For using this site, please activate JavaScript.

Matches May 24, 2020

Matchday 27
Bayern Munich Bayern Munich 5:2 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 0:3 FC Augsburg FC Augsburg
 
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 0:5 RB Leipzig RB Leipzig
 
Holstein Kiel Holstein Kiel 3:2 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
Karlsruher SC Karlsruher SC 0:0 VfL Bochum VfL Bochum
 
Hamburger SV Hamburger SV 0:0 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
Matchday 38 Stade Rennais Stade Rennais FC moved AS Monaco Monaco
  FC Nantes FC Nantes moved RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux moved LOSC Lille LOSC Lille
  FC Metz FC Metz moved SCO Angers SCO Angers
  Saint-Étienne AS Saint-Étienne moved FCO Dijon Dijon
  Olympique Lyon Olympique Lyon moved Stade Brest 29 Stade Brest 29
  Toulouse FC Toulouse moved HSC Montpellier Montpellier
  SC Amiens SC Amiens moved OGC Nice OGC Nice
  Nîmes Olympique Nîmes Olympique moved Paris Saint-Germain Paris SG
  Reims Stade Reims moved Olympique Marseille Marseille
Matchday 23 FK Teplice FK Teplice 2:0 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 30 SG Neustrand SG Neustrand 11:00 PM FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
  TuS Hartenholm TuS Hartenholm 11:00 PM SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel
  Heikendorfer SV Heikendorfer SV 11:00 PM Breitenfelder SV Breitenfelde
  Lübecker SC Lübecker SC 99 11:00 PM TSV Travemünde TSV Travemünde
  SV Eichede II SV Eichede II 11:00 PM VfR Neumünster VfR Neumünster
  TSV Klausdorf TSV Klausdorf 11:00 PM SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
  SVT Neumünster SVT Neumünster 11:00 PM TSV Pansdorf TSV Pansdorf
  Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 11:00 PM SSC Phoenix Kisdorf Phoenix Kisdorf
Matchday 29 VSV Hedendorf VSV Hedendorf/Neukloster 10:00 PM MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
  Ottersberg TSV Ottersberg 10:00 PM SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
  TSV Gellersen TSV Gellersen 10:00 PM Rotenburger SV Rotenburger SV
  VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 10:00 PM Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
  E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 10:00 PM VfL Westercelle VfL Westercelle
  FC Verden 04 FC Verden 04 10:00 PM VfL Lüneburg VfL Lüneburg
  SV Emmendorf SV Emmendorf 10:00 PM SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
  Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 10:00 PM SV Lengede SV Lengede
  TSV Lamme TSV Germania Lamme 10:00 PM MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel
  SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 10:00 PM Braunschweiger SC Acosta BSC Acosta
  Petershütte TuSpo Petershütte 10:00 PM SVG Göttingen SVG Göttingen
  TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 10:00 PM SC Gitter SC Gitter
  Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 10:00 PM SC Hainberg SC Hainberg
  Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 10:00 PM SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
  KSV Vahdet Vahdet Salzgitter 10:00 PM Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
  SV Bavenstedt SV Bavenstedt 10:00 PM TSV Godshorn TSV Godshorn
  TSV Burgdorf TSV Burgdorf 10:00 PM SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
  VfL Bückeburg VfL Bückeburg 10:00 PM TSV Pattensen TSV Pattensen
  OSV Hannover OSV Hannover 10:00 PM TuS Sulingen TuS Sulingen
  Barsinghausen TSV Barsinghausen 10:00 PM 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf
  Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 10:00 PM FC Eldagsen FC Eldagsen
  STK Eilvese STK Eilvese 10:30 PM Heeßeler SV Heeßeler SV
Matchday 34 ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 moved SC Düsseldorf-West Düsseldorf-West
  Schwarz-Weiß 06 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf moved MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
  SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen moved VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
  VfB Solingen VfB Solingen moved VfB Speldorf VfB Speldorf
  Hamborn 07 Sportfreunde Hamborn 07 moved SV Burgaltendorf Burgaltendorf
  BW Mintard DJK Blau-Weiß Mintard moved Duisburger SV 1900 Duisburger SV
  SpVgg Steele SpVgg Steele 03/09 moved Rather SV Rather SV
  FSV Duisburg FSV Duisburg moved FC Remscheid FC Remscheid
  Scherpenberg SV Scherpenberg 10:00 PM VSF Amern VSF Amern
  VfR Fischeln VfR Fischeln 10:00 PM DJK/VfL Giesenkirchen Giesenkirchen
  VfL Rhede VfL Rhede 10:00 PM SV Sonsbeck SV Sonsbeck
  PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 10:00 PM SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
  Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 10:00 PM ASV Süchteln ASV Süchteln
  SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau 10:00 PM Holzheimer SG Holzheimer SG
  DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 10:00 PM SV Blau-Weiß Dingden BW Dingden
  Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 10:30 PM SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
Matchday 33 SV Bevern SV Bevern 10:00 PM VfL Oythe VfL Oythe
  VfR Voxtrup VfR Voxtrup 10:00 PM VfL Wildeshausen Wildeshausen
  GW Mühlen GW Mühlen 10:00 PM BV Cloppenburg BV Cloppenburg
  FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 10:00 PM SV Union Lohne SV Union Lohne
  GW Firrel GW Firrel 10:30 PM SC Melle 03 SC Melle 03
Matchday 27 SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 10:00 PM SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 10:00 PM SG Taucha 99 SG Taucha 99
  Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 10:00 PM FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
  Teistungen FC Wacker Teistungen 9:30 PM SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
Matchday 33 FC Cleeberg FC Cleeberg 10:00 PM SC Waldgirmes II Waldgirmes II
  FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 10:00 PM SV Bauerbach SV Bauerbach
  FC Ederbergland FC Ederbergland 10:00 PM Spvgg Eltville Spvgg Eltville
  G. Schwanheim Germania Schwanheim 10:00 PM FV Breidenbach FV Breidenbach
  VfB Marburg VfB Marburg 10:00 PM SV Zeilsheim SV Zeilsheim
  Langenaubach SSV Langenaubach 10:00 PM RSV Weyer RSV Weyer
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim 10:00 PM SG Kinzenbach SG Kinzenbach
  FC Waldbrunn FC Waldbrunn 10:00 PM SF/BG Marburg SF/BG Marburg
  SG Ehrenberg SG Ehrenberg 10:00 PM SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
  Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 10:00 PM CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
  SG Hombressen SG Hombressen/​Udenhausen 10:00 PM SG Bad Soden SG Bad Soden
  Eichenzell FC Britannia Eichenzell 10:00 PM Türkgücü Kassel Türkgücü KS
  SSV Sand SSV Sand 10:00 PM SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
Matchday 29 SC Pfullendorf SC Pfullendorf 9:30 PM FC Denzlingen FC Denzlingen
  Kehler FV Kehler FV 07 10:00 PM FV Lörrach-Brombach FV Lörrach-Br.
  1.SV Mörsch 1.SV Mörsch 10:00 PM Offenburger FV Offenburger FV
  SV Bühlertal SV Bühlertal 10:30 PM SC Lahr SC Lahr
Matchday 30 TuS Tengern TuS Tengern moved 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  SV Spexard SV Spexard moved TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln moved VfL Theesen VfL Theesen
  SpVgg Vreden SpVgg Vreden moved Victoria Clarholz Vict. Clarholz
  Delbrücker SC Delbrücker SC moved SC Roland Beckum SC Roland
  SC Herford SC Herford moved Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen moved SV Rödinghausen II Rödinghausen II
Matchday 34 FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 10:00 PM YEG Hassel YEG Hassel
  FSV Gerlingen FSV Gerlingen 10:00 PM FC Brünninghausen Brünninghausen
  DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 10:00 PM TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
  Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 10:00 PM DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
  Lüner SV Lüner SV 10:00 PM Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
  Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 10:00 PM FC Lennestadt Lennestadt
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 10:15 PM SC Neheim SC Neheim
  SV Hohenlimburg SV Hohenlimburg 10 10:30 PM SV Sodingen SV Sodingen
Matchday 13 Montreal Impact Montreal Impact moved San Jose Earthquakes Quakes
  Salt Lake Real Salt Lake City moved Los Angeles Galaxy LA Galaxy
  Vancouver Vancouver Whitecaps FC moved FC Dallas FC Dallas
  Orlando City SC Orlando City SC moved Columbus Crew SC Columbus Crew
  NY Red Bulls New York Red Bulls moved D.C. United D.C. United
  Revolution New England Revolution moved Toronto FC Toronto FC
  Chicago Fire Chicago Fire FC moved FC Cincinnati Cincinnati
  Minnesota Utd. Minnesota United FC moved Portland Timbers Timbers
  Kansas Sporting Kansas City moved Seattle Sounders FC Sounders FC
  Houston Houston Dynamo moved Nashville SC Nashville SC
  Colorado Colorado Rapids moved Philadelphia Union Philadelphia
Matchday 17 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga moved Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa moved V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga moved Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata moved Machida Zelvia Machida Zelvia
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi moved JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma moved Omiya Ardija Omiya Ardija
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu moved Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  Albirex Niigata Albirex Niigata moved Ehime FC Ehime FC
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy moved Mito HollyHock Mito HollyHock
  Fagiano Okayama Fagiano Okayama moved Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Final BATE Borisov BATE Borisov 1:0 AET Dynamo Brest Dynamo Brest
Matchday 3 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 2:0 Daegu FC Daegu FC
  Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 1:1 Busan IPark Busan IPark
Matchday 12 El Paso El Paso Locomotive FC moved Real Monarchs SLC Real Monarchs
  Union II Philadelphia Union II moved Saint Louis FC St. Louis FC
  Bold FC Austin Bold FC moved Portland Timbers 2 Timbers 2
  New Mexico Utd. New Mexico United moved Orange County SC Orange County
  NY Red Bulls II New York Red Bulls II moved Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
  RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros moved Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
  Phoenix Rising Phoenix Rising FC moved Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
  Kansas City II Sporting Kansas City II moved Loudoun United FC Loudoun United
  San Antonio FC San Antonio FC moved San Diego Loyal SC San Diego Loyal
  Reno FC Reno 1868 FC moved FC Tulsa Tulsa
  ATL UTD 2 Atlanta United 2 moved Charlotte Independence Charlotte Ind.
  Louisville City Louisville City FC moved Miami FC Miami FC
  Charleston Charleston Battery moved Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
  Hartford Hartford Athletic moved Birmingham Legion FC Legion FC
  Indy Eleven Indy Eleven moved North Carolina FC North Carolina
Matchday 3 FC Anyang FC Anyang 2:3 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
  Chungnam Asan Chungnam Asan 0:5 Suwon FC Suwon FC
  Seoul E-Land Seoul E-Land 0:0 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
Matchday 9 Red Wolves Chattanooga Red Wolves SC moved Orlando City B Orlando B
  Union Omaha Union Omaha moved FC Tucson FC Tucson
  North Texas SC North Texas Soccer Club moved South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
Matchday 34 EVV Echt EVV Echt 9:00 PM ADO Den Haag U21 ADO U21
  SV Oss '20 SV Oss '20 9:00 PM FC Lienden Lienden
  RKVV DEM RKVV DEM 9:00 PM VV Hoogland Hoogland
  Westlandia RKVV Westlandia 9:00 PM VV Gemert VV Gemert
  Dongen VV Dongen 9:00 PM Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan 9:00 PM HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  Quick DH HV & CV Quick 9:00 PM RKSV Groene Ster Groene Ster
  USV Hercules USV Hercules 9:00 PM VV UNA Veldhoven VV UNA
Matchday 19 River Plate River Plate Asunción moved Olimpia Asunción Olimpia
  General Diaz Club General Díaz de Luque moved Club Libertad Asunción Libertad
  Luqueño Sportivo Luqueño moved Club 12 de Octubre de Itauguá 12 de Octubre
  Sol de América Club Sol de América moved Club Guaraní Guaraní
  Cerro Porteño Club Cerro Porteño moved Club Nacional Asunción Nacional
  Guaireña FC Guaireña FC moved Club Sportivo San Lorenzo CS San Lorenzo
Semi-Finals 1st Leg Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 1:1 MOL Fehérvár FC Fehérvár
  MTK Budapest MTK Budapest 0:0 Budapest Honvéd FC Honvéd
Matchday 14 Wanderers Montevideo Wanderers 7:00 AM CA Fénix CA Fénix
Matchday 3 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 0:2 Kalev Tallinn Kalev
  JK Trans Narva JK Trans Narva 2:3 FC Flora Tallinn FC Flora
  JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 1:3 FCI Levadia FCI Levadia
Matchday 12 Port FC Port FC moved Suphanburi FC Suphanburi FC
  Police Tero FC Police Tero FC moved Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
  Sukhothai FC Sukhothai FC moved Buriram United Buriram Utd.
  Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC moved Samut Prakan City Samut Prakan C.
Matchday 42 UD Almería UD Almería moved Málaga CF Málaga CF
  UD Las Palmas UD Las Palmas moved Extremadura UD Extremadura
  Sporting Gijón Sporting Gijón moved SD Huesca SD Huesca
  Cádiz CF Cádiz CF moved Albacete Balompié Albacete
  CD Lugo CD Lugo moved CD Mirandés CD Mirandés
  Real Zaragoza Real Zaragoza moved SD Ponferradina Ponferradina
  Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña moved CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  CD Numancia CD Numancia moved CD Tenerife CD Tenerife
  Elche CF Elche CF moved Real Oviedo Real Oviedo
  Racing Racing Santander moved Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  Alcorcón AD Alcorcón moved Girona FC Girona
Matchday 15 Anzhi Anzhi Makhachkala 7:00 AM Dinamo Stavropol Stavropol
Matchday 9 Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt moved Rosenborg BK Rosenborg BK
Matchday 8 Strømmen IF Strømmen IF moved Sandnes Ulf Sandnes Ulf
  Grorud IL Grorud IL moved Ranheim IL Ranheim IL
  Øygarden FK Øygarden FK moved FK Jerv FK Jerv
  KFUM Oslo KFUM-Kameratene Oslo moved Kongsvinger IL Kongsvinger
  Asane Fotball Asane Fotball moved Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa
  Stjördals B. Stjördals Blink IL moved Tromsø IL Tromsø IL
  Raufoss IL Raufoss IL moved Lillestrøm SK Lillestrøm SK
Matchday 30 Sokol Kleczew Sokol Kleczew moved KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
  Unia Janikowo Unia Janikowo moved Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
  Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia moved Nielba Wagrowiec Nielba
  Pogon II Pogon Szczecin II moved Grom Nowy Staw Grom N.S.
  Radunia Stezyca Radunia Stezyca moved Jarota Jarocin Jarota Jarocin
  Swit Szczecin Swit Szczecin moved Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
  Polonia Bytom Polonia Bytom moved Ruch Chorzow Ruch Chorzow
  M. Legnica II Miedz Legnica II moved Rekord Bielsko-Biala Bielsko-Biala
  ROW Rybnik ROW 1964 Rybnik moved LZS Starowice Dolne LZS Starowice
  Gwarek T.G. Gwarek Tarnowskie Góry moved Foto-Higiena Gac Foto-Higiena
  Ruch Zd. Ruch Zdzieszowice moved Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek P.S.
  Piast Zmigrod Piast Zmigrod moved Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
  Stal Brzeg Stal Brzeg moved Zaglebie Lubin II Lubin II
  Gornik II Gornik Zabrze II moved MKS Kluczbork MKS Kluczbork
Matchday 10 Kalmar FF Kalmar FF moved Varbergs BoIS Varbergs BoIS
  AIK AIK moved Djurgardens IF Djurgarden
  Malmö FF Malmö FF moved Östersunds FK Östersund
Matchday 8 GIF Sundsvall GIF Sundsvall moved Athletic Eskilstuna AFC Eskilstuna
  Jönköping Jönköpings Södra IF moved GAIS Göteborg GAIS
  Norrby Norrby IF moved Akropolis IF Akropolis
  Örgryte Örgryte IS moved Degerfors IF Degerfors
Matchday 33 Skra Czesto. Skra Czestochowa moved Pogon Siedlce Pogon Siedlce
  Gornik Leczna Gornik Leczna moved Stal Rzeszow Stal Rzeszow
  Olimpia Elblag Olimpia Elblag moved Legionovia Legionowo Legionovia
  Bytovia Bytow Bytovia Bytow moved Lech Poznan II Lech Poznan II
Matchday 27 Hennef 05 FC Hennef 05 moved Siegburger SV 04 Siegburger SV
  Huerth FC Huerth moved SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
  Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck moved FC Pesch FC Pesch
  SV Breinig SV Breinig moved Victoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  FC Düren 1.FC Düren moved VfL Vichttal VfL Vichttal
  SV Eilendorf SV Eilendorf moved SpVg Frechen 20 Frechen 20
  BW Friesdorf FC BW Friesdorf moved Sports association Deutz 05 SA Deutz 05
  Fortuna Köln II SC Fortuna Köln II moved Spvg Wesseling-Urfeld Spvg Wesseling
Matchday 34 Ratingen 04/19 Ratingen 04/19 moved 1.FC Monheim 1.FC Monheim
  TVD Velbert TVD Velbert moved SC Velbert SC Velbert
  SF Baumberg SF Baumberg moved SV Straelen SV Straelen
  VfB Hilden VfB 03 Hilden moved FC Kray FC Kray
  Velbert 02 SSVg Velbert 02 moved TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
  1.FC Kleve 1.FC Kleve moved Schwarz-Weiß Essen SW Essen
  Niederwenigern SF Niederwenigern moved TSV Meerbusch TSV Meerbusch
  SC Union Nettetal SC Union Nettetal moved 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
  Schonnebeck SpVg Schonnebeck moved Cronenberger SC Cronenberger SC
Matchday 33 Wormatia Worms VfR Wormatia Worms 10:00 PM TSV Schott Mainz Schott Mainz
Matchday 30 Dubnica FK Dubnica nad Vahom moved Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
  MFK Skalica MFK Skalica moved MFK Ruzomberok B Ruzomberok B
  Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica moved NFL Partizan Bardejov Bardejov
  FK Poprad FK Poprad moved MSK Puchov Puchov
  Komarno KFC Komarno moved MSK Zilina B Zilina B
  Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova moved Slovan Bratislava B Slovan B
  FC Kosice FC Kosice moved FC Petrzalka FC Petrzalka
  Liptovsky Mik. Tatran Liptovsky Mikulas moved FC STK 1914 Samorin STK Samorin
Matchday 6 Gomel FK Gomel 2:0 Volna Pinsk Volna Pinsk
  Krumkachi Krumkachi 2:0 Arsenal Dzerzhinsk Dzerzhinsk
  Naftan Naftan Novopolotsk 0:1 FK Smorgon FK Smorgon
  Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel 1:1 Sputnik Rechitsa Sputnik
Matchday 5 Espoon Pallos. Espoon Palloseura moved Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärvi
  JäPS Järvenpään Palloseura moved FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
Matchday 17 ADR Jicaral ADR Jicaral 1:1 Municipal Grecia Grecia
  Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 0:1 CS Cartaginés Cartaginés
  LD Alajuelense LD Alajuelense 3:0 AD San Carlos AD San Carlos
  Santos FC Santos de Guápiles FC 2:4 Deportivo Saprissa Saprissa
Matchday 7 NTUPES National Taiwan University of PE & Sports 1:0 Taipei Red Lions Taipei R. Lions
  Ming Chuan Univ Ming Chuan University 0:1 Taichung Futuro Taichung Futuro
Matchday 11 Abdysh-Ata Kant FK Abdysh-Ata Kant 7:00 AM FK Kaganat Kaganat
  Alay Osh FK Alay Osh 7:00 AM Alga Bishkek Alga Bishkek
Matchday 8 ZSKA Dushanbe ZSKA Dushanbe moved Regar-TadAZ Tursunzoda FC Regar-TadAZ
  Khatlon FK Khatlon moved FK Kuktosh Kuktosh
Matchday 18 Alashkert Alashkert Yerevan 0:1 FC Noah Erewan FC Noah
Matchday 26 Slagelse U19 Slagelse B&I U19 7:30 PM Roskilde B.1906 U19 Roskilde U19
Matchday 3 ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur 1:4 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
  EB/Streymur EB/Streymur 2:0 TB Tvöroyri TB Tvöroyri
  AB Argir AB Argir 0:5 HB Tórshavn HB Tórshavn
Matchday 11 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 7:00 AM EB/Streymur EB/Streymur
  NSÍ Runavík NSÍ Runavík 7:00 AM B36 Tórshavn B36 Tórshavn
  AB Argir AB Argir 7:00 AM Skála IF Skála IF
  HB Tórshavn HB Tórshavn 7:00 AM ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur
  Víkingur Göta Víkingur Göta 7:00 AM TB Tvöroyri TB Tvöroyri
Matchday 30 Quick '20 KVV Quick '20 7:00 AM RKVV Velsen RKVV Velsen
  SJC Noordwijk SJC Noordwijk 7:00 AM VV Emmen VV Emmen
  Be Quick 1887 Be Quick 1887 7:00 AM SDO Bussum SDO Bussum
  VV Hoogeveen VV Hoogeveen 7:00 AM HVV Hollandia Hollandia
  VOC VOC Rotterdam 7:00 AM Alphense Boys Alphense Boys
  Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer 7:00 AM RKSV Leonidas Leonidas
  MSC Meppel MSC Meppel 7:00 AM HBS Craeyenhout HBS
  RKAVV RKAVV Leidschendam 7:00 AM MVV Alcides Alcides

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Valdas Pocevicius
    Age: 34 Years  Lithuania
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 75 K €
    Fee: Free transfer
    FK Banga Gargzdai
     
    FK Atmosfera Mazeikiai
  • Alexander Brems
    Age: 24 Years  Denmark
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Cal State Athletics (Cal State University L.A.)
     
    Dalum IF
  • Sevko Okic
    Age: 31 Years  Bosnia-Herzegovina
    Position: Centre-Forward
    Market value: 150 K €
    Fee: -
    FK Radnik Bijeljina
     
    Without Club