For using this site, please activate JavaScript.

Matches Feb 29, 2020

Matchday 24 TuS Dassendorf TuS Dassendorf 9:00 PM TuS Osdorf TuS Osdorf
 
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 11:30 PM SC Paderborn 07 SC Paderborn
 
FC Augsburg FC Augsburg 11:30 PM Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
 
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 11:30 PM SC Freiburg SC Freiburg
 
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 11:30 PM Bayern Munich Bayern Munich
 
1. FC Köln 1. FC Köln 2:30 AM FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 9:00 PM VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 9:00 PM Hamburger SV Hamburger SV
 
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 9:00 PM 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 26
FSV Zwickau FSV Zwickau 10:00 PM Würzburger Kickers Würzb. Kickers
 
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 10:00 PM 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 10:00 PM FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
 
1860 Munich TSV 1860 Munich 10:00 PM Chemnitzer FC Chemnitzer FC
 
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 10:00 PM Hallescher FC Hallescher FC
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 10:00 PM KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 28 Brighton Brighton & Hove Albion 9:30 PM Crystal Palace Crystal Palace
  Newcastle Newcastle United 12:00 AM Burnley FC Burnley
  West Ham West Ham United 12:00 AM Southampton FC Southampton
  Bournemouth AFC Bournemouth 12:00 AM Chelsea FC Chelsea
  Aston Villa Aston Villa 12:00 AM Sheffield United Sheffield Utd.
  Watford Watford FC 2:30 AM Liverpool FC Liverpool
Matchday 26
Lazio SS Lazio 11:00 PM Bologna FC 1909 Bologna
  Udinese Calcio Udinese Calcio 2:00 AM ACF Fiorentina Fiorentina
 
SSC Napoli SSC Napoli 4:45 AM Torino FC Torino
Matchday 27 Monaco AS Monaco 4:00 AM Stade Reims Reims
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 4:00 AM SCO Angers SCO Angers
  Nîmes Olympique Nîmes Olympique 4:00 AM Olympique Marseille Marseille
  G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 4:00 AM OGC Nice OGC Nice
  Montpellier HSC Montpellier 4:00 AM RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  Paris SG Paris Saint-Germain 4:00 AM FCO Dijon Dijon
  FC Nantes FC Nantes 4:00 AM LOSC Lille LOSC Lille
  Toulouse FC Toulouse 4:00 AM Stade Rennais FC Stade Rennais
  SC Amiens SC Amiens 4:00 AM FC Metz FC Metz
Matchday 20 CSKA Moscow CSKA Moscow 8:00 PM Ural Yekaterinburg Ural
  Dinamo Moscow Dinamo Moscow 10:30 PM Spartak Moscow Spartak Moscow
  Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1:00 AM FK Rostov Rostov
  Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 1:00 AM Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 24
FC Sion FC Sion 3:00 AM FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
 
BSC Young Boys BSC Young Boys 3:00 AM FC Zürich FC Zürich
Matchday 25 ADO Den Haag ADO Den Haag 2:30 AM Heracles Almelo Heracles Almelo
  PEC Zwolle PEC Zwolle 3:45 AM Vitesse Arnhem Vitesse
  VVV-Venlo VVV-Venlo 3:45 AM Fortuna Sittard Fortuna Sittard
  FC Twente FC Twente Enschede 4:45 AM SC Heerenveen Heerenveen
Matchday 24 Kayserispor U19 Kayserispor U19 10:00 PM Göztepe U19 Göztepe U19
  Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 10:00 PM Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
  Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 10:00 PM Sivasspor U19 Sivasspor U19
  Konyaspor U19 Konyaspor U19 10:00 PM Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
  Osmanlispor U19 Osmanlispor FK U19 10:00 PM Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
  Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 10:00 PM Boluspor U19 Boluspor U19
  Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 10:00 PM Bursaspor U19 Bursaspor U19
  Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 10:00 PM Besiktas JK U19 Besiktas U19
  Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 10:00 PM Altinordu FK U19 Altinordu U19
Matchday 23 Rio Ave FC Rio Ave FC 3:00 AM Belenenses SAD Belenenses SAD
  Boavista Boavista Porto FC 5:30 AM Gil Vicente FC Gil Vicente
Matchday 20 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 8:00 AM Karpaty Lviv Karpaty
  Zorya Luhansk Zorya Luhansk 8:00 AM Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
  FK Lviv FK Lviv 8:00 AM FK Oleksandria FK Oleksandria
  Desna Desna Chernihiv 8:00 AM FK Mariupol FK Mariupol
  Vorskla Vorskla Poltava 8:00 AM Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
  SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 8:00 AM Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 28 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 2:00 AM RSC Anderlecht RSC Anderlecht
  Zulte Waregem SV Zulte Waregem 4:00 AM KV Kortrijk KV Kortrijk
  KAS Eupen KAS Eupen 4:00 AM Royal Excel Mouscron Mouscron
  Royal Antwerp Royal Antwerp FC 4:30 AM KV Oostende KV Oostende
Matchday 24 Red Star Red Star Belgrade 8:00 AM FK Partizan Belgrade Partizan
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 8:00 AM FK Spartak Subotica Spartak
  Proleter FK Proleter Novi Sad 8:00 AM FK Macva Sabac Macva
  Mladost FK Mladost Lucani 8:00 AM FK Cukaricki Cukaricki
  FK TSC FK TSC Backa Topola 8:00 AM FK Napredak Krusevac Napredak
  Vozdovac FK Vozdovac 8:00 AM FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
  Radnik FK Radnik Surdulica 8:00 AM FK Rad Rad
  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 8:00 AM FK Indjija Indjija
  Legia Warszawa Legia Warszawa 8:00 AM Cracovia Cracovia
  Górnik Zabrze Górnik Zabrze 8:00 AM Pogon Szczecin Pogon Szczecin
  Rakow Rakow Czestochowa 8:00 AM Piast Gliwice Piast Gliwice
  Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 8:00 AM Lech Poznan Lech Poznan
  Wisla Kraków Wisla Kraków 8:00 AM Wisla Plock Wisla Plock
  Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 8:00 AM Slask Wroclaw Slask Wroclaw
  Korona Kielce Korona Kielce 8:00 AM Lechia Gdansk Lechia Gdansk
  Arka Gdynia Arka Gdynia 8:00 AM LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 25 NK Triglav NK Triglav Kranj 1:00 AM NK Celje NK Celje
  Rudar Velenje NK Rudar Velenje 1:00 AM NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 1:00 AM NS Mura NS Mura
  NK Domzale NK Domzale 1:00 AM NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
  NK Maribor NK Maribor 1:00 AM NK Bravo NK Bravo
Matchday 23 Honvéd Budapest Honvéd FC 1:00 AM Diósgyőri VTK Diósgyőr
  Kisvárda Kisvárda FC 1:00 AM Paksi FC Paksi FC
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 1:00 AM Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Fehérvár MOL Fehérvár FC 1:00 AM Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Újpest FC Újpest FC 1:00 AM Puskás Akadémia FC Puskás AFC
  Ferencváros Ferencvárosi TC 3:30 AM Debreceni VSC Debrecen
Matchday 21 Spartak Trnava Spartak Trnava 10:00 PM FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
  MSK Zilina MSK Zilina 10:00 PM DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
  FC Nitra FC Nitra 10:00 PM Slovan Bratislava Slo. Bratislava
  AS Trencin AS Trencin 10:00 PM SKF Sered SKF Sered
  Pohronie FK Pohronie 10:00 PM FK Senica FK Senica
  Ruzomberok MFK Ruzomberok 10:00 PM MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 22 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 10:00 PM SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
  FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 10:00 PM Alemannia Haibach Alem. Haibach
Matchday 20 SE Freising SC Eintracht Freising 10:00 PM TSV Kastl TSV Kastl
Matchday 17 Woltmershausen TS Woltmershausen 10:00 PM FC Huchting FC Huchting
  TuRa Bremen TuRa Bremen 10:30 PM TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren
  OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven 11:00 PM KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport
  VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 11:30 PM TuS Komet Arsten Komet Arsten
Matchday 18 TuS Harsefeld TuS Harsefeld 11:30 PM VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
Matchday 11 TSV Pattensen TSV Pattensen 11:00 PM TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
Matchday 17 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 9:30 PM FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
  BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 10:00 PM SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 10:00 PM Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
  Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree 10:00 PM Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 10:00 PM SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff 10:00 PM Budissa Bautzen Budissa Bautzen
  VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 10:00 PM Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
Matchday 16 Schott Jena SV Schott Jena 9:00 PM SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
  Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 9:30 PM SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
  1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg 10:00 PM FC Thüringen Weida Thüringen Weida
  BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera 10:00 PM Eintracht Sondershausen Sondershausen
  SpVgg Geratal SpVgg Geratal 10:00 PM SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
  Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 10:00 PM TSV Gera Westvororte G. Westvororte
Matchday 20 SV Spielberg SV Spielberg 8:00 AM VfR Mannheim VfR Mannheim
  SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz 8:00 AM SV Waldhof Mannheim II W. Mannheim II
  ATSV Mutschelb. ATSV Mutschelbach 8:00 AM FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
  1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 8:00 AM Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
  Friedrichstal FC Germania Friedrichstal 8:00 AM FV Fortuna Kirchfeld Fort. Kirchfeld
Matchday 1 D.C. United D.C. United 3:00 AM Colorado Rapids Colorado
  Montreal Impact Montreal Impact 5:00 AM New England Revolution Revolution
  Houston Houston Dynamo 5:30 AM Los Angeles Galaxy LA Galaxy
  Quakes San Jose Earthquakes 7:30 AM Toronto FC Toronto FC
Matchday 2 Sagan Tosu Sagan Tosu 8:00 AM Cerezo Osaka Cerezo Osaka
  Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 8:00 AM Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  FC Tokyo FC Tokyo 8:00 AM Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
  Nagoya Grampus Nagoya Grampus 8:00 AM Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 20 Al-Fateh Al-Fateh 11:40 PM Al-Wahda Mekka Al-Wahda
  Al-Ettifaq Al-Ettifaq 2:20 AM Abha Club Abha
  Ittihad Al-Ittihad Jeddah 4:40 AM Al-Shabab Riyadh Shabab
Matchday 21 Newcastle Newcastle United Jets 3:00 PM Perth Glory Perth Glory
  Melbourne Melbourne Victory 5:30 PM Adelaide United Adelaide United
  Celik Zenica NK Celik Zenica 9:00 PM FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
  Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 9:00 PM FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
  Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 9:00 PM FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
  Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 9:00 PM NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
  B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 9:00 PM FK Sarajevo FK Sarajevo
  FK Tuzla City FK Tuzla City 9:00 PM FK Velez Mostar Velez Mostar
Round of 16 Ismaily Ismaily SC 8:00 AM Pyramids FC Pyramids FC
  El Mokawloon El Mokawloon SC 8:00 AM El Masry SC El Masry
  Zamalek Zamalek SC 8:00 AM Smouha SC Smouha
  El Ahly El Ahly Cairo 8:00 AM Tersana FC Tersana
  Wadi Degla Wadi Degla FC 8:00 AM FC Masr FC Masr
  A. Abou Kheir Asmadat Abou Kheir 8:00 AM Harras El Hodoud Harras Hodoud
  Gaish Tala'ea El Gaish 8:00 AM Masr El Makasa El Makasa
  El Ittihad Ittihad Alexandria 8:00 AM Aswan SC Aswan SC
Matchday 1 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 2:00 PM Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
  Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 4:00 PM FC Seoul FC Seoul
  Daegu FC Daegu FC 4:00 PM Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 27 Dumbarton FC Dumbarton FC 12:00 AM Raith Rovers FC Raith Rovers
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC 12:00 AM East Fife FC East Fife
  Montrose Montrose FC 12:00 AM Airdrieonians FC Airdrieonians
  Stranraer Stranraer FC 12:00 AM Peterhead FC Peterhead FC
  Clyde FC Clyde FC 12:00 AM Falkirk FC Falkirk FC
Matchday 23 DVS '33 DVS '33 Ermelo 10:30 PM Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
  Ajax Amateurs Ajax Amateurs 10:30 PM Harkemase Boys Harkemase Boys
  Hoek HSV Hoek 10:30 PM VV Ter Leede Ter Leede
  FC Lisse FC Lisse 10:30 PM BVV Barendrecht Barendrecht
  DOVO VV DOVO Veenendaal 10:30 PM Almere City FC U21 Almere City U21
  Odin '59 Odin '59 Heemskerk 10:30 PM Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  ONS Sneek ONS Sneek 11:00 PM VV Goes VV Goes
  VVSB VVSB Noordwijkerhout 2:00 AM VV SteDoCo SteDoCo
Matchday 36 Millwall Millwall FC 12:00 AM Bristol City Bristol City
  Blackburn Blackburn Rovers 12:00 AM Swansea City Swansea
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 12:00 AM Derby County Derby
 
West Brom West Bromwich Albion 12:00 AM Wigan Athletic Wigan
 
QPR Queens Park Rangers 12:00 AM Birmingham City Birmingham
  Luton Luton Town 12:00 AM Stoke City Stoke City
  Huddersfield Huddersfield Town 12:00 AM Charlton Athletic Charlton
  Fulham Fulham FC 12:00 AM Preston North End Preston NE
  Reading Reading FC 12:00 AM Barnsley FC Barnsley FC
  Cardiff Cardiff City 12:00 AM Brentford FC Brentford
  Hull City Hull City 12:00 AM Leeds United Leeds
  Middlesbrough Middlesbrough FC 12:00 AM Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 27 Brechin City Brechin City FC 12:00 AM Stirling Albion FC Stirling
  Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 12:00 AM Edinburgh City FC Edinburgh City
  Queen's Park Queen's Park FC 12:00 AM Annan Athletic FC Annan Athletic
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC 12:00 AM Cove Rangers FC Cove Rangers
  Albion Rovers Albion Rovers FC 12:00 AM Elgin City FC Elgin City
Group A FC Inter FC Inter Turku 11:15 PM Turun Palloseura TPS
  IFK Mariehamn IFK Mariehamn 3:00 AM Helsinki IFK Helsinki IFK
Matchday 8 Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 8:00 AM Hantharwady United FC Hantharwady U.
  S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 8:00 AM Yadanarbon FC Yadanarbon FC
  Sagaing Utd. Sagaing United 8:00 AM Magwe FC Magwe FC
Matchday 36 Gillingham FC Gillingham FC 12:00 AM AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Portsmouth Portsmouth FC 12:00 AM Rochdale AFC Rochdale
  Oxford United Oxford United 12:00 AM Southend United Southend United
  Rotherham Rotherham United 12:00 AM Milton Keynes Dons MK Dons
  Blackpool Blackpool FC 12:00 AM Ipswich Town Ipswich
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 12:00 AM Fleetwood Town Fleetwood
  Bristol Rovers Bristol Rovers 12:00 AM Shrewsbury Town Shrewsbury
  Bolton Bolton Wanderers 12:00 AM Accrington Stanley Accrington
  Doncaster Doncaster Rovers 12:00 AM Wycombe Wanderers Wycombe
  Coventry Coventry City 12:00 AM Sunderland AFC Sunderland
  Burton Albion Burton Albion 12:00 AM Peterborough United Peterborough
  Grimsby Town Grimsby Town 12:00 AM Northampton Town Northampt. Town
  Port Vale Port Vale FC 12:00 AM Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Cambridge Utd. Cambridge United 12:00 AM Carlisle United Carlisle United
  Macclesfield Macclesfield Town 12:00 AM Salford City Salford
  Stevenage Stevenage FC 12:00 AM Walsall FC Walsall
  Colchester Utd. Colchester United 12:00 AM Cheltenham Town Cheltenham
  Mansfield Town Mansfield Town 12:00 AM Swindon Town Swindon Town
  Exeter City Exeter City 12:00 AM Crawley Town Crawley Town
  Morecambe FC Morecambe FC 12:00 AM Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Forest Green Forest Green Rovers 12:00 AM Leyton Orient Leyton Orient
  Oldham Athletic Oldham Athletic 12:00 AM Newport County Newport County
  Bradford Bradford City 12:00 AM Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 37 Boreham Wood Boreham Wood FC 12:00 AM Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 12:00 AM AFC Fylde Fylde
  Bromley Bromley FC 12:00 AM Sutton United Sutton Utd
  Solihull Moors Solihull Moors 12:00 AM Dover Athletic Dover Athletic
  Woking FC Woking FC 12:00 AM Maidenhead United Maidenhead Utd.
  Eastleigh FC Eastleigh FC 12:00 AM FC Halifax Town Halifax Town
  Torquay United Torquay United FC 12:00 AM Chorley FC Chorley FC
  Barnet Barnet FC 12:00 AM Barrow AFC Barrow
  Chesterfield FC Chesterfield FC 12:00 AM Harrogate Town Harrogate Town
  Yeovil Town Yeovil Town 12:00 AM Wrexham AFC Wrexham
  Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 12:00 AM Stockport County Stockport
Matchday 30 Queen's Uni Queen's University 8:00 AM Ards FC Ards FC
  Knockbreda FC Knockbreda FC 8:00 AM PSNI FC PSNI FC
  Loughgall Loughgall FC 8:00 AM Dergview FC Dergview
  Dundela FC Dundela FC 12:00 AM Newry City AFC Newry City
  HW Welders Harland & Wolff Welders 12:00 AM Ballinamallard United Ballinamallard
  Portadown Portadown FC 12:00 AM Ballyclare Comrades FC Ballyclare
Matchday 15 Portstewart FC Portstewart FC 8:00 AM Limavady United Limavady United
  Annagh United Annagh United FC 8:00 AM Dollingstown FC Dollingstown FC
  Tobermore Tobermore United FC 8:00 AM Banbridge Town Banbridge
  Bangor Bangor FC 8:00 AM Armagh City FC Armagh City FC
  Moyola Park Moyola Park AFC 8:00 AM Lisburn Distillery FC Lisburn FC
  Newington YC Newington YC 8:00 AM Lurgan Celtic FC Lurgan Celtic
Matchday 26 Pescara Delfino Pescara 1936 8:00 AM Ascoli Calcio Ascoli
  AC Pisa AC Pisa 1909 8:00 AM AC Perugia Calcio Perugia
  Venezia Venezia FC 8:00 AM Cosenza Calcio Cosenza
  FC Empoli FC Empoli 8:00 AM Pordenone Calcio Pordenone
  Cittadella AS Cittadella 8:00 AM US Cremonese Cremonese
  Frosinone Frosinone Calcio 8:00 AM US Salernitana 1919 Salernitana
  Virtus Entella Virtus Entella 8:00 AM FC Crotone Crotone
  Benevento Benevento Calcio 8:00 AM Spezia Calcio Spezia Calcio
  Chievo Verona Chievo Verona 8:00 AM AS Livorno AS Livorno
  Juve Stabia SS Juve Stabia 8:00 AM Trapani Calcio Trapani
  Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 12:00 AM Dundee United FC Dundee United
  Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 12:00 AM Partick Thistle FC Partick Thistle
  Queen o. t. S. Queen of the South FC 12:00 AM Greenock Morton FC Morton
  Alloa Athletic Alloa Athletic FC 12:00 AM Ayr United FC Ayr United
  Dundee FC Dundee FC 12:00 AM Arbroath FC Arbroath
Matchday 24 Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 1:00 AM FC Chiasso FC Chiasso
  SC Kriens SC Kriens 1:30 AM FC Schaffhausen FC Schaffhausen
  FC Wil 1900 FC Wil 1900 1:30 AM FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
  Kabel Novi Sad FK Kabel Novi Sad 10:00 PM FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
  Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 10:00 PM FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
  Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 10:00 PM Graficar Belgrad Graficar
  Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 10:00 PM OFK Zarkovo Zarkovo
  Smederevo FK Smederevo 10:00 PM FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
  Backa OFK Backa 10:00 PM FK Trayal Kruševac Trayal
  Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 10:00 PM FK Kolubara Lazarevac Kolubara
  Zemun FK Zemun 10:00 PM FK Novi Pazar Novi Pazar
Matchday 5 TPS U19 Turun Palloseura U19 8:15 PM FC Espoo U19 FC Espoo U19
  KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 10:00 PM Vantaan Jalkapalloseura U19 Vantaan U19
  Reipas U19 FC Reipas Lahti U19 11:00 PM Mikkelin Palloilijat U19 MP U19
  HJK U19 HJK Helsinki U19 12:30 AM IF Gnistan U19 IF Gnistan U19
  FC Honka U19 FC Honka U19 1:10 AM FC Jazz U19 Jazz U19
  HJS U19 Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 3:00 AM SJK Seinäjoki U19 SJK U19
Matchday 21 Warta Poznan Warta Poznan 8:00 AM Radomiak Radom Radomiak
  Miedz Legnica Miedz Legnica 8:00 AM Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
  GKS Belchatow GKS Belchatow 8:00 AM GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
  Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 8:00 AM Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
  Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 8:00 AM Odra Opole Odra Opole
  Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 8:00 AM Stal Mielec Stal Mielec
  GKS Tychy GKS Tychy 8:00 AM Sandecja Nowy Sacz Sandecja
  Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 8:00 AM Wigry Suwalki Wigry Suwalki
  P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 8:00 AM Chrobry Glogow Chrobry Glogow
final 1st leg FC Astana FC Astana 8:00 AM Kaysar Kyzylorda Kaysar
Matchday 21 Garbarnia Garbarnia Krakow 8:00 AM Legionovia Legionowo Legionovia
  GKS Katowice GKS Katowice 8:00 AM Blekitni Stargard Blekitni
  Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 8:00 AM Pogon Siedlce Pogon Siedlce
  Gornik Polk. Gornik Polkowice 8:00 AM Skra Czestochowa Skra Czesto.
  Resovia Resovia Rzeszów 8:00 AM Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
  Lech Poznan II Lech Poznan II 8:00 AM Stal Rzeszow Stal Rzeszow
  Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 8:00 AM Bytovia Bytow Bytovia Bytow
  Elana Torun Elana Torun 4:08 AM Gornik Leczna Gornik Leczna
Matchday 24 Wolfsburg II VfL Wolfsburg II 9:00 PM VfB Lübeck VfB Lübeck
  SC Weiche 08 SC Weiche Flensburg 08 9:30 PM SV Werder Bremen II W. Bremen II
  Heider SV Heider SV 10:00 PM SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II
  BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 11:00 PM Hamburger SV II Hamburger SV II
 
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 9:30 PM FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
  Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 9:30 PM BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
Matchday 22 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 10:00 PM TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
  Bahlinger SC Bahlinger SC 10:00 PM SV 07 Elversberg SV Elversberg
  Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 10:00 PM TSG Balingen TSG Balingen
  K. Offenbach Kickers Offenbach 10:00 PM TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
  Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 10:00 PM FSV Frankfurt FSV Frankfurt
  FC Gießen FC Gießen 10:00 PM TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
Matchday 27 M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 10:00 PM SC Verl SC Verl
  Wuppertaler SV Wuppertaler SV 10:00 PM Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
  B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 10:00 PM Bonner SC Bonner SC
  SV Rödinghausen SV Rödinghausen 10:00 PM TuS Haltern TuS Haltern
  F. Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 10:00 PM VfB Homberg VfB Homberg
 
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 11:30 PM FC Schalke 04 II Schalke 04 II
Matchday 17 Bruck/L. ASK-BSC Bruck/Leitha 11:00 PM SV Leobendorf Leobendorf
  Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria 11:00 PM SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See
  Marchfeld FC Marchfeld Donauauen 11:00 PM FC Admira Wacker Mödling II FC Admira II
Matchday 18 FC Basel U21 FC Basel 1893 U21 11:00 PM SC YF Juventus Zürich SC YF Juventus
  SC Cham SC Cham 12:00 AM FC Zürich U21 FC Zürich U21
  Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 1:00 AM FC Köniz FC Köniz
Matchday 15 Team Vaud U21 Team Vaud U21 11:00 PM Olympique de Genève FC Olymp. Genève
  US Terre Sainte US Terre Sainte 12:30 AM FC Echallens Région FC Echallens
  Martigny-Sports FC Martigny-Sports 12:30 AM FC La Chaux-de-Fonds Chaux-de-Fonds
  FC Bulle FC Bulle 1:00 AM CS Chênois CS Chênois
  Azzurri LS FC Azzurri LS 90 1:00 AM FC Vevey United Vevey United
  Lancy FC Lancy FC 1:30 AM BSC Young Boys U21 BSC YB U21
  Meyrin FC Meyrin FC 2:00 AM FC Naters Oberwallis FC Naters
  FC Wohlen FC Wohlen 12:00 AM FC Solothurn FC Solothurn
  FC Baden FC Baden 12:00 AM FC Luzern U21 Luzern U21
  Zug 94 Zug 94 12:00 AM FC Schötz FC Schötz
  FC Bassecourt FC Bassecourt 2:00 AM SC Goldau SC Goldau
  St. Gallen U21 FC St. Gallen 1879 U21 11:00 PM FC Paradiso FC Paradiso
  FC Linth 04 FC Linth 04 11:00 PM FC Thalwil FC Thalwil
  Eschen-Mauren USV Eschen-Mauren 11:00 PM FC Kosova FC Kosova
  FC Dietikon FC Dietikon 12:00 AM FC Balzers FC Balzers
  Red Star ZH FC Red Star Zürich 12:00 AM FC Tuggen FC Tuggen
  FC Gossau FC Gossau 12:00 AM SV Höngg SV Höngg
  Winterthur U21 FC Winterthur U21 12:30 AM FC Wettswil-Bonstetten FC Wettswil
Matchday 20 Hassia Bingen Hassia Bingen 11:00 PM SV Gonsenheim SV Gonsenheim
  Elversberg II SV 07 Elversberg II 11:00 PM Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
  TuS Koblenz TuS Koblenz 11:00 PM SV Röchling Völklingen SV Röchling
  Pfeddersheim TSG Pfeddersheim 11:00 PM FV Dudenhofen FV Dudenhofen
  Mechtersheim TuS Mechtersheim 11:00 PM FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
  FC Karbach FC Karbach 11:00 PM Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
  FV Engers 07 FV Engers 07 11:00 PM FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach
  K'lautern II 1.FC Kaiserslautern II 11:00 PM TSV Schott Mainz Schott Mainz
  Eintracht Trier SV Eintracht Trier 05 11:00 PM VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
  SC Weiche 08 II SC Weiche Flensburg 08 II 9:30 PM Eutin 08 Eutin 08
  Phönix Lübeck 1.FC Phönix Lübeck 10:00 PM Eckernförder SV Eckernförder SV
  TSV Bordesholm TSV Bordesholm 10:00 PM Oldenburger SV Oldenburger SV
  TSV Kropp TSV Kropp 10:00 PM PSV Union Neumünster PSV Neumünster
  VfB Lübeck II VfB Lübeck II 10:00 PM SV Eichede SV Eichede
  Türkspor Kiel Inter Türkspor Kiel 12:00 AM TSB Flensburg TSB Flensburg
Matchday 5 FC Utrecht U19 FC Utrecht U19 10:30 PM Ajax Amsterdam U19 Ajax U19
  Feyenoord U19 Feyenoord U19 10:30 PM FC Groningen U19 Groningen U19
  PSV U19 PSV Eindhoven U19 10:30 PM FC Twente Enschede U19 FC Twente U19
  Heerenveen U19 SC Heerenveen U19 10:30 PM AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19
Matchday 6 Sparta R. U17 Sparta Rotterdam U17 8:00 PM PSV Eindhoven U17 PSV U17
  Ajax U17 Ajax Amsterdam U17 10:30 PM PEC Zwolle U17 PEC Zwolle U17
  Heerenveen U17 sc Heerenveen U17 10:30 PM FC Utrecht U17 FC Utrecht U17
  AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17 11:00 PM Feyenoord U17 Feyenoord U17
Matchday 16 Austria XIII FV Austria XIII 10:00 PM SV Donau SV Donau
Matchday 19 D. Dresden U19 Dynamo Dresden U19 8:00 AM Niendorfer TSV U19 Niendorf U19
  W. Bremen U19 SV Werder Bremen U19 8:00 AM Chemnitzer FC U19 Chemnitz U19
  Hertha BSC U19 Hertha BSC U19 8:00 AM 1.FC Magdeburg U19 Magdeburg U19
  Hamburg U19 Hamburger SV U19 8:00 AM Holstein Kiel U19 Holst. Kiel U19
  Wolfsburg U19 VfL Wolfsburg U19 8:00 AM Hannover 96 U19 Hannover 96 U19
  RB Leipzig U19 RasenBallsport Leipzig U19 8:00 AM 1.FC Union Berlin U19 U. Berlin U19
  St. Pauli U19 FC St. Pauli U19 8:00 AM FC Energie Cottbus U19 E. Cottbus U19
  Leverkusen U19 Bayer 04 Leverkusen U19 8:00 AM Borussia Dortmund U19 B. Dortmund U19
  Bielefeld U19 Arminia Bielefeld U19 8:00 AM Alemannia Aachen U19 Aachen U19
  Oberhausen U19 Rot-Weiß Oberhausen U19 8:00 AM Preußen Münster U19 Pr. Münster U19
  Duisburg U19 MSV Duisburg U19 8:00 AM FC Schalke 04 U19 Schalke 04 U19
  1.FC Köln U19 1.FC Köln U19 8:00 AM Wuppertaler SV U19 Wuppertal U19
  Vikt. Köln U19 FC Viktoria Köln U19 8:00 AM Fortuna Düsseldorf U19 Düsseldorf U19
  M'gladbach U19 Borussia Mönchengladbach U19 8:00 AM VfL Bochum U19 VfL Bochum U19
  FC Bayern U19 FC Bayern Munich U19 8:00 AM SSV Ulm 1846 U19 SSV Ulm U19
  Ingolstadt U19 FC Ingolstadt 04 U19 8:00 AM 1.FSV Mainz 05 U19 Mainz 05 U19
  Gr. Fürth U19 SpVgg Greuther Fürth U19 8:00 AM 1.FC Heidenheim 1846 U19 Heidenheim U19
  K. Offenb. U19 Kickers Offenbach U19 8:00 AM 1.FC Kaiserslautern U19 K'lautern U19
  SC Freiburg U19 SC Freiburg U19 8:00 AM TSG 1899 Hoffenheim U19 Hoffenheim U19
  Frankfurt U19 Eintracht Frankfurt U19 8:00 AM FC Augsburg U19 FC Augsburg U19
  Stuttgart U19 VfB Stuttgart U19 8:00 AM Karlsruher SC U19 Karlsruhe U19
Matchday 20 Chemnitz U17 Chemnitzer FC U17 7:00 PM SV Werder Bremen U17 W. Bremen U17
  Hannover 96 U17 Hannover 96 U17 7:00 PM FC Carl Zeiss Jena U17 CZ Jena U17
  Halle U17 Hallescher FC U17 8:00 PM RasenBallsport Leipzig U17 RB Leipzig U17
  E. Cottbus U17 FC Energie Cottbus U17 8:00 PM VfL Wolfsburg U17 Wolfsburg U17
  Braunschw. U17 Eintracht Braunschweig U17 9:30 PM FC St. Pauli U17 St. Pauli U17
  Hertha BSC U17 Hertha BSC U17 10:00 PM Hamburger SV U17 Hamburg U17
  B. Dortmund U17 Borussia Dortmund U17 7:00 PM Borussia Mönchengladbach U17 M'gladbach U17
  Wuppertal U17 Wuppertaler SV U17 7:00 PM Bayer 04 Leverkusen U17 Leverkusen U17
  SC Freiburg U17 SC Freiburg U17 7:00 PM Eintracht Frankfurt U17 Frankfurt U17
  U'haching U17 SpVgg Unterhaching U17 7:00 PM FC Bayern Munich U17 FC Bayern U17
  St. Kickers U17 Stuttgarter Kickers U17 9:00 PM FC Augsburg U17 FC Augsburg U17
  Karlsruhe U17 Karlsruher SC U17 9:00 PM SV Darmstadt 98 U17 Darmstadt U17
  Hoffenheim U17 TSG 1899 Hoffenheim U17 9:30 PM SV Wehen Wiesbaden U17 SV Wehen U17
Matchday 3 AKA Salzb. U18 AKA Red Bull Salzburg U18 11:00 PM AKA Vorarlberg U18 Vorarlberg U18
  AKA Salzb. U16 AKA Red Bull Salzburg U16 10:00 PM AKA Vorarlberg U16 Vorarlberg U16
Matchday 15 Team Vaud U18 Team Vaud U18 8:00 AM Grasshopper Club Zürich U18 GC Zürich U18
  St. Gallen U18 FCO St. Gallen/Wil U18 8:00 AM Team Aargau U18 Aargau U18
  FC Sion U18 FC Sion U18 8:00 AM Team FC Luzern-SC Kriens U18 Luzern U18
  BSC YB U18 BSC Young Boys U18 8:00 AM Servette FC U18 Servette U18
  FC Basel U18 FC Basel 1893 U18 8:00 AM FC Zürich U18 FC Zürich U18
  Team BEJUNE U18 Team BEJUNE U18 8:00 AM Team Ticino U18 Team Ticino U18
Matchday 12 Happy Valley Happy Valley AA 4:30 PM Kitchee SC Kitchee
  R&F (HK) R&F (Hong Kong) 4:30 PM Tai Po FC Tai Po
  HK Pegasus Hong Kong Pegasus FC 7:30 PM Lee Man Lee Man
Matchday 16 Fortuna 05 DSV Fortuna 05 Wien 10:00 PM Floridsdorfer AC II FAC II
  Hellas Kagran Hellas Kagran 10:00 PM FC Austria 11 - Rapid Oberlaa A11 - R.Oberlaa
  1980 Wien FC 1980 Wien 10:30 PM SC Columbia Floridsdorf Columbia
  Simmering 1. Simmeringer SC 10:30 PM L.A. Riverside L.A. Riverside
  Helfort SV Dinamo Helfort 15 Young Stars 1:15 AM SC Red Star Penzing Red Star
Matchday 14 Randers FC U19 Randers FC U19 8:00 PM FC Midtjylland U19 Midtjylland U19
  Vejle BK U19 Vejle Boldklub U19 8:30 PM Silkeborg IF U19 Silkeborg U19
  Aarhus GF U19 Aarhus GF U19 8:30 PM FC Copenhagen U19 Copenhagen U19
  Aalborg BK U19 Aalborg BK U19 9:00 PM Odense Boldklub U19 Odense BK U19
  Bröndby IF U19 Bröndby IF U19 9:00 PM SönderjyskE U19 SönderjyskE U19
  Esbjerg fB U19 Esbjerg fB U19 9:00 PM Lyngby BK U19 Lyngby BK U19
Matchday 24 Hobro IK U19 Hobro IK U19 8:30 PM HB Köge U19 HB Köge U19
Matchday 25 AC Horsens U19 AC Horsens U19 9:00 PM Akademisk Boldklub U19 Akademisk U19
Matchday 21 Bologna U19 Bologna Primavera 8:00 AM Inter Milan Primavera Inter U19
  Napoli U19 Napoli Primavera 8:00 AM Chievo Primavera Chievo U19
  Empoli U19 Empoli Primavera 10:30 PM Atalanta Primavera Atalanta U19
  Sassuolo U19 Sassuolo Primavera 10:30 PM Juventus Primavera Juventus U19
  Lazio U19 Lazio Primavera 10:30 PM Cagliari Primavera Cagliari U19
  Genoa U19 Genoa Primavera 10:30 PM Roma Primavera Roma U19
  Torino U19 Torino Primavera 10:30 PM Sampdoria Primavera Sampdoria U19
  Pescara U19 Pescara Primavera 10:30 PM Fiorentina Primavera Fiorentina U19
Matchday 19 Verona U19 Hellas Verona Primavera 8:00 AM Milan Primavera Milan U19
  SPAL U19 SPAL Primavera 8:00 AM Pordenone Primavera Pordenone U19
  Parma U19 Parma Primavera 11:00 PM Venezia Primavera Venezia U19
  Entella U19 Virtus Entella Primavera 11:00 PM Cremonese Primavera Cremonese U19
  Udinese U19 Udinese Primavera 11:00 PM Spezia Primavera Spezia U19
  Brescia U19 Brescia Primavera 11:00 PM Cittadella Primavera Cittadella U19
  Pisa U19 Pisa Primavera 8:00 AM Trapani Primavera Trapani U19
  Ascoli U19 Ascoli Picchio Primavera 11:00 PM Salernitana Primavera Salernitana U19
  Benevento U19 Benevento Primavera 11:00 PM Crotone Primavera Crotone U19
  Lecce U19 Lecce Primavera 11:00 PM Frosinone Primavera Frosinone U19
  Juve Stabia U19 Juve Stabia Primavera 11:00 PM Livorno Primavera Livorno U19
  Cosenza U19 Cosenza Primavera 11:00 PM Perugia Primavera Perugia U19
Matchday 23 Katwijk VV Katwijk 11:30 PM HHC Hardenberg HHC Hardenberg
  Koninklijke HFC Koninklijke HFC Haarlem 11:30 PM SVV Scheveningen Scheveningen
  ASWH ASWH Ambacht 11:30 PM Excelsior Maassluis Excelsior M
  Spakenburg SV Spakenburg 11:30 PM FC Volendam U21 Volendam U21
  Noordwijk VV Noordwijk 11:30 PM GVVV Veenendaal GVVV
  Kozakken Boys Kozakken Boys 11:30 PM Quick Boys Quick Boys
  De Treffers De Treffers 2:00 AM Rijnsburgse Boys Rijnsburgse B.
  AFC Amsterdam AFC Amsterdam 2:00 AM VV IJsselmeervogels IJsselm.vogels
  Golden Arrows Lamontville Golden Arrows 11:00 PM Highlands Park FC Highlands Park
  Chippa United Chippa United 11:00 PM AmaZulu FC AmaZulu FC
  Orlando Pirates Orlando Pirates 11:00 PM Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
  SuperSport Utd. SuperSport United 4:15 AM Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
Austria U16 Austria U16 8:00 AM Russia U16 Russia U16
Matchday 20 Sportlust '46 Sportlust '46 8:00 AM SC Feyenoord Rotterdam SC Feyenoord
  AZSV Aalten AZSV Aalten 8:00 AM CVV de Jodan Boys Jodan Boys
  Rijnvogels FC Rijnvogels 8:00 AM FC 's-Gravenzande Gravenzande
  VV Duno VV Duno Doorwerth 8:00 AM VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
  Smitshoek VV Smitshoek 8:00 AM ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
  Spijkenisse VV Spijkenisse 8:00 AM VV Rijsoord VV Rijsoord
  Achilles Veen Achilles Veen 8:00 AM DHSC Utrecht DHSC Utrecht
  VV Capelle VV Capelle 8:00 AM Achilles '29 Achilles '29
  HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen 8:00 AM Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
  Swift AVV Swift 8:00 AM VV DETO Twenterand DETO
  NSC Nijkerk NSC Nijkerk 8:00 AM VPV Purmersteijn Purmersteijn
  De Dijk ASV De Dijk 8:00 AM RKAV Volendam RKAV Volendam
  SV Urk SV Urk 8:00 AM VV Staphorst Staphorst
  VV Eemdijk VV Eemdijk 8:00 AM SC Genemuiden Genemuiden
  ACV Assen ACV Assen 8:00 AM VV Berkum Berkum
  Buitenpost VV Buitenpost 8:00 AM SDC Putten SDC Putten
Matchday 16 East Bengal FC Quess East Bengal FC 8:30 PM Churchill Brothers SC Ch. Brothers
  Gokulam FC Gokulam Kerala FC 10:30 PM Punjab FC Punjab

Select date

Player birthdays

  • Ferran Torres
    Date of birth: Feb 29, 2000  Spain
    Position: Right Winger
    Market value: 40,00 mil. €
    Valencia CF
    Age: 20 years

Coach birthdays