:1 BK Fremad Amager Fremad Amager
  Hvidovre IF Hvidovre IF 3:0 Skive IK Skive IK
matchday 2 BJ IT Beijing IT 1:2 Liaoning Shenyang Urban LN SY Urban
  GuiZ FC Guizhou FC 1:0 Suzhou Dongwu SZ Dongwu
  NT Zhiyun Nantong Zhiyun 1:0 Kunshan FC KS FC
matchday 30 Zarkovo OFK Zarkovo 0:1 FK Zemun FK Zemun
  IMT Belgrad FK IMT Belgrad 5:2 FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
  Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 1:0 FK Loznica FK Loznica
  Graficar Graficar Belgrad 2:0 GFK Jagodina Jagodina
  Kabel Novi Sad FK Kabel Novi Sad 0:1 FK Kolubara Lazarevac Kolubara
  Radnicki Srem FK Radnicki Sremska Mitrovica 2:0 Zeleznicar Pancevo Zelez. Pancevo
  Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 0:1 FK Borac 1926 Cacak Borac Cacak
  Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 1:1 FK Trayal Kruševac Trayal
  Sloga Kraljevo FK Sloga Kraljevo 2:2 FK Dubocica Leskovac Dubocica
matchday 29 Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo 2:1 NK Junak Sinj Junak Sinj
matchday 28 Widzew Lodz Widzew Lodz 0:0 Miedz Legnica Miedz Legnica
  Chrobry Glogow Chrobry Glogow 1:0 LKS Lodz LKS Lodz
matchday 27 GKS Wikielec GKS Wikielec 1:1 Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
  Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0 Bron Radom Bron Radom
  KS Kutno KS Kutno 1:0 Blonianka Blonie Blonianka
  Jagiellonia II Jagiellonia Bialystok II 2:3 Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk
  Znicz Biala P. Znicz Biala Piska 3:0 Polonia Warsaw Pol. Warsaw
  Ursus Warszawa Ursus Warszawa 3:1 KS Wasilków KS Wasilków
  O. Zambrow Olimpia Zambrow 2:1 Concordia Elblag C. Elblag
  RKS Radomsko RKS Radomsko 2:2 Huragan Morag Huragan Morag
  Unia Skierniewice Unia Skierniewice 5:3 Legionovia Legionowo Legionovia
matchday 26 Chemik Police Chemik Police 2:6 Nielba Wagrowiec Nielba
  Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska 1:0 Pogon Szczecin II Pogon II
  GKS Przodkowo GKS Przodkowo 0:1 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
  Unia Janikowo Unia Janikowo 2:1 Kotwica Kolobrzeg Kotwica
  Pomorzanin Pomorzanin Torun 2:0 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
  Sokol Kleczew Sokol Kleczew 4:0 Baltyk Koszalin B. Koszalin
  KP Starogard KP Starogard Gdanski 0:2 Radunia Stezyca Radunia Stezyca
matchday 28 Foto-Higiena Foto-Higiena Gac 3:2 Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek T.G.
  Lubin II Zaglebie Lubin II 4:0 MKS Kluczbork MKS Kluczbork
  Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw 2:2 Piast Zmigrod Piast Zmigrod
matchday 33 Orleta R.P. Orleta Radzyn Podlaski 4:0 KS Wiazownica KS Wiazownica
  Cracovia II Cracovia II 6:2 Wisla Sandomierz Wisla Sand.
  Jutrzenka Jutrzenka Giebultow 1:2 Podhale Nowy Targ NKP Podhale
  Podlasie B.P. Podlasie Biala Podlaska 1:1 Chelmianka Chelm Chelmianka
matchday 4 Sirius IK Sirius 1:1 Kalmar FF Kalmar FF
  Norrby Norrby IF 1:1 Landskrona BoIS Landskrona
  Falkenberg Falkenbergs FF 0:3 IFK Värnamo Värnamo
  Akropolis Akropolis IF 1:1 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
matchday 32 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja 0:0 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
  FK Jezero FK Jezero 3:2 FK Podgorica FK Podgorica
  Iskra D. FK Iskra Danilovgrad 1:1 OFK Titograd OFK Titograd
matchday 25 West Ham U18 West Ham United U18 3:2 Southampton FC U18 Southampton U18
  Brighton U18 Brighton & Hove Albion U18 1:5 Crystal Palace U18 Palace U18
  Sunderland U18 Sunderland AFC U18 4:4 Newcastle United U18 Newcastle U18
  West Brom U18 West Bromwich Albion U18 3:1 Tottenham Hotspur U18 Spurs U18
  Wolves U18 Wolverhampton Wanderers U18 1:3 Everton FC U18 Everton U18
  Leicester U18 Leicester City U18 0:8 Fulham FC U18 Fulham U18
  Leeds U18 Leeds United U18 2:4 Manchester United U18 Man Utd U18
  Norwich U18 Norwich City U18 2:3 Reading FC U18 Reading U18
  Boro U18 Middlesbrough FC U18 3:1 Stoke City U18 Stoke U18
  Man City U18 Manchester City U18 2:0 Blackburn Rovers U18 Blackburn U18
matchday 26 Chelsea U23 Chelsea FC U23 1:0 Blackburn Rovers U23 Blackburn U23
  Man City U23 Manchester City U23 4:1 Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
  Arsenal U23 Arsenal FC U23 1:2 West Ham United U23 West Ham U23
Group 2 SD Amorebieta SD Amorebieta 3:1 SD Logroñés SD Logroñés
matchday 5 Recre Granada Recreativo Granada 1:1 CD Marino CD Marino
  Valencia B Valencia Mestalla 0:0 RCD Espanyol B RCD Espanyol B
  UD Mutilvera UD Mutilvera 4:1 SD Leioa SD Leioa
matchday 30 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 1:0 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
  Arnavutköy Bld Arnavutköy Belediyesi Genclik Ve Spor 0:0 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
  Kizilcabölük Kizilcabölükspor 0:1 Malatya Yesilyurt Belediyespor M.Yesilyurt Bld
  1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 0:0 Edirne Belediyesi Pas Edirnespor Edirne Bld
  Manisaspor Manisaspor 1:2 Ofspor Ofspor
  Bucaspor 1928 Bucaspor 1928 3:0 Antalya Kemerspor Antalya Kemer
  Bld Derince Belediye Derince Spor postponed Payasspor Payasspor
  Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 1:2 Cankaya FK Cankaya FK
matchday 34 Yomra Spor Yomra Spor 0:1 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
  Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor 4:0 Tokatspor Tokatspor
  Ceyhan Spor Ceyhan Spor 1:4 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
  Mardin Fosfat Mardin Fosfat Spor 1:3 Halide Edip Adivarspor Adivar SK
  Fethiyespor Fethiyespor 6:2 Cengelköy SK Cengelköy
  Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 2:1 Darica Genclerbirligi Darica GB
  Karaman Bld Karaman Belediyespor 5:0 Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
  Iskenderun FK Iskenderun FK 2:1 Belediye Kütahyaspor Bld Kütahya
  Erbaaspor Erbaaspor 1:1 Karsiyaka Karsiyaka
  Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK 3:1 Batman Petrolspor Batman Petrol
  Altindag Spor Altindag Spor 7:2 Icel Idmanyurdu SK Icel Idmanyurdu
  Yalovaspor Yalovaspor 0:0 Cizre Spor Cizre Spor
  Erokspor Esenler Erokspor 1:3 Carsambaspor Carsambaspor
  Gölcükspor Gölcükspor 5:2 Arhavi Spor Arhavi Spor
  Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor 3:1 Somaspor Somaspor
  Karakocan FK Elazig Karakocan FK 2:1 Catalcaspor Catalcaspor
matchday 24 FC Wels FC Wels postponed WSC Hertha Wels Hertha Wels
  Deutschlandsbg. Deutschlandsberger SC postponed Union Vöcklamarkt Vöcklamarkt
  FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 postponed Union Gurten Gurten
matchday 35 TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 1:0 VfB Stuttgart II Stuttgart II
  SV Elversberg SV 07 Elversberg 4:3 Bahlinger SC Bahlinger SC
  SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 0:0 FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
  FC 08 Homburg FC 08 Homburg 2:1 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
  RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 2:2 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
  FC Gießen FC Gießen 1:2 SC Freiburg II SC Freiburg II
  Hessen Kassel KSV Hessen Kassel 0:4 Kickers Offenbach K. Offenbach
  FSV Frankfurt FSV Frankfurt 0:2 VfR Aalen VfR Aalen
  Schott Mainz TSV Schott Mainz 2:1 TSG Balingen TSG Balingen
  FK Pirmasens FK Pirmasens 0:2 FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
  Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf 1:2 TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
matchday 24 Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 4:2 Wuppertaler SV Wuppertaler SV
matchday 1 FC Basel U21 FC Basel 1893 U21 2:2 SC Cham SC Cham
  Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 1:1 Yverdon-Sport FC Yverdon-Sport
  SC Brühl SG SC Brühl SG 1:3 FC Bavois FC Bavois
  Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 1:1 Etoile Carouge FC Etoile Carouge
  FC Zürich U21 FC Zürich U21 3:0 AC Bellinzona AC Bellinzona
  SC YF Juventus SC YF Juventus Zürich 2:2 FC Sion U21 FC Sion U21
matchday 21 Naestved BK Naestved Boldklub 0:1 Skovshoved IF Skovshoved
  SfB - Oure FA Svendborg fB - Oure FA 2:3 Jammerbugt FC Jammerbugt FC
  VSK Aarhus VSK Aarhus 1:2 Aarhus Fremad Aarhus Fremad
  Roskilde KFUM Roskilde KFUM 1:1 FC Roskilde FC Roskilde
  Middelfart Middelfart Boldklub 2:1 FC Sydvest 05 FC Sydvest
  Hilleröd F Hilleröd Fodbold 2:1 Slagelse B&I Slagelse
  Naesby BK Naesby Boldklub 1:0 Holstebro Boldklub Holstebro BK
  Brabrand IF Brabrand IF 1:2 Boldklubben af 1893 B.93
  Nyköbing FC Nyköbing FC 3:1 AB Taarnby AB Taarnby
  Cartaginés CS Cartaginés 2:0 Municipal Grecia Grecia
matchday 32 Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen 9:00 PM Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer SU
  TSV Ilshofen TSV Ilshofen 9:00 PM SV Sandhausen II Sandhausen II
  FV Ravensburg FV Ravensburg 9:00 PM FC-Astoria Walldorf II FCA Walldorf II
  SGV Freiberg SGV Freiberg 9:00 PM SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
  Stuttg. Kickers Stuttgarter Kickers 9:00 PM 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal
  TSG Backnang TSG Backnang 9:00 PM FC 08 Villingen FC 08 Villingen
  Freiburger FC Freiburger FC 9:00 PM SV Linx SV Linx
  SV Oberachern SV Oberachern 10:30 PM 1.Göppinger Sportverein 1.Göppinger SV
matchday 30 RW Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar 10:00 PM FSV Fernwald FSV Fernwald
  Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich 10:00 PM FC Hanau 93 FC Hanau 93
  Vikt. Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim 10:00 PM SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
  TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen 10:00 PM KSV Baunatal KSV Baunatal
  SG Barockstadt SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 10:00 PM FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel
  SC Waldgirmes SC Waldgirmes 10:00 PM VfB Ginsheim VfB Ginsheim
  SV Steinbach SV Steinbach 10:00 PM Hünfelder SV Hünfelder SV
matchday 32 1865 Dachau TSV 1865 Dachau postponed SSV Jahn Regensburg II Regensburg II
  FC Deisenhofen FC Deisenhofen postponed SV Kirchanschöring Kirchansch.
  Türk. Augsburg Türkspor Augsburg postponed SV Donaustauf SV Donaustauf
  SpVgg Hankofen SpVgg Hankofen-Hailing postponed SV Pullach SV Pullach
  TSV Kottern TSV Kottern-St. Mang postponed Schwaben Augsburg Schwaben Augsb.
  FC Pipinsried FC Pipinsried postponed TSV Landsberg TSV Landsberg
  Ingolstadt II FC Ingolstadt 04 II postponed TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
matchday 34 Bayrampasa Bayrampasa Spor 3:0 Silivrispor Silivrispor