For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 1, 2020

Matchday 24 USC Paloma USC Paloma Hamburg 6:45 PM Meiendorfer SV Meiendorfer SV
  TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 10:00 PM Niendorfer TSV Niendorfer TSV
  TSV Sasel TSV Sasel 11:00 PM HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
  Concordia Concordia Hamburg 11:30 PM SV Rugenbergen SV Rugenbergen
 
Union Berlin 1.FC Union Berlin 9:30 PM VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
RB Leipzig RB Leipzig 11:30 PM Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
Werder Bremen SV Werder Bremen 2:00 AM Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
FC St. Pauli FC St. Pauli 9:30 PM VfL Osnabrück VfL Osnabrück
 
VfL Bochum VfL Bochum 9:30 PM SV Sandhausen SV Sandhausen
 
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 9:30 PM SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Matchday 26
Valencia Valencia CF 3:00 AM Real Betis Balompié Real Betis
  Athletic Athletic Bilbao 3:00 AM Villarreal CF Villarreal
  RCD Mallorca RCD Mallorca 3:00 AM Getafe CF Getafe
  SD Eibar SD Eibar 3:00 AM Levante UD Levante
  Espanyol RCD Espanyol Barcelona 3:00 AM Atlético Madrid Atlético Madrid
  Real Sociedad Real Sociedad 3:00 AM Real Valladolid CF Real Valladolid
  Granada CF Granada CF 3:00 AM Celta de Vigo Celta de Vigo
 
Sevilla FC Sevilla FC 3:00 AM CA Osasuna CA Osasuna
  CD Leganés CD Leganés 3:00 AM Deportivo Alavés Alavés
 
Real Madrid Real Madrid 5:00 AM FC Barcelona FC Barcelona
 
AC Milan AC Milan 8:30 PM Genoa CFC Genoa
  Lecce US Lecce 11:00 PM Atalanta BC Atalanta
  Parma Parma Calcio 1913 11:00 PM SPAL SPAL
  Sassuolo US Sassuolo 11:00 PM Brescia Calcio Brescia
  Cagliari Calcio Cagliari Calcio 2:00 AM AS Roma AS Roma
 
Juventus Juventus FC 4:45 AM Inter Milan Inter
Matchday 21
SCR Altach SC Rheindorf Altach 1:00 AM Red Bull Salzburg RB Salzburg
 
WSG Tirol WSG Tirol 1:00 AM FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 1:00 AM Wolfsberger AC Wolfsberger AC
 
LASK LASK 1:00 AM TSV Hartberg TSV Hartberg
 
Rapid Vienna Rapid Vienna 1:00 AM SV Mattersburg SV Mattersburg
 
Sturm Graz SK Sturm Graz 1:00 AM Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 20 Tambov FK Tambov 8:00 PM Rubin Kazan Rubin Kazan
  Krasnodar FK Krasnodar 10:30 PM FK Ufa Ufa
  Sochi FC Sochi 1:00 AM Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 24
FC Luzern FC Luzern 12:00 AM FC Basel 1893 FC Basel
 
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 12:00 AM FC Thun FC Thun
 
Servette FC Servette FC 12:00 AM FC Lugano FC Lugano
Matchday 25
Ajax Ajax Amsterdam 8:15 PM AZ Alkmaar AZ Alkmaar
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 10:30 PM Feyenoord Rotterdam Feyenoord
  Sparta R. Sparta Rotterdam 10:30 PM FC Emmen FC Emmen
 
RKC Waalwijk RKC Waalwijk 12:45 AM FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 24
Trabzonspor Trabzonspor 8:00 AM Caykur Rizespor C. Rizespor
 
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 8:00 AM Gaziantep FK Gaziantep FK
  Alanyaspor Alanyaspor 8:00 AM Besiktas JK Besiktas
 
Galatasaray Galatasaray SK 8:00 AM Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
 
Kayserispor Kayserispor 8:00 AM Göztepe Göztepe
 
Antalyaspor Antalyaspor 8:00 AM Fenerbahce SK Fenerbahce
 
Ankaragücü MKE Ankaragücü 8:00 AM Sivasspor Sivasspor
  Konyaspor Konyaspor 8:00 AM Kasimpasa Kasimpasa
  Denizlispor Denizlispor 8:00 AM Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 23 Boavista Boavista Porto FC 1:00 AM Gil Vicente FC Gil Vicente
  Benfica SL Benfica 1:00 AM Moreirense FC Moreirense
  Desportivo Aves Desportivo Aves 1:00 AM FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
  Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 1:00 AM CD Tondela Tondela
  Rio Ave FC Rio Ave FC 1:00 AM Belenenses SAD Belenenses SAD
  Portimonense Portimonense SC 1:00 AM Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
  Marítimo CS Marítimo 1:00 AM SC Braga Braga
  Santa Clara CD Santa Clara 1:00 AM FC Porto FC Porto
  Famalicão FC Famalicão 1:00 AM Sporting CP Sporting CP
Matchday 28 KRC Genk KRC Genk 10:30 PM Club Brugge KV Club Brugge
  RSC Charleroi RSC Charleroi 2:00 AM Standard Liège Standard Liège
  Cercle Brugge Cercle Brugge 4:00 AM KAA Gent KAA Gent
Matchday 23 AC Horsens AC Horsens 10:00 PM Randers FC Randers FC
  FC Copenhagen FC Copenhagen 10:00 PM Aalborg BK Aalborg BK
  Aarhus GF Aarhus GF 10:00 PM Hobro IK Hobro IK
  FC Midtjylland FC Midtjylland 10:00 PM SönderjyskE SönderjyskE
  Esbjerg fB Esbjerg fB 10:00 PM FC Nordsjaelland Nordsjaelland
  Bröndby IF Bröndby IF 10:00 PM Lyngby BK Lyngby BK
  Odense BK Odense Boldklub 10:00 PM Silkeborg IF Silkeborg IF
Matchday 15 Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 11:00 PM Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 11:00 PM CS Fola Esch CS Fola Esch
  US Hostert US Hostert 11:00 PM FC Differdange 03 Differdange 03
  Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 11:00 PM FC Rodange 91 FC Rodange 91
  Jeunesse Esch Jeunesse Esch 11:00 PM F91 Dudelange F91 Dudelange
  FC UNA Strassen FC UNA Strassen 11:00 PM US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  Titus Petange Union Titus Petange 12:00 AM FC Victoria Rosport Vict. Rosport
Matchday 18 ASV Vach ASV Vach 11:00 PM TSV Buch (Bay.) TSV Buch
Matchday 22 TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 10:00 PM SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
  Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 10:00 PM SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
Matchday 17 OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 10:00 PM DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
  SV Lemwerder SV Lemwerder 11:00 PM SV Grohn SV Grohn
  SG Findorff SG Findorff 11:30 PM SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
  SV Türkspor SV Türkspor Bremen-Nord 11:30 PM TSV Melchiorshausen Melchiorshausen
Matchday 18 TSV Gellersen TSV Gellersen 11:00 PM Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
  VSV Hedendorf VSV Hedendorf/Neukloster 11:00 PM FC Verden 04 FC Verden 04
  E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 11:00 PM VfL Lüneburg VfL Lüneburg
  SV Emmendorf SV Emmendorf 11:00 PM MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
  Ottersberg TSV Ottersberg 11:00 PM SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
  VfL Westercelle VfL Westercelle 11:00 PM SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
  Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 11:00 PM Rotenburger SV Rotenburger SV
Matchday 21 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach 11:00 PM FC 08 Homburg II FC Homburg II
  Halberg Brebach SC Halberg Brebach 11:00 PM TuS Herrensohr TuS Herrensohr
  FV Bischmisheim FV Bischmisheim 11:00 PM VfB Dillingen VfB Dillingen
  FV Eppelborn FV Eppelborn 11:00 PM SV Mettlach SV Mettlach
  FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 11:00 PM SF Köllerbach SF Köllerbach
  RW Hasborn SV Rot-Weiß Hasborn 11:00 PM FV Schwalbach FV Schwalbach
  Auersmacher SV Auersmacher 11:00 PM SpVgg Quierschied Quierschied
  VfL Primstal VfL Primstal 11:00 PM Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
  FSV Jägersburg FSV Jägersburg 11:00 PM SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
Matchday 14 Braunschweig II Eintracht Braunschweig II 11:00 PM TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
Matchday 15 Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 11:00 PM Vahdet Salzgitter KSV Vahdet
Matchday 22 BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 11:00 PM SV Holthausen/Biene Holthausen/B.
  Wildeshausen VfL Wildeshausen 11:00 PM BV Cloppenburg BV Cloppenburg
  SC Melle 03 SC Melle 03 11:00 PM SV Union Lohne SV Union Lohne
  Germania Leer Germania Leer 11:00 PM VfR Voxtrup VfR Voxtrup
  BV Essen BV Essen 11:00 PM VfL Oythe VfL Oythe
  BW Lohne Blau-Weiß Lohne 11:00 PM TV Dinklage TV Dinklage
  FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 11:00 PM GW Mühlen GW Mühlen
  GW Firrel GW Firrel 11:00 PM SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
Matchday 17 SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 11:00 PM FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
Matchday 16 FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 10:00 PM SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
  Teistungen FC Wacker Teistungen 10:30 PM SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 20 TSG Weinheim TSG 62/09 Weinheim 8:00 AM SpVgg Durlach-Aue Durlach-Aue
  VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf 8:00 AM FC Olympia 1919 Kirrlach FC Kirrlach
  TSV Wieblingen TSV Wieblingen 8:00 AM VfB Eppingen VfB Eppingen
  FCA Walldorf II FC-Astoria Walldorf II 8:00 AM VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt
Matchday 22 FC Waldbrunn FC Waldbrunn 11:00 PM RSV Weyer RSV Weyer
  FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 11:00 PM SV Zeilsheim SV Zeilsheim
  VfB Marburg VfB Marburg 11:00 PM FC Ederbergland FC Ederbergland
  G. Schwanheim Germania Schwanheim 11:00 PM SG Kinzenbach SG Kinzenbach
  Langenaubach SSV Langenaubach 11:00 PM SV Bauerbach SV Bauerbach
  Waldgirmes II SC Waldgirmes II 11:00 PM SF/BG Marburg SF/BG Marburg
  FC Gießen II FC Gießen II 11:00 PM FV Breidenbach FV Breidenbach
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim 11:00 PM Spvgg Eltville Spvgg Eltville
  Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg 10:00 PM SV Unter-Flockenbach Unter-Flockenb.
  1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 11:00 PM VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
  Ober-Roden Germania Ober-Roden 11:00 PM Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
  Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 11:00 PM FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
  JSK Rodgau JSK Rodgau 11:00 PM SV der Bosnier Frankfurt SV der Bosnier
  Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 11:00 PM FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
  SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 11:00 PM SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
  RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 11:00 PM SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 19 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 11:00 PM SV Morlautern SV Morlautern
  SG Meisenheim SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach 11:00 PM SV Steinwenden SV Steinwenden
  TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 11:00 PM SV Rülzheim SV Rülzheim
  Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 11:00 PM SG Rieschweiler SG Rieschweiler
  Idar-Oberstein SC Idar-Oberstein 11:00 PM FK Pirmasens II FK Pirmasens II
  Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 11:00 PM TuS Rüssingen TuS Rüssingen
  Basara Mainz FC Basara Mainz 11:00 PM SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
  TuS Marienborn TuS Marienborn 11:00 PM FC Speyer 09 FC Speyer 09
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 11:00 PM Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln 11:00 PM TuS Tengern TuS Tengern
  SV Spexard SV Spexard 11:00 PM 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  Delbrücker SC Delbrücker SC 11:00 PM SC Herford SC Herford
  SpVgg Vreden SpVgg Vreden 11:00 PM VfL Theesen VfL Theesen
  VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld 11:00 PM SC Roland Beckum SC Roland
  Vict. Clarholz Victoria Clarholz 11:00 PM SV Rödinghausen II Rödinghausen II
Matchday 1 FC Dallas FC Dallas 8:00 AM Philadelphia Union Philadelphia
  Orlando City SC Orlando City SC 8:00 AM Real Salt Lake City Salt Lake
  Nashville SC Nashville SC 10:00 AM Atlanta United FC Atlanta United
  Vancouver Vancouver Whitecaps FC 12:30 PM Sporting Kansas City Kansas
  Columbus Crew Columbus Crew SC 2:30 AM New York City FC NYCFC
  NY Red Bulls New York Red Bulls 3:00 AM FC Cincinnati Cincinnati
  Sounders FC Seattle Sounders FC 5:00 AM Chicago Fire FC Chicago Fire
  Los Angeles FC Los Angeles FC 7:30 AM Inter Miami CF Inter Miami CF
Matchday 2 Oita Trinita Oita Trinita 8:00 AM Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
  Urawa Reds Urawa Red Diamonds 8:00 AM Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
  Yokohama FC Yokohama FC 8:00 AM Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
  Gamba Osaka Gamba Osaka 8:00 AM Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 21 Melbourne City Melbourne City FC 8:00 AM Brisbane Roar Brisbane Roar
  Western United Western United FC 8:00 AM Central Coast Mariners Central Coast
Matchday 1 Gwangju FC Gwangju FC 2:00 PM Seongnam FC Seongnam FC
  Incheon Utd. Incheon United 2:00 PM Sangju Sangmu Sangju Sangmu
  Pohang Steelers Pohang Steelers 4:00 PM Busan IPark Busan IPark
Matchday 14 Mondercange FC Mondercange 11:00 PM FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
  US Rumelange US Rumelange 11:00 PM Union Sportive Esch-Alzette US Esch
  Hesperange Swift Hesperange 11:00 PM FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
  Junglinster FC Jeunesse Junglinster 11:00 PM FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
  Medernach FC Blo-Wäiss Medernach 12:00 AM UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
  Steinsel  FC Alisontia Steinsel 12:00 AM FC Mamer 32 FC Mamer 32
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 12:00 AM FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
Matchday 8 Rakhine Utd. Rakhine United FC 8:00 AM Yangon United FC Yangon Utd.
  Chin Utd. Chin United 8:00 AM Shan United FC Shan Utd.
Matchday 29 Pontedera US Città di Pontedera 8:00 AM Como 1907 Como
  Monza AC Monza 8:00 AM US Pianese Pianese
  Olbia Olbia Calcio 1905 8:00 AM AC Gozzano Gozzano
  Giana Erminio AS Giana Erminio 8:00 AM US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Renate AC Renate 8:00 AM Juventus U23 Juventus U23
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 8:00 AM Aurora Pro Patria Pro Patria
  Lecco Calcio Lecco 1912 8:00 AM UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  Carrarese Carrarese Calcio 1908 8:00 AM Novara Calcio 1908 Novara
  Alessandria US Alessandria Calcio 1912 8:00 AM SS Arezzo Arezzo
  Siena Robur Siena 8:00 AM US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Feralpisalò Feralpisalò 8:00 AM Imolese Calcio 1919 Imolese
  Virtus Verona Virtusvecomp Verona 8:00 AM US Sambenedettese Sambenedettese
  Reggio Audace Reggio Audace FC 8:00 AM LR Vicenza Virtus LR Vicenza
  AS Gubbio AS Gubbio 1910 8:00 AM FC Südtirol Südtirol
  Fermana Fermana FC 8:00 AM Modena FC 2018 Modena
  Padova Calcio Padova 8:00 AM US Triestina Triestina
  Arzignano FC Arzignano Valchiampo 8:00 AM Ravenna FC Ravenna
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 8:00 AM Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 8:00 AM Carpi FC 1909 Carpi
  Cesena Cesena FC 8:00 AM Rimini FC Rimini
  Bari SSC Bari 8:00 AM US Avellino 1912 Avellino
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 8:00 AM AZ Picerno Picerno
  Ternana Ternana Calcio 8:00 AM AS Bisceglie 1913 Bisceglie
  Rieti FC Rieti 8:00 AM Sicula Leonzio Sicula Leonzio
  Potenza Potenza Calcio 8:00 AM US Catanzaro Catanzaro
  Paganese Paganese Calcio 1926 8:00 AM Teramo Calcio 1913 Teramo
  Casertana Casertana FC 8:00 AM Cavese 1919 Cavese
  Catania Calcio Catania 8:00 AM US Vibonese Vibonese
  Reggina Reggina 1914 8:00 AM SS Monopoli 1966 Monopoli
  Rende Rende Calcio 1968 8:00 AM AS Viterbese Castrense Viterbese
Matchday 26 BAK FK Baskent Akademi FK 8:00 AM Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
  Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 8:00 AM Hacettepe Spor Hacettepe
  Sanliurfaspor Sanliurfaspor 8:00 AM Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
  Samsunspor Samsunspor 8:00 AM Inegölspor Inegölspor
  Sariyer Sariyer 8:00 AM Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
  1922 Konya 1922 Konyaspor 8:00 AM Kirklarelispor Kirklarelispor
  Gümüshanespor Gümüshanespor 8:00 AM Amed SK Amed SK
  Pendikspor Pendikspor 8:00 AM Manisa Futbol Kulübü Manisa FK
  Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 7:00 PM Corum Futbol Kulübü Corum FK
  Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 8:00 AM Bandirmaspor Bandirmaspor
  Karabükspor Kardemir Karabükspor 8:00 AM Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
  Kahramanmaras Kahramanmarasspor 8:00 AM Elazigspor Elazigspor
  BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 8:00 AM Tuzlaspor Tuzlaspor
  Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 8:00 AM Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
  Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 8:00 AM Sakaryaspor Sakaryaspor
  Usak Spor AS Usak Spor AS 8:00 AM GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
  Ankara Demir Ankara Demirspor 8:00 AM Eyüpspor Eyüpspor
  Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 8:00 AM Van Spor FK Van Spor FK
Matchday 30 Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 7:00 PM CD Lugo CD Lugo
  CD Mirandés CD Mirandés 7:00 PM Girona FC Girona
  Elche CF Elche CF 7:00 PM CD Numancia CD Numancia
  Ponferradina SD Ponferradina 7:00 PM Sporting Gijón Sporting Gijón
  CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 7:00 PM AD Alcorcón Alcorcón
  Real Oviedo Real Oviedo 7:00 PM CD Tenerife CD Tenerife
  Albacete Albacete Balompié 7:00 PM Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  SD Huesca SD Huesca 7:00 PM Extremadura UD Extremadura
  Racing Racing Santander 7:00 PM Real Zaragoza Real Zaragoza
  Cádiz CF Cádiz CF 7:00 PM UD Almería UD Almería
  UD Las Palmas UD Las Palmas 7:00 PM Málaga CF Málaga CF
Matchday 23 Varzim Varzim SC 8:00 AM CD Mafra Mafra
  Farense SC Farense 8:00 AM Académico Viseu FC Académico Viseu
  Feirense CD Feirense 8:00 AM Académica Coimbra Coimbra
  Covilhã SC Covilhã 8:00 AM GD Chaves Chaves
  Estoril Estoril Praia 8:00 AM UD Vilafranquense Vilafranquense
  Penafiel FC Penafiel 8:00 AM CD Nacional Nacional
  Benfica B SL Benfica B 8:00 AM Leixões SC Leixões
  Casa Pia Casa Pia AC 8:00 AM CD Cova Piedade Cova Piedade
  FC Porto B FC Porto B 8:00 AM UD Oliveirense Oliveirense
Matchday 25 Adana Demirspor Adana Demirspor 7:30 PM Hatayspor Hatayspor
  Osmanlispor Osmanlispor FK 7:30 PM Fatih Karagümrük Karagümrük
  Ümraniyespor Ümraniyespor 7:30 PM Bursaspor Bursaspor
  Altay SK Altay SK 7:30 PM Altinordu FK Altinordu
  Balikesirspor Balikesirspor 7:30 PM Keciörengücü Keciörengücü
  BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 7:30 PM Menemen Spor Menemen Spor
  Giresunspor Giresunspor 7:30 PM Boluspor Boluspor
  Istanbulspor Istanbulspor 7:30 PM Adanaspor Adanaspor
  Eskisehirspor Eskisehirspor 7:30 PM Akhisarspor Akhisarspor
Matchday 24 FC Vaduz FC Vaduz 11:00 PM FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 19 Fremad Amager BK Fremad Amager 9:45 PM FC Fredericia FC Fredericia
  Nyköbing FC Nyköbing FC 10:00 PM Skive IK Skive IK
  Vejle BK Vejle Boldklub 11:00 PM HB Köge HB Köge
  Kolding IF Kolding IF 11:00 PM Naestved Boldklub Naestved BK
  Vendsyssel FF Vendsyssel FF 11:00 PM FC Roskilde FC Roskilde
Matchday 5 Käpylän U19 Käpylän Pallo U19 8:00 PM MPS/Atletico Malmi U19 MPS U19
  Ilves U19 Ilves Tampere U19 9:00 PM Kaarinan Pojat U19 Kaarinan U19
  FC Inter U19 FC Inter Turku U19 10:15 PM FC Haka U19 FC Haka U19
  PK-35 U19 Pallokerho-35 U19 4:15 AM Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
Matchday 26 Szeged Szeged-Csanád - GA 8:00 AM Szolnoki MÁV FC Szolnok
  Budafoki MTE Budafoki MTE 8:00 AM Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 8:00 AM Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
  Haladás Szombathelyi Haladás 8:00 AM Dorogi FC Dorog
  MTK Budapest MTK Budapest 8:00 AM Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
  Budaörs Budaörsi SC 8:00 AM Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
  Vasas FC Vasas FC 8:00 AM ETO FC Győr ETO FC Győr
  BFC Siófok BFC Siófok 8:00 AM Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Vác Vác FC 8:00 AM FC Ajka FC Ajka
Matchday 21 Widzew Lodz Widzew Lodz 9:05 PM Olimpia Elblag Olimpia Elblag
Matchday 27 UP Langreo UP Langreo 8:00 AM Las Rozas CF Las Rozas CF
  Pontevedra Pontevedra CF 8:00 AM Real Madrid Castilla RM Castilla
  Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 8:00 AM Marino Luanco Marino Luanco
  Inter de Madrid Internacional de Madrid 8:00 AM UD Ibiza UD Ibiza
  UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 8:00 AM Getafe CF B Getafe CF B
  Sporting B Sporting de Gijón B 8:00 AM Atlético Baleares Atl. Baleares
  R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 8:00 AM Celta Vigo B Celta Vigo B
  Racing Ferrol Racing Ferrol 8:00 AM Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
  Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 8:00 AM UD Melilla UD Melilla
  Coruxo FC Coruxo FC 8:00 AM Atlético Madrid B Atl. Madrid B
Matchday 26 68 Aksaray Bld 68 Aksaray Belediye Spor 8:00 AM 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
  Yomra Spor Yomra Spor 8:00 AM Cankaya FK Cankaya FK
  Catalcaspor Catalcaspor 8:00 AM Erzin Spor Erzin Spor
  Kizilcabölük Kizilcabölükspor 8:00 AM Ci Group Buca Ci Group Buca
  52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 8:00 AM Düzce Spor Düzce Spor
  Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 8:00 AM Silivrispor Silivrispor
  Tokatspor Tokatspor 8:00 AM Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
  Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 8:00 AM Serik Belediyespor Serik Belediye
  Manisaspor Manisaspor 7:00 PM Sile Yildizspor Sile Yildizspor
Matchday 27 Depor. Alavés B Deportivo Alavés B 8:00 AM Real Sociedad B Real Sociedad B
  Valladolid B Real Valladolid B 8:00 AM Real Unión Club Real Unión
  SD Amorebieta SD Amorebieta 8:00 AM Bilbao Athletic Bilbao Athletic
  Haro Deportivo Haro Deportivo 8:00 AM Barakaldo CF Barakaldo CF
  Arenas Club Arenas Club 8:00 AM UD Logroñés UD Logroñés
  CyD Leonesa Cultural Leonesa 8:00 AM CD Izarra CD Izarra
  CA Osasuna Prom CA Osasuna Promesas 8:00 AM Burgos CF Burgos CF
  Salamanca CF Salamanca CF UDS 8:00 AM CD Guijuelo CD Guijuelo
  Calahorra CD Calahorra 8:00 AM SD Leioa SD Leioa
  CD Tudelano CD Tudelano 8:00 AM Unionistas CF Unionistas CF
Matchday 26 Fethiyespor Fethiyespor 8:00 AM Belediye Derince Spor Bld Derince
  Erokspor Esenler Erokspor 8:00 AM Erbaaspor Erbaaspor
  Payasspor Payasspor 8:00 AM Ofspor Ofspor
  Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 8:00 AM 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
  Elazig Bld FK Elazig Belediye Spor FK 8:00 AM Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
  Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor 8:00 AM Kozan Spor FK Kozan Spor FK
  Cizre Spor Cizre Spor 8:00 AM Turgutluspor Turgutluspor
  Kocaelispor Kocaelispor 8:00 AM Karsiyaka Karsiyaka
Matchday 27 Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 8:00 AM Valencia Mestalla Valencia B
  CF Badalona CF Badalona 8:00 AM CF La Nucía CF La Nucía
  Orihuela CF Orihuela CF 8:00 AM FC Barcelona B FC Barcelona B
  SD Ejea SD Ejea 8:00 AM CD Castellón CD Castellón
  CE Sabadell CE Sabadell 8:00 AM UE Llagostera UE Llagostera
  RCD Espanyol B RCD Espanyol B 8:00 AM UE Olot UE Olot
  Atl. Levante Atlético Levante UD 8:00 AM CD Ebro CD Ebro
  Villarreal CF B Villarreal CF B 8:00 AM UE Cornellà UE Cornellà
Matchday 26 Pazarspor Pazarspor 8:00 AM 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
  Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 8:00 AM Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
  Adivar SK Halide Edip Adivarspor 8:00 AM Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
  Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 8:00 AM Muglaspor Muglaspor
  Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 8:00 AM Gölcükspor Gölcükspor
  Modafen Spor Modafen Spor 8:00 AM Malatya Yesilyurt Belediyespor Yesilyurt Bld
  Somaspor Somaspor 8:00 AM Bayrampasa Spor Bayrampasa
  Darica GB Darica Genclerbirligi 8:00 AM Altindag Belediye Spor Altindag Bld
  Osmaniyespor FK Osmaniyespor Futbol Kulübü 7:00 PM Batman Petrolspor Batman Petrol
Matchday 27 UCAM Murcia UCAM Murcia CF 8:00 AM Yeclano Deportivo Yeclano
  R. B. Linense Real Balompédica Linense 8:00 AM Recreativo Huelva Recr. Huelva
  CP Villarrobledo CP Villarrobledo 8:00 AM CD Badajoz CD Badajoz
  CF Talavera CF Talavera de la Reina 8:00 AM Sevilla Atlético Sevilla Atl.
  Mérida AD Mérida AD 8:00 AM Real Murcia CF Real Murcia
  CD Don Benito CD Don Benito 8:00 AM Villarrubia CF Villarrubia CF
  San Fernando CD San Fernando CD 8:00 AM Cádiz CF B Cádiz B
  FC Cartagena FC Cartagena 8:00 AM Marbella FC Marbella FC
  Sanluqueño Atlético Sanluqueño 8:00 AM Recreativo Granada Recre Granada
  Córdoba CF Córdoba CF 8:00 AM Algeciras CF Algeciras CF
Matchday 24 FC St. Pauli II FC St. Pauli II 10:00 PM SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
  Holst. Kiel II Holstein Kiel II 10:00 PM Hannover 96 II Hannover 96 II
  VfB Oldenburg VfB Oldenburg 11:00 PM TSV Havelse TSV Havelse
  HSC Hannover Hannoverscher SC 11:00 PM Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
  LSK Hansa Lüneburger SK Hansa 11:00 PM Altona 93 Altona 93
 
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 9:30 PM Berliner AK 07 Berliner AK
  U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde 9:30 PM Bischofswerdaer FV 08 Bischofswerda
  G. Halberstadt Germania Halberstadt 9:30 PM SV Babelsberg 03 Babelsberg 03
  Altglienicke VSG Altglienicke 9:30 PM FSV Wacker Nordhausen W. Nordhausen
  VfB Auerbach VfB Auerbach 9:30 PM FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
Matchday 27
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 10:00 PM 1.FC Köln II 1.FC Köln II
Matchday 18 FC Sion U21 FC Sion U21 12:00 AM Yverdon-Sport FC Yverdon-Sport
  AC Bellinzona AC Bellinzona 12:00 AM FC Black Stars Basel FC Black Stars
  SC Brühl SG SC Brühl SG 12:00 AM FC Breitenrain FC Breitenrain
  FC Bavois FC Bavois 12:00 AM FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
  FC Münsingen FC Münsingen 12:00 AM Etoile Carouge FC Etoile Carouge
Matchday 15 FC Langenthal FC Langenthal 11:00 PM SR Delémont SR Delémont
  FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne 11:00 PM SV Muttenz SV Muttenz
  GC Zürich U21 Grasshopper Club Zürich U21 12:00 AM SC Buochs SC Buochs
Matchday 16 Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 11:00 PM Spvg. Frechen 20 Frechen 20
  SV Eilendorf SV Eilendorf 11:00 PM SV Breinig SV Breinig
  FC Hennef 05 FC Hennef 05 11:00 PM FC Hürth FC Hürth
  FC Düren 1.FC Düren 11:00 PM Viktoria 08 Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  BW Friesdorf FC BW Friesdorf 11:15 PM SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
  Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld 11:15 PM Siegburger SV 04 Siegburger SV
  VfL Vichttal VfL Vichttal 11:30 PM SC Fortuna Köln II Fortuna Köln II
  FC Pesch FC Pesch 11:30 PM SV Deutz 05 SV Deutz 05
Matchday 22 FC Kray FC Kray 11:00 PM SF Niederwenigern Niederwenigern
  1.FC Bocholt 1.FC Bocholt 11:00 PM SV Straelen SV Straelen
  1.FC Monheim 1.FC Monheim 11:00 PM SSVg Velbert 02 Velbert 02
  Ratingen 04/19 Ratingen 04/19 11:00 PM TVD Velbert TVD Velbert
  1.FC Kleve 1.FC Kleve 11:00 PM SF Baumberg SF Baumberg
  TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 11:00 PM TSV Meerbusch TSV Meerbusch
  SW Essen Schwarz-Weiß Essen 11:00 PM SpVg Schonnebeck Schonnebeck
  SC Velbert SC Velbert 11:00 PM Cronenberger SC Cronenberger SC
  VfB Hilden VfB 03 Hilden 11:30 PM SC Union Nettetal SC Union Nettetal
Matchday 18 Hohenstein-E. VfL Hohenstein-Ernstthal 10:00 PM VFC Plauen VFC Plauen
  FCO Neugersdorf FC Oberlausitz Neugersdorf 10:00 PM FC Grimma FC Grimma
  Askan. Bernburg TV Askania Bernburg 10:00 PM FSV Wacker Nordhausen II Nordhausen II
  CZ Jena II FC Carl Zeiss Jena II 10:00 PM VfL Halle 1896 VfL Halle 96
  Inter Leipzig FC International Leipzig 10:00 PM FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
  Ein. Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt 10:00 PM FSV Martinroda FSV Martinroda
  FC Eilenburg FC Eilenburg 10:00 PM Union Sandersdorf Sandersdorf
  1.FC Merseburg 1.FC Merseburg 10:00 PM VfB 1921 Krieschow VfB Krieschow
Matchday 20 Pr. Reinfeld SV Preußen Reinfeld 11:00 PM SV Todesfelde SV Todesfelde
  SV Frisia 03 SV Frisia 03 Risum-Lindholm 11:00 PM Husumer SV Husumer SV
Matchday 24 Eintr. Northeim FC Eintracht Northeim 10:00 PM HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
  Arm. Hannover Arminia Hannover 11:00 PM MTV Eintracht Celle MTVE Celle
  Wolfenbüttel MTV Wolfenbüttel 11:00 PM SV Atlas Delmenhorst SV Atlas
  Lupo-Martini USI Lupo-Martini Wolfsburg 11:00 PM TuS Bersenbrück TuS Bersenbrück
  Kickers Emden Kickers Emden 11:00 PM MTV Gifhorn MTV Gifhorn
  TB Uphusen TB Uphusen 11:00 PM VfL Oldenburg VfL Oldenburg
  Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus 11:00 PM VfV Borussia 06 Hildesheim VfV Hildesheim
  G. Egestorf/L. 1.FC Germania Egestorf/Langreder 11:00 PM FC Hagen/Uthlede FC Hagen/Uthl.
  Heeslinger SC Heeslinger SC 11:00 PM FT Braunschweig FT Braunschweig
Matchday 16 Slovan HAC SK Slovan HAC 8:00 AM SC Mannswörth Mannswörth
  Union Mauer Union Mauer 8:00 AM SV Wienerberg Wienerberg
  FC Stadlau FC Stadlau 8:00 AM ASK Elektra ASK Elektra
  SR Donaufeld SR Donaufeld 8:00 AM Post SV Wien Post SV Wien
  WAF Brigittenau WAF Brigittenau 6:30 PM ASV 13 ASV 13
Matchday 20 Braunschw. U17 Eintracht Braunschweig U17 8:00 AM FC St. Pauli U17 St. Pauli U17
  D. Dresden U17 Dynamo Dresden U17 8:00 AM 1.FC Union Berlin U17 U. Berlin U17
  Chemnitz U17 Chemnitzer FC U17 8:00 AM SV Werder Bremen U17 W. Bremen U17
  Hertha BSC U17 Hertha BSC U17 8:00 AM Hamburger SV U17 Hamburg U17
  Halle U17 Hallescher FC U17 8:00 AM RasenBallsport Leipzig U17 RB Leipzig U17
  E. Cottbus U17 FC Energie Cottbus U17 8:00 AM VfL Wolfsburg U17 Wolfsburg U17
  Hannover 96 U17 Hannover 96 U17 8:00 AM FC Carl Zeiss Jena U17 CZ Jena U17
  Wuppertal U17 Wuppertaler SV U17 8:00 AM Bayer 04 Leverkusen U17 Leverkusen U17
  Bielefeld U17 Arminia Bielefeld U17 8:00 AM VfL Bochum U17 VfL Bochum U17
  Pr. Münster U17 Preußen Münster U17 8:00 AM FC Hennef 05 U17 FC Hennef U17
  Lippstadt U17 SV Lippstadt 08 U17 8:00 AM 1.FC Köln U17 1.FC Köln U17
  Schalke 04 U17 FC Schalke 04 U17 8:00 AM SG Unterrath U17 Unterrath U17
  B. Dortmund U17 Borussia Dortmund U17 8:00 AM Borussia Mönchengladbach U17 M'gladbach U17
  Düsseldorf U17 Fortuna Düsseldorf U17 8:00 AM Alemannia Aachen U17 Aachen U17
  Nürnberg U17 1.FC Nürnberg U17 8:00 AM 1.FSV Mainz 05 U17 Mainz 05 U17
  Hoffenheim U17 TSG 1899 Hoffenheim U17 8:00 AM SV Wehen Wiesbaden U17 SV Wehen U17
  SC Freiburg U17 SC Freiburg U17 8:00 AM Eintracht Frankfurt U17 Frankfurt U17
  St. Kickers U17 Stuttgarter Kickers U17 8:00 AM FC Augsburg U17 FC Augsburg U17
  Stuttgart U17 VfB Stuttgart U17 8:00 AM SpVgg Greuther Fürth U17 Gr. Fürth U17
  Karlsruhe U17 Karlsruher SC U17 8:00 AM SV Darmstadt 98 U17 Darmstadt U17
  U'haching U17 SpVgg Unterhaching U17 8:00 AM FC Bayern Munich U17 FC Bayern U17
Matchday 3 Dep. Cuenca Deportivo Cuenca 8:00 AM CD Universidad Católica Uni. Católica
  Delfín SC Delfín SC 8:00 AM Técnico Universitario Técnico U.
  CD Macará CD Macará 8:00 AM CS Emelec CS Emelec
  SD Aucas SD Aucas 8:00 AM Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
  Orense Orense SC 8:00 AM Guayaquil City FC Guayaquil City
  Independiente Independiente del Valle 8:00 AM CD Olmedo CD Olmedo
  CD El Nacional CD El Nacional 8:00 AM LDU Quito LDU Quito
  Barcelona SC Barcelona SC Guayaquil 8:00 AM LDU de Portoviejo Portoviejo
Matchday 12 HK Rangers Hong Kong Rangers 4:30 PM Southern District Southern
  Eastern Eastern SC 7:30 PM Yuen Long FC Yuen Long
Matchday 20 KF Flamurtari KF Flamurtari Prishtinë 11:00 PM KF Vushtrria KF Vushtrria
  KF Feronikeli KF Feronikeli Drenas 11:00 PM KF Trepca 89 KF Trepca 89
  FC Drita FC Drita Gjilan 11:00 PM KF Drenica KF Drenica
  KF Ferizaj KF Ferizaj 11:00 PM FC Llapi FC Llapi
  KF Dukagjini KF Dukagjini 11:00 PM SC Gjilani SC Gjilani
  FC Prishtina FC Prishtina 11:00 PM KF Ballkani KF Ballkani
Matchday 16 LAC-Inter Landstraßer AC-Inter 6:15 PM FV Wien Floridsdorf Wien Floridsd.
  Gersthof Gersthofer SV 6:30 PM Nußdorfer AC NAC
Matchday 22 Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC 12:00 AM MFM FC MFM FC
  Wikki Tourists Wikki Tourists 12:00 AM Nasarawa United Nasarawa United
  Plateau United Plateau United FC 12:00 AM Jigawa Golden Stars FC Jigawa
  Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 12:00 AM Adamawa United Adamawa United
  Delta Force Delta Force FC 12:00 AM Lobi Stars FC Lobi Stars
  Warri Wolves FC Warri Wolves FC 12:00 AM Sunshine Stars Sunshine Stars
  Kano Pillars Kano Pillars 12:00 AM Akwa Starlets FC Starlets FC
  Abia Warriors Abia Warriors FC 12:00 AM Akwa United Akwa United
  FC Heartland FC Heartland 12:00 AM Rivers United FC Rivers United
  Enyimba Aba Enyimba Aba 12:00 AM Katsina United FC Katsina Utd.
Matchday 20 SV Egg SV Egg an der Günz 11:00 PM FV Illertissen II Illertissen II
Matchday 23 SV TEC SV TEC Tiel 10:30 PM Sparta Rotterdam U21 Sparta U21
Matchday 18 Sassuolo U18 Sassuolo Under 18 8:00 AM Milan Under 18 Milan U18
  Torino U18 Torino Under 18 8:00 AM Roma Under 18 Roma U18
  Fiorentina U18 Fiorentina Under 18 8:00 AM Sampdoria Under 18 Sampdoria U18
  Inter U18 Inter Under 18 8:00 AM Genoa Under 18 Genoa U18
Matchday 21 Juventus U17 Juventus Under 17 8:00 AM Sampdoria Under 17 Sampdoria U17
  Genoa U17 Genoa Under 17 8:00 AM Spezia Under 17 Spezia U17
  Sassuolo U17 Sassuolo Under 17 8:00 AM Torino Under 17 Torino U17
  Livorno U17 Livorno Under 17 8:00 AM Parma Under 17 Parma U17
  Empoli U17 Empoli Under 17 8:00 AM Virtus Entella Under 17 Entella U17
  Lazio U17 Lazio Under 17 8:00 AM Pisa Under 17 Pisa U17
  Milan U17 Milan Under 17 8:00 AM Brescia Under 17 Brescia U17
  Venezia U17 Venezia Under 17 8:00 AM Inter Under 17 Inter U17
  Pordenone U17 Pordenone Under 17 8:00 AM Cagliari Under 17 Cagliari U17
  Atalanta U17 Atalanta Bergamo U17 8:00 AM Udinese Under 17 Udinese U17
  Bologna U17 Bologna Under 17 8:00 AM Chievo Under 17 Chievo U17
  SPAL U17 SPAL U17 8:00 AM Cittadella Under 17 Cittadella U17
  Hellas U17 Hellas Under 17 8:00 AM Cremonese Under 17 Cremonese U17
  Salernitana U17 Salernitana Under 17 8:00 AM Frosinone Under 17 Frosinone U17
  Pescara U17 Pescara Under 17 8:00 AM Juve Stabia Under 17 Juve Stabia U17
  Napoli U17 Napoli Under 17 8:00 AM Lecce Under 17 Lecce U17
  Trapani U17 Trapani Under 17 8:00 AM Benevento Under 17 Benevento U17
  Cosenza U17 Cosenza Under 17 8:00 AM Roma Under 17 Roma U17
  Perugia U17 Perugia Under 17 8:00 AM Crotone Under 17 Crotone U17
Matchday 26 Seravezza Pozzi Seravezza Pozzi Calcio 10:30 PM AC Bra Bra
  Caronnese SC Caronnese 10:30 PM USD Lavagnese 1919 Lavagnese
  Prato AC Prato 10:30 PM Borgosesia Calcio Borgosesia
  Fossano Fossano Calcio 10:30 PM AS Lucchese Libertas Lucchese
  Sanremese Sanremese Calcio 10:30 PM FBC Casale Casale
  Savona Savona FBC 10:30 PM USD Real Forte Querceta Real Forte
  Chieri ASD Chieri Calcio 10:30 PM US Fezzanese Fezzanese
  Verbania Asdc Verbania 10:30 PM FC Vado Ligure Vado
  Ligorna SC Ligorna 1922 10:30 PM Ghivizzano Borgo a Mozzano Ghiviborgo
Matchday 29 Seregno USD 1913 Seregno Calcio 10:30 PM Legnano AC Legnano
  Dro Alto Garda Dro Alto Garda Calcio 10:30 PM Virtus Ciserano Bergamo 1909 Virtus Bergamo
  Sondrio Sondrio Calcio 10:30 PM USD Castellanzese 1921 Castellanzese
  Ponte S.Pietro AC Ponte San Pietro 10:30 PM US Levico Terme Levico Terme
  Villa d'Almè Villa d'Almè Valbrembana 10:30 PM Tritium Calcio 1908 Tritium
  Pro Sesto SSD Pro Sesto 10:30 PM US Folgore Caratese Caratese
  Virtus Bolzano Virtus Bolzano 10:30 PM ASD NibionnOggiono NibionnOggiono
  Arconatese GS Arconatese 10:30 PM A.S.D. Brusaporto Brusaporto
  Scanzorosciate USD Scanzorosciate 10:30 PM Milano City FC Milano City
  Caravaggio USD Caravaggio 10:30 PM US Inveruno Inveruno
  Legnago FC Legnago Salus 10:30 PM San Luigi Calcio San Luigi
  Cartigliano ASD Cartigliano 10:30 PM Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane
  Chions APC Chions 10:30 PM Polisportiva Tamai Tamai
  Caldiero Caldiero Terme 10:30 PM AC Delta Porto Tolle Delta PT
  Campodarsego ACD Campodarsego 10:30 PM Clodiense SSD Clodiense
  ASD Villafranca ASD Villafranca Veronese 10:30 PM AC Este 1920 Este
  Mestre AC Mestre 10:30 PM Union Feltre Union Feltre
  Belluno AC Belluno 1905 10:30 PM Luparense FC Luparense
  Montebelluna Calcio Montebelluna 1909 10:30 PM AC Vigasio Vigasio
  Adriese 1906 US Adriese 1906 10:30 PM GSD Ambrosiana Ambrosiana
Matchday 26 Franciacorta Franciacorta FC 10:30 PM Mezzolara Calcio Mezzolara
  Sammaurese Sammaurese Calcio 10:30 PM Ciliverghe Mazzano Ciliverghe
  Sasso Marconi Sasso Marconi Zola SSD 10:30 PM SCD Progresso Calcio Progresso
  Forlì Forlì FC 10:30 PM Correggese Calcio 1948 Correggese
  Lentigione Lentigione Calcio 10:30 PM ASD Savignanese Savignanese
  Mantova FC Mantova FC 10:30 PM AC Crema 1908 Crema
  Vigor Carpaneto Vigor Carpaneto 10:30 PM Alfonsine FC 1921 Alfonsine
  Fanfulla ASD Fanfulla 10:30 PM US Fiorenzuola 1922 Fiorenzuola
  Calvina Sport A.C. Calvina Sport 10:30 PM USD Breno USD Breno
  Grosseto US Grosseto 1912 10:30 PM CS Scandicci 1908 Scandicci
  Montevarchi Aquila 1902 Montevarchi 10:30 PM US Follonica Gavorrano Gavorrano
  Tuttocuoio AC Tuttocuoio 10:30 PM Albalonga Calcio Albalonga
  Aglianese Aglianese Calcio 1923 10:30 PM ASD Grassina Grassina
  San Donato San Donato - Tavarnelle 10:30 PM Bastia Calcio 1924 Bastia
  Trestina Sporting Club Trestina 10:30 PM Monterosi FC Monterosi
  Foligno Calcio ASD Foligno Calcio 10:30 PM ASD Cannara Cannara
  Ponsacco FC Ponsacco 1920 10:30 PM Sangiovannese 1927 Sangiovannese
  Pomezia Pomezia Calcio 10:30 PM Calcio Flaminia Flaminia
  Jesina SSD Jesina Calcio 10:30 PM Porto Sant'Elpidio MP Porto S'Elpidio
  Avezzano Avezzano Calcio 10:30 PM Pineto Calcio Pineto
  SN Notaresco San Nicolò Notaresco 10:30 PM ASD Vastese Calcio 1902 Vastese
  Campobasso SSD Città di Campobasso 10:30 PM Olympia Agnonese Agnonese
  Sangiustese ACD Sangiustese 10:30 PM Montegiorgio Calcio Montegiorgio
  Chieti FC Chieti FC 1922 10:30 PM ASD Real Giulianova Giulianova
  Tolentino Tolentino Calcio 10:30 PM US Recanatese Recanatese
  Atletico Fiuggi Atletico Terme di Fiuggi 10:30 PM Cattolica Calcio San Marino Cattolica SM
  Vastogirardi Polisportiva Vastogirardi 10:30 PM Matelica Calcio